Miłość i seks

Astrologia

Descendent w horoskopie urodzeniowym mówi, czego oczekujemy w miłości i jacy jesteśmy w relacjach

Zastanawiasz się czy on/-a Cię pokocha? Czy się tej osobie podobasz? Możesz spojrzeć w Wasz horoskop partnerski, ale najpierw popatrz na swój descendent w horoskopie urodzeniowym. To on mówi, jakie relacje budujemy z ludźmi i czego oczekujemy w miłości. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje potrzeby i pragnienia, bo descendent uzupełnia ascendent, tak jak partner ma uzupełniać nas.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
ksiezyc w horoskopie, księżyc w znaku zodiaku, astrologia księżyc, księżyc w znakach, Premium
Astrologia

Księżyc w znakach mówi o uczuciach. Jak wpływa na Twoje związki?

Jesteś impulsywny i łatwo tracisz kontrolę, a może masz skłonność do racjonalizowania swoich uczuć? Twój wewnętrzny świat emocji w dużej mierze kształtowany jest przez położenie Księżyca w horoskopie urodzeniowym. Zobacz, w jakim znaku masz Księżyc Ty i Twoi bliscy, a lepiej ułożysz z nimi swoje relacje.

Czytaj dalej >
Astrocoaching

Jak śpicie, tak się kochacie! Jaki jest Wasz związek?

Na orzełka, na królów czy na łyżeczki? Jak śpicie, tak się kochacie! Wasza pozycja we śnie wiele mówi o związku. A jeśli jesteś singielką? Pomyśl w jakiej pozycji chciałabyś spać z partnerem i ... przytul się sama. Uwolnisz się od napięć, osiągniesz wewnętrzną harmonię i przygotujesz się na nową miłość.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Miłość i seks

Jak poznać miłość swojego życia, czyli Bliźniaczy Płomień?

Może pojawić się w Twoim życiu w każdej chwili - nieważne, czy masz 20 czy 80 lat. Wystarczy jedno spojrzenie i już czujesz, że ta osoba jest częścią Ciebie, że idealnie Cię uzupełnia. To Twój bliźniaczy płomień - jedyna i największa miłość życia. Jak ją rozpoznać i przyciągnąć?

Czytaj dalej >
Astrocoaching

Jak stworzyć udany związek? 8 zasad bez których to się nie uda

By stworzyć udany związek sama miłość - nawet największa - nie wystarczy. Wolność i samotność gdy ich potrzebujesz, podział wspólnych obowiązków czy uczciwość w sypialni pomagają zbudować trwały i szczęśliwy związek. Poznaj 8 zasad budowania relacji i zobacz, jakich związków pragną znaki zodiaku.

Czytaj dalej >