Horoskop roczny

Baran

2022 rok

W twoim życiu nadejdzie upragniony spokój i docenisz to, że wiesz, co się wydarzy jutro. Zrozumiesz też, na kogo naprawdę możesz liczyć.

Baran

Uczucia

Przyzwyczaiłeś się, Baranie, do tego, że w twoim związku jest ostro, ogniście i dramatycznie? W tym roku możesz się rozczarować. Gwiazdy szykują ci nudną idyllę u boku stałego partnera. Ale zamiast narzekać na brak wrażeń, ciesz się tymi cudownymi doświadczeniami i poświęcaj swej drugiej połowie każdą wolną chwilę. Tylko nie szukaj miłosnych emocji na boku, bo w czasie kwadratury Wenus z Marsem (14-18 września) może się to bardzo źle skończyć. Więcej namiętności oczekuj podczas opozycji Marsa z Wenus (29 listopada – 3 grudnia). To także dobry czas na oświadczyny i zmianę stanu cywilnego. Samotne Barany w pierwszej połowie roku skupią się raczej na sobie. Tym bardziej że parę spraw z przeszłości wymaga wyjaśnienia. Jeśli spotkały cię miłosne niepowodzenia, teraz warto je przeanalizować. Być może odkryjesz ich przyczynę. I wtedy już od lipca ruszaj na nowe podboje. Barany urodzone w trzeciej dekadzie nie poznają w tym roku nikogo, dla kogo chciałyby zrezygnować z wolności. Wakacyjne romanse, które szykuje wam Wenus w Lwie, będą tylko krótką, jednak niezwykle emocjonującą przygodą.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Barana

pełnia w baranie, pelnia w pazdzierniku, kiedy pełnia w październiku, pelnia, pełnia
Astrologia

Pełnia w Baranie rozpali w nas ogień! Wykorzystaj go, ale... uważaj na pożary

20 października zaświeci na niebie pierwsza pełnia tej jesieni - w znaku ognistego Barana. Pełnia Myśliwych, wspomagana waleczną energią Marsa pomoże nam stawić czoła lękom i ruszyć śmiało naprzód. Trzymajmy jednak nerwy na wodzy, bo możemy wznieć pożar!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł