Anioły

pamiętaj! Anioły do szkoły! Odkryj, który pomoże Twojemu dziecku.
Anioły

Anioły do szkoły! Odkryj, który pomoże Twojemu dziecku.

Małe Barany nauczą się wyciszać, Strzelce rozwiną empatię, a Wagi przepełni optymizm. Każde dziecko ma swojego opiekuna, przypisanego do żywiołu i znaku zodiaku. Przywołaj go teraz, zanim zacznie się nowy rok szkolny, a będzie strzegł i wspomagał najmłodszych.

Czytaj dalej >
Anioły

4 Archanioły dla żywiołów zodiaku

Każdy z czterech Archaniołów zawiaduje jednym z żywiołów i ma do dyspozycji jego moc. Ogień, woda, ziemia i powietrze wesprą również ciebie, dzięki anielskiej pomocy. Musisz tylko zobaczyć, czy przypadkiem nie masz niedoboru lub nadmiaru jakiegoś żywiołu.

Czytaj dalej >
odkryj! karty anielskie
Anioły

Karty anielskie dodają otuchy. Poznaj ich przesłanie.

Karty anielskie są popularnym narzędziem ezoterycznym. Zawierają rady i wskazówki, które mogą pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Karty te, zwane także tarotem anielskim, powstały w wyniku zainteresowania się fenomenem aniołów. W końcu to te niezwykłe istoty niosą nam otuchę w złej godzinie, a karty z ich wizerunkiem pomagają odnaleźć własną ścieżkę.

Czytaj dalej >
Anioły

Kim jest Twój Anioł Stróż?

Twój osobisty Anioł Stróż ma wpływ na Twoje życie duchowe, prowadzi Cię przez mrok ku światłu. Ratuje życie i chroni przed błędami. Wystarczy, że powiesz przy nim, że coś albo ktoś sprawia Ci przykrość, on od razu otoczy Cię swoim niewidzialnym ochronnym ramieniem. W jego obecności czuć ciepło i miłe owocowo-kwiatowe aromaty. Co więcej wiemy o Aniele Stróżu?

Czytaj dalej >
Anioły

Te anioły wesprą Cię w lutym. Patronuje im Ammixiel.

Anioł Ammixiel daje nam siłę do działania w lutym, kiedy tęsknimy do wiosny, chorujemy, borykamy się ze złym nastrojem, gorszym stanem portfela. Patronuje on sześciu archaniołom i aniołom, które w lutym troszczą się o ludzkie sprawy. Sprawdź, jakimi dziedzinami się opiekują i w razie potrzeby wezwij ich na pomoc.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Anioły

W styczniu poproś anioła Cambriela o miłość.

W styczniu opiekuje się nami anioł Cambriel. Dzięki jego energii wyzwolimy się ze skostniałych poglądów i odnajdziemy w sobie miłość. Pomoże nam w tym wizualizacja, prośby i modlitwa. Jeśli szukasz miłości, zrób rytuał wezwania Cambriela i poproś go o pomoc.

Czytaj dalej >
Anioły

Anioły, które dbają o nas w Święta.

W Boże Narodzenie otaczają nas anioły. Te na choince i ozdobach świątecznych, a także w naszych sercach. Warto właśnie teraz prosić je o wsparcie. 22 grudnia i w Wigilię poproś archanioła Gabriela o zgodę. W Boże Narodzenie zwróć się do anioła Haniela o miłość. Tuż po świętach - 27 grudnia, proś anioła Elemiasza o zdrowie. W święta na pewno Cię wysłuchają.

Czytaj dalej >
Anioły

Anioły, które strzegą domowego ogniska.

W Twoim domu nie wiadomo dlaczego mnożą się kłopoty, wybuchają awantury, a może domownicy zmagają się z chorobami? Poproś o pomoc swoich anielskich opiekunów, żeby odegnały pecha i nie wpuszczały złej energii. Zrób wezwanie czterech archaniołów, a przekonasz się jaką mają moc.

Czytaj dalej >
odkryj! Przywołaj Verchiela i odkryj swą niezwykłą moc.
Anioły

Przywołaj Verchiela i odkryj swą niezwykłą moc.

Marzysz, by zacząć tworzyć? A może czujesz, że masz zdolności parapsychiczne i chcesz je rozwijać? Od dawna interesowałeś się ziołami, tylko nigdy nie było na nie czasu? Anioł Verchiel tylko w lipcu zsyła na nas magiczną energię. Dzięki niemu osiągniesz to czego pragniesz.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej