Magia

Magia

Rytuały i zaklęcia na urodę. Poznaj wizualizację z różami, zaklęcia dla włosów i rytuał na magiczne odchudzanie

Czarownice dzięki swoim rytuałom potrafią zachować wieczną młodość i uwodzić! Chcesz być jedną z nich? To łatwiejsze, niż myślisz! I choć wydaje się to tylko filmową fikcją, to prastare księgi magiczne pełne są zaklęć na ponętną sylwetkę, piękną, młodzieńczą twarz czy bujne włosy, z których wiedźmy korzystają do dziś – ale rzadko się do tego przyznają.

Czytaj dalej >
Miłość i seks

W Noc Walpurgii czarownice skrzykują się na sabaty, a ludzie oddają się uciechom cielesnym. W tę wyjątkową noc wyczaruj miłość!

Noc Walpurgii i następujący po niej sabat Beltaine (30.4-1.5) to czas, gdy największą moc mają rytuały miłosne i seksualne. Jeśli więc doskwiera ci samotność i pragniesz wejść w związek albo po prostu zaciągnąć kogoś do łóżka, nie zwlekaj, tylko czaruj! Zapal świece, możesz także rozpalić ognisko i spędzić przy nim noc. Najlepiej z przyjaciółkami – czarownicami.

Czytaj dalej >
Magia

Poznaj przesądy wielkanocne i uchroń się przed klątwą

Zbliżająca się Wielkanoc to świetna okazja, żeby przywołać zwyczaje i przesądy wielkanocne, które praktykowali Słowianie. Obchody Wielkanocy wywodzą się z pogańskiego zwyczaju świętowania równonocy wiosennej, czyli Jarych Godów. Wiele z rytuałów, które praktykowali nasi słowiańscy przodkowie, miało uchronić ich przed kłopotami i klątwami.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Magia

Przed Wielkanocą zrób porządki także w duszy

Nasz dom jest symbolem naszego wnętrza. Robiąc przedświąteczne porządki, zrób porządki także w swojej duszy. Pamiętaj, że sprzątanie to także dobra okazja do przewietrzenia głowy. Jeśli podczas robienia porządków skupisz się na tym, co robisz, jeśli zaangażujesz zmysły, będziesz słuchać i obserwować, zrelaksujesz się - tak jak podczas medytacji.

Czytaj dalej >
Magia

Uprawianie magii to ścieżka duchowa. Zanim wyznaczysz krąg i wezwiesz żywioły, określ swój system moralny

Z rzucaniem zaklęć i odprawianiem rytuałów wiąże się kilka zasad. Wyznaczanie kręgu czy przyzywanie żywiołów umożliwiają skupienie energii. Ważną kwestią jest zatroszczenie się o siebie po odbyciu praktyk. Zaklęcia i rytuały bywają wycieńczające. Ale wcześniej trzeba określić swój kodeks moralny. Przestawiamy fragment książki „The Witch of the Forest. Magia ziemi” Lindsay Squire.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Magia

Świerk, sosna, a może jodła? Kształt i zapach są oczywiście ważne, ale warto zwrócić na lecznicze i... magiczne właściwości choinki

Sosna chroni przed złymi duchami, uspokajające działanie jodły wzmacnia system nerwowy i pomaga w bólach głowy. Ponadto jodła pozwala pozbyć się negatywnych emocji i koi lęki. Świerk daje pewność siebie, poczucie własnej wartości, umacnia poczucie godności. Pozwoli Ci z odwagą patrzeć w przyszłość. Jakiej energii potrzebujesz?

Czytaj dalej >