Magia

Magia

Magiczne zioła: użyj ich w leczeniu, kuchni i rytuałach!

Magia ziół wspomagać Cię będzie przez cały rok. Wysiej rośliny już teraz - w doniczkach lub ogródku. Na wyciągnięcie ręki będziesz mieć magiczne zioła, które leczą, pomagają w rytuałach i... znakomicie uzupełniają smak potraw. Poznaj sekrety magii ziół i zobacz, do czego możesz ich użyć.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Magia

Twój duchowy przewodnik - tak go poznasz i przywołasz

Czy zdarzyło ci się kiedyś być w pozornie zwykłej sytuacji, która potem okazała się mieć ogromny, pozytywny wpływ na twoje życie? Albo czułeś się strasznie, a potem nagle – doskonale? Tak właśnie działa twój duchowy opiekun. Przekazuje dobrą energię i ratuje z opresji. Oto jak poznać jego działanie i nawiązać z nim kontakt.

Czytaj dalej >>
Magia

Te świece przyciągną szczęście i dobrobyt. Zrób je w domu!

Pragniesz szczęścia, dobrobytu lub miłości? A może życzysz tego komuś bliskiemu? Stwórz świece, które pomogą spełnić marzenia! Twoja intencja i energia, wzmocnione mocą ziół i minerałów, będą uwalniać się podczas jej wypalania, a w życiu Twoim czy drugiej osoby rozpoczną się wspaniałe przemiany. Oto jak zrobić świece.

Czytaj dalej >>
Magia

7 praw Wszechświata. Dzięki nim działa magia i... fizyka

Czym jest 7 praw wszechświata? To prastara wiedza, pochodząca jeszcze sprzed biblijnego potopu. Spisać ją miał mityczny Hermes Trismegistos, uważany przez starożytnych za maga i mędrca. Przez wieki czerpali z niej mistycy, kabaliści i alchemicy. Poznaj je, a zrozumiesz lepiej nasz świat.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Magia

Symbole i kamienie ochronne dla Twojego domu

Negatywne myśli i złorzeczenia, wampiry energetyczne i smog elektromagnetyczny - przed tym niestety nie ochronią Cię ściany domu. Użyj energii ziemi (minerałów), symboli i Twojego umysłu by obronić się przed tymi zagrożeniami. Oto symbole i kamienie ochronne, które Ci pomogą.

Czytaj dalej >>
Magia

W truskawkową pełnię zrób rytuał na bogactwo

Pełnia truskawkowego Księżyca wyznacza czas rozkwitu i letniej obfitości przyrody. Na dodatek jej energię wspiera niosący dobrobyt Jowisz. Dlatego właśnie dziś (24.06) zrób rytuał bogactwa. Odpędzisz finansowe kłopoty i przyciągniesz pieniądze!

Czytaj dalej >>