Zdrowie i uroda

Magia

Magiczne zioła: użyj ich w leczeniu, kuchni i rytuałach!

Magia ziół wspomagać Cię będzie przez cały rok. Wysiej rośliny już teraz - w doniczkach lub ogródku. Na wyciągnięcie ręki będziesz mieć magiczne zioła, które leczą, pomagają w rytuałach i... znakomicie uzupełniają smak potraw. Poznaj sekrety magii ziół i zobacz, do czego możesz ich użyć.

Czytaj dalej >>
Zdrowie i uroda

Woda utleniona - dla zdrowia, urody i pięknego domu!

Woda utleniona na ból ucha, a może płukanie gardła wodą utlenioną? Woda utleniona pomoże na różne dolegliwości: zwalczys nią katar, dotlenisz i odświeżysz skórę w kąpieli. Na dodatek znakomicie pomaga w wiosennych porządkach. Poznaj właściwości wody utlenionej i skorzystaj z nich już dziś.

Czytaj dalej >>
Zdrowie i uroda

Zadbaj o swoje pH! Oto sposoby na odkwaszanie organizmu

Wzrost wagi, mdłości, ciągłe zmęczenie i senność - to tylko niektóre skutki zakwaszenia organizmu. Wystarczy wyrównać jego pH, a wróci równowaga. Zobacz, co Cię zakwasza, poznaj dietę i dobre nawyki, które uregulują pH. Oto sposób na "zasadowy" styl życia.

Czytaj dalej >>
Zdrowie i uroda

Jak trenować w rytmie Księżyca

Chcesz zacząć się ruszać, ale nie możesz się zdecydować, jaki sport będzie dla Ciebie najlepszy? Crossfit, aqua aerobic, a może nordic walking lub joga? Zapytaj Księżyc, a trening będzie nie tylko przyjemny, ale i efektywny.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Zdrowie i uroda

Okłady z soli - naturalny sposób na wirusy i bakterie!

Sól ratuje życie! Potrafi wyciągnąć z ciała wirusy i bakterie. Wystarczy zwykły opatrunek z roztworem soli.To stary sposób, stosowany jeszcze w szpitalach polowych II wojny światowej. Wypróbuj go dziś - potrzebujesz tylko wody, soli kuchennej i gazy. Oto jak zrobić okłady z soli.

Czytaj dalej >>
Zdrowie i uroda

Czemu warto uprawiać sporty? Co zyskujemy?

W dzisiejszych czasach skupiamy się w dużej mierze na pracy i obowiązkach, zaniedbując aktywność fizyczną. Niestety coraz częściej ciężko jest się nam zmotywować do półgodzinnego spaceru na świeżym powietrzu. Czemu warto uprawiać sporty?

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Zdrowie i uroda

Pokonaj bezsenność! Oto kamienie na dobry sen

Odpowiednia dieta, zdrowy wysiłek fizyczny, medytacja - jest wiele sposobów na bezsenność. Na sen pomogą także specjalnie dobrane kamienie i kryształy. Zobacz, jak w zaśnięciu i spokojnym śnie pomoże ci karneol, sodalit czy agat. Oto kamienie na dobry sen.

Czytaj dalej >>