Miłość i seks

ksiezyc w horoskopie, księżyc w znaku zodiaku, astrologia księżyc, księżyc w znakach, Premium
Astrologia

Księżyc w znakach mówi o uczuciach. Jak wpływa na Twoje związki?

Jesteś impulsywny i łatwo tracisz kontrolę, a może masz skłonność do racjonalizowania swoich uczuć? Twój wewnętrzny świat emocji w dużej mierze kształtowany jest przez położenie Księżyca w horoskopie urodzeniowym. Zobacz, w jakim znaku masz Księżyc Ty i Twoi bliscy, a lepiej ułożysz z nimi swoje relacje.

Czytaj dalej >>
Astrocoaching

Jak śpicie, tak się kochacie! Jaki jest Wasz związek?

Na orzełka, na królów czy na łyżeczki? Jak śpicie, tak się kochacie! Wasza pozycja we śnie wiele mówi o związku. A jeśli jesteś singielką? Pomyśl w jakiej pozycji chciałabyś spać z partnerem i ... przytul się sama. Uwolnisz się od napięć, osiągniesz wewnętrzną harmonię i przygotujesz się na nową miłość.

Czytaj dalej >>
Astrocoaching

Jak stworzyć udany związek? 8 zasad bez których to się nie uda

By stworzyć udany związek sama miłość - nawet największa - nie wystarczy. Wolność i samotność gdy ich potrzebujesz, podział wspólnych obowiązków czy uczciwość w sypialni pomagają zbudować trwały i szczęśliwy związek. Poznaj 8 zasad budowania relacji i zobacz, jakich związków pragną znaki zodiaku.

Czytaj dalej >>
Nie masz na niego ochoty? Przyczyna może leżeć w Waszych horoskopach! Premium
Astrocoaching

Nie masz na niego ochoty? Przyczyna może leżeć w Waszych horoskopach!

Zażarte kłótnie zamiast gorących nocy? A może lodowata obojętność i brak chęci na bliskość z drugą osobą? Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele, także... astrologiczne. Które planety mówią o zgodnym pożyciu? Co się dzieje, gdy masz w horoskopie silne znaki męskie? Zobacz, co możesz zrobić by czerpać więcej radości ze swego związku.

Czytaj dalej >>