Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej

Czas zodiakalnego Raka

data/articles/Harry Kane, Euro 2024
Gorące tematy

Kto wygra Euro 2024? Bukmacherzy i AI wytypowali pierwszą piątkę. Popatrzmy w horoskopy faworytów

14 czerwca zaczęły się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Kto wygra? Przepowiadanie wygranej najlepiej idzie bukmacherom, a od niedawna pomaga im AI. Analizują mnóstwo zmiennych: tysiące wariantów meczów, dane historyczne, kondycję drużyny i indywidualne statystyki graczy. W ten sposób uzyskali prognozy. Wygrać maja Anglicy, za nimi kolejno Francja, Niemcy, Portugalia i Hiszpania.

data/articles/jak wygrac w lotto
Astrologia

Jak wygrać w lotto? Co trzeba mieć w horoskopie i czy wiosenna koniunkcja Jowisza z Uranem będzie sprzyjać szczęściarzom

Co trzeba mieć w horoskopie, by wygrać, przykłady osób, którym się udało oraz kiedy w najbliższym czasie szykuje się wielka okazja na sukces i szczęśliwe zbiegi okoliczności. Jeden z odcinków naszego Podcastu Astrologicznego był właśnie o tym, "jak wygrać w lotto". Oto jego nieco skrócona wersja do czytania.

więcej artykułów
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Quiz na dzisiaj

Jaką jesteś uwodzicielką?

  • Pytanie 1/8

    W sklepie z bielizną oglądasz koronkowe pasy do pończoch. Twoja pierwsza myśl:

Horoskopy

Sprawdź horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny horoskop 2024 dla swojego znaku zodiaku

Ludzkość od zawsze spogląda w niebo, poszukując odpowiedzi na ważne pytania w ruchach planet na niebie, fazach Księżyca czy zaćmieniach Słońca. Tak narodziła się astrologia, a wraz z nią horoskopy. A jak powstają horoskopy, które się sprawdzają? Dla nas tworzą je najlepsi w Polsce astrologowie, bazując na długoletniej nauce i doświadczeniu.

Horoskop wiele powie o Tobie, jaki jest Twój związek, relacje, a nawet zdrowie

Jakie są nasze horoskopy? Horoskop dzienny mówi o wpływach planet na nasze życie jednego dnia. Horoskop tygodniowy przybliża aspekty planet na cały tydzień. Opisuje życie rodzinne, miłosne, karierę i zdrowie. Zawiera też horoskop na każdy dzień tygodnia, szczęśliwy kolor, runę tygodnia oraz tabelę aspektów. Horoskop miesięczny to jeszcze dalsza perspektywa na cały miesiąc. Piszemy o tym, jak gwiazdy wpłyną na Twoje uczucia, życie rodzinne, pracę i zdrowie. Wskazujemy dni, w których masz szansę odnieść sukces oraz te niekorzystne dla Ciebie. Wreszcie horoskop roczny przygotowuje nas na zdarzenia w nowym roku.

Jak czytać swój horoskop?

Jeśli chcesz sprawdzić swój horoskop, musisz znać znak zodiaku, czyli położenie Słońca w chwili narodzin. Mamy horoskopy dla wszystkich znaków zodiaku, takich jak Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik i Ryby. Każdy znak zodiaku jest inny, ma inne mocne i słabsze strony. Są jednak pewne podobieństwa. Znaki zodiaku można pogrupować wedle przynależnych im żywiołów: Ognia, Wody, Ziemi, Powietrza. Znaki zodiaku dzielą się również na znaki kardynalne, znaki stałe i znaki zmienne.

Tarot i numerologia uzupełniają nasze horoskopy

Znając dokładną godzinę urodzenia możesz nakreślić horoskop urodzeniowy. To szczegółowy opis Twojego charakteru i potencjału, uwzględniający Twój ascendent, descendent czy medium coeli. Na naszej stronie stworzysz swój kosmogram urodzeniowy i przeczytasz jego interpretację, poznając znaczenie różnych układów planet. Możesz także sprawdzić horoskop zdrowotny, horoskop biznesowy, horoskop miłosny czy horoskop partnerski oraz horoskop numerologiczny. Numerologia bowiem, podobnie jak tarot, uzupełniają wszelkie przygotowane horoskopy. W numerologii dodając cyfry z daty urodzenia poznajesz swoją Liczbę Życia, która pomaga stworzyć portret numerologiczny. Tarot to mistyczne karty, które mogą odsłonić tajemnice przeszłości i przyszłości. Wielkie Arkana Tarota tradycyjnie powiązane są ze znakami zodiaku.

Horoskopy to nie magia

Horoskopy, które się sprawdzają? Takie właśnie mamy dla Was na naszej stronie! Pamiętaj jednak, że horoskop pokazuje tylko pewien potencjał i możliwości. By coś się stało, ty musisz zadziałać! Planety Ci w tym pomogą, jeśli ich układ jest korzystny w danym momencie.

Czy można oszukać przeznaczenie i uniknąć tego, co o naszej przyszłości mówi horoskop? W kosmogramach często widać życiowe dołki, czyli okresy niskiej formy. Horoskop pozwala wypatrzeć takie dołki na kilka lat naprzód i astrolog może odkryć co Cię czeka i ostrzec: nie wchodź wtedy w zbyt ambitne plany. Dobry astrolog nigdy nie powie, że coś wydarzy się na pewno i to konkretnego dnia. Tak więc zapobieżenie spełnieniu się złej wróżby wymaga raczej odpowiedzi na pytanie: co ja mogę w sobie zmienić by pewne możliwe zdarzenia nigdy się nie spełniły.

Czytaj więcej Zwiń
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej