Mapa nieba

Mapa nieba

02.10 - 08.10

Mapa nieba uzupełnia horoskop tygodniowy. Przedstawia układ planet w tygodniu. Znajdziesz tu dokładne ich pozycje oraz astrologiczną przepowiednię: poradę lub ostrzeżenie.

 • Słońce

  Słońce 08 º 32´ - 15° 26' Wagi

  Słońce w znaku Wagi pomoże ci w porządkach i nadrabianiu zaległości. Polegaj na innych, a twoje sprawy ruszą szybciej do przodu. Ktoś starszy może pomóc ci w rozwiązaniu trudnej sytuacji. Warto posłuchać jego rad.

 • Księżyc

  Księżyc 13 º 23´ Byka - 12 °12' Lwa

  Księżyc zachęca do wspólnych zakupów, dzielenia się wiedzą i cennymi informacjami z innymi. Uważaj jednak na plotki, bo mogą być przyczyną konfliktu. To dobry tydzień na kontakt z dziećmi i młodszymi krewnymi.

 • Merkury

  Merkury 24 º 48' Panny - 07° 03' Wagi

  W czwartek 5.10 Merkury wchodzi do znaku Wagi i skłoni cię do zabawy i miłego spędzania czasu. Rozwiązywanie krzyżówek i startowanie w konkursach może zakończyć się sukcesem. Masz szczęście w sprawach finansowych.

 • Wenus

  Wenus 24 º 19' - 29° 57' Lwa

  Wenus w znaku Lwa sprawi, że będziemy stawiać sobie i innym duże wymagania. Współpracownicy będą dla nas mniej wyrozumiali, unikajmy kłótni i sporów. Wieczorem masz szansę odkryć ważny rodzinny sekret.

 • Mars

  Mars 23 º 10' - 27° 51' Wagi

  Mars w znaku Wagi ostrzega, że ktoś będzie chciał zrobić mały przewrót w twoich zawodowych sprawach. Bądź czujny i nie daj się zdystansować osobom, które wiedzą mniej od ciebie.

 • Jowisz

  Jowisz 14 º 20' - 13° 40' Byka w retrogradacji

  Jowisz w znaku Byka ostrzega przed pośpiechem i pomyłkami w rachunkach i zaleca drobiazgowe wypełnianie obowiązków. Osoby pracowite zostaną w tym tygodniu docenione.

 • Saturn

  Saturn 01 º 25' - 01° 05' Ryb w retrogradacji

  Saturn nauczy cię wytrwałości w realizowaniu ambitnych planów. Pomoże rozwikłać trudne zagadki i doda nam animuszu. Odważnie upomnij się o swoje, warto przypominać o długach czy obietnicach.

 • Uran

  Uran 22º 36´ - 22° 24' Byka w retrogradacji

  Uran w znaku Byka sprzyja zakochanym i tym, którzy chcą się zaprezentować z jak najlepszej strony. Potrzebować będziesz odskoczni od prozy codziennego życia. Warto w weekend zrobić coś nowego.

 • Neptun

  Neptun 25 º 55' - 25° 44' Ryb w retrogradacji

  W poniedziałek 2.10 opozycja Merkurego z Neptunem nastroi cię refleksyjnie i leniwie. Trudno będzie ci się skupić na trudnych i żmudnych sprawach. Rachunki i wypełnianie druków czy dokumentów przełóż na inny tydzień.

 • Pluton

  Pluton 27 º 54' - 27° 53' Koziorożca w retrogradacji

  We wtorek 3.10 trygon Merkurego z Plutonem zapewni ci dużo wewnętrznej motywacji do pokonywania trudności i mierzenia się z silniejszymi przeciwnikami. Użyj intuicji, ona ostrzeże cię przed pułapkami czy ochroni przed przeciwnościami losu.

Próżny kurs Księżyca:
3.10 od g. 03.20 do g. 07.04.
5.10 od g. 08.26 di g. 14.33.
7.10 od g. 21.12 do 8.10 do g. 01.26.
 

W tym czasie Księżyc jest na próżnym biegu, nie tworzy połączeń z żadnymi planetami. Ty też wrzuć na luz, bo zaczęte wtedy sprawy mają małe szanse powodzenia. Jeśli możesz, odłóż podejmowanie decyzji na później.

Izabela Podlaska-Konkel 
Astrolog, tarocistka i dziennikarka, autorka książki „Astrologia horarna w praktyce”.

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu