Gorące tematy

Gorące tematy

Pod Warszawą spadł samolot, w Krakowie rajd po mieście skończył się śmiercią czterech osób. A opozycja Marsa z Saturnem potrwa jeszcze kilka dni!

Zrobiło się groźnie. Kto śledzi media, może czuć się przerażony. „Egzekucja w restauracji w Poznaniu”, "Na hangar aeroklubu w Chrcynnie, 45 km od Warszawy, spadł samolot. Jest pięć ofiar śmiertelnych”. „Koszmarny wypadek w Krakowie, prowadził syn celebrytki”. Co odpowiada za tę straszna serię i kiedy się skończy?

Czytaj dalej >
Gorące tematy

Donald Trump aresztowany. „Uczyńmy więzienie znów wielkim” - zdaje się kpić Pluton w retrogradacji

Każdy zarzut karny to dla Donalda Trumpa okazja do kolejnej zbiórki na kampanię i do wzmożenia nastroju zagrożenia wśród zwolenników. Dotąd nie zaszkodziła mu sprawa z aktorką porno Stormy Daniels, wciąż też nie ma zarzutów za zamach z 6 stycznia. Nigdy jednak nie był tak blisko groźby wieloletniego więzienia jak teraz. Stacja CNN właśnie doniosła, że tuż przed rozprawą został aresztowany.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Gorące tematy

Rok temu nasza astrolożka napisała o Camilli: "Jeśli miałaby zostać królową, to właśnie wiosną 2023"

Rok temu na łamach "Wróżki" Katarzyna Owczarek prognozowała: "Żona księcia nie ma królewskiego horoskopu. Ale to nie znaczy, że nie założy nigdy korony. Zależy to przecież od samego Karola. On również nie wydaje się stworzony na króla, bo Jowisz i Słońce są na dnie jego horoskopu. Jednak ten sam Jowisz na wiosnę 2023r. znajdzie się w najbardziej wyeksponowanym miejscu...." Przypominamy ten wpis w całości.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Gorące tematy

Skąd aż taka nagonka na Beatę Pawlikowską? Odpowiedź jest w tranzytach

16 stycznia Beata Pawlikowska opublikowała na You Tube film pt. „Depresja. Najnowsze badania naukowe”. Pisarka ma olbrzymie zasięgi, więc o video zrobiło się głośno. Tak dalece, że zdenerwowana psychiatra Maja Herman zorganizowała zrzutkę na pozew, dodając że posiadanie mózgu nie oznacza tego, że właścicielka się na nim zna oraz że badania naukowe może komentować tylko ktoś po studiach medycznych.

Czytaj dalej >
Gwiazdy

Jowisz przynosi Dawidowi Podsiadło trzy miliony fanów! A to nie koniec sukcesów. Co mówi horoskop?

Początek kariery Dawida Podsiadło: rok 2012, zwycięstwo w drugiej edycji X Factor i... Jowisz tranzytujący jego Słońce koniunkcją! Od tamtej pory wydał cztery albumy, zdobył masę nagród a teraz planeta dobrobytu przynosi mu kolejny podarek: 3 miliony fanów w serwisie streamingowym Spotify. Jak potoczy się dalej kariera piosenkarza? Zaglądamy w horoskop urodzeniowy!

Czytaj dalej >