Magia

Magia

3 supermocne rytuały na jesień pełną miłości. Przyciągnij ukochaną osobę w nów Księżyca, w słoneczny dzień albo w piątek!

„Miłość przychodzi wtedy, kiedy się jej najmniej spodziewamy i kiedy jej nie szukamy”. To cytat z Louise Hay, amerykańskiej pisarki, która przestrzega przed szukaniem uczuć i miłości na siłę, przed rozkazywaniem… i przed manipulacją. Buddyjscy nauczyciele mówią: „Kiedy uczeń jest gotów – zjawi się i nauczyciel”. Czyli jeśli jesteś gotowa, pojawi się właściwa osoba, z którą możesz zbudować relację.

Czytaj dalej >
Magia

Lubczyk dodaje smaku i przyciąga miłość, ale jego magiczne możliwości sięgają dalej! To ostatni moment, kiedy można go zbierać

Lubczyk, krewniak selera, dziś popularny w Polsce i na całym świecie, wywodzi się z terenów obecnego Afganistanu i Iranu. Chociaż powszechnie kojarzony jest głównie z aromatycznymi zupami oraz przyciąganiem miłości i wzbudzaniem pożądania, to jego prawdziwe możliwości sięgają o wiele dalej. Poznaj przepisy i magiczne rytuały z lubczyka!

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Magia

Poznaj przesądy wielkanocne i uchroń się przed klątwą

Zbliżająca się Wielkanoc to świetna okazja, żeby przywołać zwyczaje i przesądy wielkanocne, które praktykowali Słowianie. Obchody Wielkanocy wywodzą się z pogańskiego zwyczaju świętowania równonocy wiosennej, czyli Jarych Godów. Wiele z rytuałów, które praktykowali nasi słowiańscy przodkowie, miało uchronić ich przed kłopotami i klątwami.

Czytaj dalej >