trójkąt miłosny
Miłość i seks

Uważaj! Sprawdź kto ukradnie Ci męża! Jak zdradza zodiak?

Zbliża się noc Kupały, czas kiedy buzują w nas żądze. Łatwo będzie ulec pokusie i zdradzić. A także, co gorsza... zostać zdradzonym. Lepiej sprawdź, czy Twój ukochany jest narażony na takie pokusy. Jeśli tak, pilnuj go w teraz szczególnie!

Polecane artykuły:

Astrologia

Retrogradacja Wenus: stara miłość nie rdzewieje

Odezwał się stary znajomy z czasów szkolnych? A może zaskoczyła Cię wiadomość od dawnego kochanka? Przygotuj się na więcej niespodzianek! W środę 13 maja Wenus, planeta miłości, piękna i pieniędzy – rozpoczyna ruch wsteczny w znaku towarzyskich Bliźniąt. Do 25 czerwca będziemy mieli okazję zatrzymać się i przemyśleć wszystkie sprawy naszego serca.

Czytaj dalej
Miłość i seks

Odkryj miłość na nowo!

Na początku było między Wami namiętnie, ale z czasem ogień się wypalił, a Ty zagubiłaś gdzieś siebie? Odkryj na nowo przyjemność płynącą z miłości. Zobacz, jaka pozycja seksualna jest dla Ciebie. Pomoże Ci w tym nasza zodiakalna ściągawka.

Czytaj dalej
Miłość i seks

Wenus w Baranie przyniesie nam szaloną miłość!

W piątek 7 lutego Wenus - planeta miłości i piękna wkroczyła do zdobywczego Barana - zagości w nim do 4 marca. Czas, abyś przejął inicjatywę i śmiało ruszył po miłość, spełnienie i szczęście! Ten wyjątkowy tranzyt przyniesie nam rewolucję w uczuciach. Czy Twoje życie miłosne także nabierze rozpędu?

Czytaj dalej