Baran

2022 rok

W twoim życiu nadejdzie upragniony spokój i docenisz to, że wiesz, co się wydarzy jutro. Zrozumiesz też, na kogo naprawdę możesz liczyć.

Baran

Uczucia

Przyzwyczaiłeś się, Baranie, do tego, że w twoim związku jest ostro, ogniście i dramatycznie? W tym roku możesz się rozczarować. Gwiazdy szykują ci nudną idyllę u boku stałego partnera. Ale zamiast narzekać na brak wrażeń, ciesz się tymi cudownymi doświadczeniami i poświęcaj swej drugiej połowie każdą wolną chwilę. Tylko nie szukaj miłosnych emocji na boku, bo w czasie kwadratury Wenus z Marsem (14-18 września) może się to bardzo źle skończyć. Więcej namiętności oczekuj podczas opozycji Marsa z Wenus (29 listopada – 3 grudnia). To także dobry czas na oświadczyny i zmianę stanu cywilnego. Samotne Barany w pierwszej połowie roku skupią się raczej na sobie. Tym bardziej że parę spraw z przeszłości wymaga wyjaśnienia. Jeśli spotkały cię miłosne niepowodzenia, teraz warto je przeanalizować. Być może odkryjesz ich przyczynę. I wtedy już od lipca ruszaj na nowe podboje. Barany urodzone w trzeciej dekadzie nie poznają w tym roku nikogo, dla kogo chciałyby zrezygnować z wolności. Wakacyjne romanse, które szykuje wam Wenus w Lwie, będą tylko krótką, jednak niezwykle emocjonującą przygodą.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Barana

adam glapiński
Astrologia

Baran w NBP! Co mówi horoskop urodzeniowy prezesa Adama Glapińskiego?

Zapewniał, że nie podskoczą ani kredyty, ani ceny… Jak jest, każdy widzi… Planety w horoskopie Adama Glapińskiego wyjaśniają, dlaczego mija się z prawdą – a Saturn ma dla niego niespodziankę! Patrzymy w horoskop urodzeniowy prezesa NBP!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu