Tarot

Tarot

Karta: XIII Śmierć

Zechce nam się porozdrapywać trochę starych ran, możliwe więc, że pewne niesnaski wybuchną na nowo. Ale tylko po to, by ostatecznie je zakończyć i zapomnieć na dobre. W domu dać mogą nam się we znaki rzeczy, które już dawno należało naprawić lub wymienić. Oto tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: IX Pustelnik

W tym tygodniu zapragniemy pobyć w samotności, ciszy i spokoju. Nasza energia skierowana będzie do wewnątrz, a sprawy duchowe zdominują materialne. Nie znaczy to, że będziemy tylko siedzieć w pozycji lotosu. Ale we wszystkim zdołamy dostrzec głębszy sens i temat do przemyśleń. Oto Tarot tygodniowy i horoskop Tarota dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XI Moc

Dość odkładania na później trudnych i męczących robót. Żaden wysiłek nie będzie nam straszny. Nie stracimy okazji, by osiągnąć swoje cele i przy okazji dokopać konkurencji. W związkach pojawi się zazdrość, ale też wzrośnie namiętność. Oto Tarot tygodniowy i horoskop Tarota dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
tarot miesięczny, darmowy tarot Premium
Tarot

Tarot na maj: nie odmawiaj sobie przyjemności!

Wróżba Tarota na maj mówi: ciesz się prostymi rzeczami i nie odmawiaj sobie przyjemności. Karty Tarota Cesarzowa, Diabeł i Sąd wskazują Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca. Zobacz, co wróżą one znakom zodiaku. Oto Tarot miesięczny i horoskop Tarota na maj.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XVI Wieża

Tydzień zacznie się od trzęsienia ziemi, ale potem napięcie zamiast rosnąć, będzie stopniowo spadać. Byle przetrwać ten nerwowy poniedziałek. Przez niejedną firmę, dom lub związek przetoczyć może się burza z piorunami, po której nic już nie będzie takie jak dawniej! Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: 0 Głupiec

Przed nami tydzień pełen niespodziewanych zdarzeń. Choć początkowo możemy poczuć się wyprowadzeni z równowagi, szybko odnajdziemy się w nowych okolicznościach. Nadmierny entuzjazm prowadzić może jednak do dziwnych zachowań i reakcji. Kłopoty sprawić mogą dzieci lub niepoważni znajomi. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Karta: I Mag

W tym tygodniu przypomnimy sobie o wszystkich sprawach do załatwienia przed nadchodzącymi Świętami i ruszymy do sklepów po majonez, chrzan i jajka. Czas sprzyja także refleksji o tym, że nie warto się kłócić, bo zawsze można dojść do porozumienia. Oto tarot tygodniowy i horoskop dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XX Sąd

Przestaniemy oglądać się za siebie i rozpamiętywać dawne niepowodzenia. Rozwieje się niepewność, znikną wątpliwości. W ich miejsce pojawią się nowe propozycje i grupowe inicjatywy, w które chętnie się zaangażujemy. Szybkie, spontaniczne decyzje okażą się trafione. Oto tarot tygodniowy i horoskop dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: X Koło Fortuny

To będzie szalony tydzień. Wiosna uderzy na do głów, postanowimy zaszaleć, porzucić stare schematy, zrobić coś zupełnie inaczej niż dotąd. Jednym wystarczy zmiana stylu na bardziej luźny i kolorowy, inni zdecydują się spróbować swoich sił w sporcie, sztuce czy biznesie. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Karta: XIV Umiarkowanie

Pora zwolnić tempo, przestać gonić za pieniędzmi, rozrywką i sukcesami. Więcej czasu poświęcimy w tym tygodniu rodzinie, przyjaciołom, ludziom, na których nam zależy. Powróci optymizm, na nowo pojawi się nadzieja, że – choć świat, w którym jeszcze niedawno żyliśmy, należy już do przeszłości – w nowej rzeczywistości nadal możemy być szczęśliwi. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: VII Rydwan

W tym tygodniu będziemy nerwowi i zabiegani. Zaległe sprawy, które odkładaliśmy na później, zrobią się nagle bardzo pilne. Staniemy na rzęsach, ale wyrobimy się. W domach zapanuje ożywienie. Ktoś wpadnie z wizytą, do kogoś pojedziemy. Oto wróżba Tarota na tydzień i wskazówki dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: II Kapłanka

W tym tygodniu z wielką przyjemnością zajmiemy się sztuką, miłością i duchowymi sprawami. Najwięcej satysfakcji da nam jednak uszczęśliwianie innych. Z ludźmi, których spotkamy, od pierwszej chwili poczujemy bliskość i duchowe pokrewieństwo. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>