Gorące tematy

Gorące tematy

68. finał Eurowizji upłynął pod znakiem koniunkcji Słońca z Uranem. Wzbudził więc skrajne emocje i przyniósł zaskakujące zwroty akcji

Eurowizja zawsze była pełna różnorodności, nierzadko także kiczu czy wariactwa, ale – przynajmniej z założenia – w atmosferze radości, tolerancji i wspólnoty. W tym roku ten pozytywny klimat zakłócił Uran w koniunkcji ze Słońcem. Wzbudził skrajne emocje i przyniósł zaskakujące zwroty akcji, jakich wcześniej w takim nagromadzeniu nie było.

Czytaj dalej >
Gorące tematy

Jak wybrać strój kąpielowy idealny dla Twojej figury?

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego może być wyzwaniem dla niejednej kobiety. W końcu każda z nas chce się zaprezentować na plaży jak najlepiej. Kompleksy sprawiają jednak, że nie zawsze dobrze czujemy się w typowym bikini. Jaki strój więc wybrać? Przegląd modnych strojów kąpielowych pomoże Ci znaleźć idealny strój, który podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty sylwetki. Dowiesz się, jaki strój kąpielowy wyszczupla, a który okaże się idealny dla małego biustu!

Czytaj dalej >
Gorące tematy

Na Eurowizję wysyłamy Lunę. Kim jest ta niebanalna dziewczyna? Patrzymy w horoskop Aleksandry Wielgomas

W tym roku to ona zaśpiewa w konkursie Eurowizji… Panna z kosmosu, lekka, magiczna, ciut dziwaczna. Jej życie kształtuje Księżyc w Rybach i to on nocą ją do siebie przyciąga...! Bo Luna stara się żyć zgodnie z rytmem Księżyca. Twierdzi, że w nowiu rozpoczyna nowe przedsięwzięcia, rozwija te pomysły aż do pełni, a następnie przy malejącym Księżycu pozbywa się negatywnej energii. 

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Gorące tematy

Pod Warszawą spadł samolot, w Krakowie rajd po mieście skończył się śmiercią czterech osób. A opozycja Marsa z Saturnem potrwa jeszcze kilka dni!

Zrobiło się groźnie. Kto śledzi media, może czuć się przerażony. „Egzekucja w restauracji w Poznaniu”, "Na hangar aeroklubu w Chrcynnie, 45 km od Warszawy, spadł samolot. Jest pięć ofiar śmiertelnych”. „Koszmarny wypadek w Krakowie, prowadził syn celebrytki”. Co odpowiada za tę straszna serię i kiedy się skończy?

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Gorące tematy

Donald Trump aresztowany. „Uczyńmy więzienie znów wielkim” - zdaje się kpić Pluton w retrogradacji

Każdy zarzut karny to dla Donalda Trumpa okazja do kolejnej zbiórki na kampanię i do wzmożenia nastroju zagrożenia wśród zwolenników. Dotąd nie zaszkodziła mu sprawa z aktorką porno Stormy Daniels, wciąż też nie ma zarzutów za zamach z 6 stycznia. Nigdy jednak nie był tak blisko groźby wieloletniego więzienia jak teraz. Stacja CNN właśnie doniosła, że tuż przed rozprawą został aresztowany.

Czytaj dalej >
Gorące tematy

Rok temu nasza astrolożka napisała o Camilli: "Jeśli miałaby zostać królową, to właśnie wiosną 2023"

Rok temu na łamach "Wróżki" Katarzyna Owczarek prognozowała: "Żona księcia nie ma królewskiego horoskopu. Ale to nie znaczy, że nie założy nigdy korony. Zależy to przecież od samego Karola. On również nie wydaje się stworzony na króla, bo Jowisz i Słońce są na dnie jego horoskopu. Jednak ten sam Jowisz na wiosnę 2023r. znajdzie się w najbardziej wyeksponowanym miejscu...." Przypominamy ten wpis w całości.

Czytaj dalej >