Tarot

Tarot

Tarot tygodnia:   Moc

Ten tydzień sprzyja śmiałym decyzjom. Odważymy się na to, co do tej pory budziło nasze obawy. Będziemy działać w pojedynkę, nie oglądając się na nikogo i nikomu nie tłumacząc. Ale gdy się uprzemy, dopniemy swego. Zwyciężymy wrogów, pokonamy też własne ograniczenia i słabości. Wzmocni się nasza pozycja, stan posiadania, energia.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Kapłanka

W tym tygodniu zapragniemy zagłębić się w swój wewnętrzny świat i poszukać odpowiedzi na ważne pytania, ale nie w książkach, tylko własnej intuicji. Otworzymy się na różne subtelności i fluidy, których nie czujemy na co dzień. Będziemy także świetnie rozumieć innych i wyczuwać ich nastroje, dlatego chętnie komuś pomożemy, kimś się zaopiekujemy.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Diabeł

W tym tygodniu będziemy dobrze się bawić, pobłażając zmysłom, folgując sobie w jedzeniu i piciu. Nieraz ulegniemy nałogowi lub jakiejś słabości. Zwłaszcza pokusa sekretnego romansu może okazać się zbyt silna. Lepiej nie wydawać pieniędzy na chwilowe zachcianki, a podejmując decyzje, liczyć się z uczuciami innych.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Pustelnik

W tym tygodniu nigdzie nie będziemy się spieszyć. Znajdziemy czas na wyciszenie, odpoczynek i regenerację, co pozwoli nam zebrać nowe siły. Docenimy spokój i harmonię w związkach i w życiu rodzinnym. Zabraknie, co prawda, romantycznych uniesień, ale dostaniemy za to dowody lojalności i przyjaźni. Jeśli zaś mamy do podjęcia trudną decyzję, pomoże nam chwila medytacji.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Tarot tygodnia:   Kochankowie

W tym tygodniu samotność nam nie grozi. Do naszych drzwi zapukają niespodziewani goście, sami też chętnie wybierzemy się na imprezę czy towarzyskie spotkanie, a żartom i ploteczkom nie będzie końca. Nawet gdy będziemy pracować, to w parze lub w zespole. Odświeżymy stare znajomości, poznamy nowych ludzi. Flirt bardzo prawdopodobny, a może nawet coś więcej...

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Koło Fortuny

Przed nami zakręcony, szalony tydzień. Wydarzenia nie tylko przyspieszą, ale też przybiorą zupełnie inny obrót, niż się spodziewamy. Pojawią się nowe szanse, propozycje, ale też i ryzykowne sytuacje. Kusić będzie nas do zmian i rewolucji. Zanim jednak postawimy wszystko na głowie, zastanówmy się, co warto zmienić, a co lepiej, by pozostało po staremu.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Sąd

Przed nami tydzień nowych szans, ale aby z nich skorzystać, musimy być gotowi porzucić pewne przyzwyczajenia, wyjść ze strefy komfortu. Odkurzymy stare pomysły, wyciągniemy z szuflad zagrzebane tam projekty, nadamy im nową, lepszą formę. Udadzą się spotkania, rozmowy i negocjacje, nawet najtrudniejsi klienci wykażą teraz dobrą wolę, a szef pokaże ludzką twarz.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Słońce

W tym tygodniu będziemy w doskonałych, wiosennych nastrojach, pełni wigoru, skłonni do żartów i zabawy. Chętnie wybierzemy się na wycieczkę, spędzimy beztroski czas z tymi, których kochamy. Wspólny język znajdziemy zwłaszcza z dziećmi i zwierzętami. Odnajdziemy to, co lubimy, zajmiemy się hobby, a na zakupach upolujemy mnóstwo szczęśliwych okazji.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
tarot kwiecień 2024 Premium
Tarot

Tarot na kwiecień. Karta Słońce odradza rzucanie pracy pod wpływem złości i ostrzega przed piratami na drodze

Słońce odradza nieprzemyślane kredyty i rzucanie pracy pod wpływem chwilowej złości na szefa. Znajdź sobie hobby i wyładuj negatywne emocje w sporcie lub na spacerze, bo w kwietniu możesz być nieostrożny i ze zbytnią ufnością podchodzić do nowych propozycji. Karty Cesarz, Gwiazda i Słońce wskazują aurę, szansę i przestrogę na kwiecień.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Pustelnik

Przed nami Wielki Tydzień, który upłynie raczej spokojnie i w refleksyjnej atmosferze. Nie damy się wciągnąć w przedświąteczne szaleństwo. Odpoczniemy, weźmiemy głęboki oddech i znajdziemy czas tylko dla siebie. Wówczas uda nam się zyskać spokój i dystans, dlatego nic nie wytrąci nas z równowagi, nawet najazd gości. Ambitne zadania odłożymy na „po Świętach”.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Cesarz

W tym tygodniu staniemy się ambitni, pewni siebie i zachłanni. Uda nam się pokonać konkurencję i zbudować mocne fundamenty kariery. Wielką radość sprawi nam rządzenie i rozkazywanie. Przez upór, egocentryzm i nieumiejętność współpracy możemy jednak skomplikować wiele spraw. Dlatego warto posłuchać także cudzego zdania i nie obrażać się za słowa konstruktywnej krytyki.

Czytaj dalej >