Tarot

Tarot

Karta Tarota: V  Papież

Bałagan w szafie i chaos w głowie dadzą nam się w tym tygodniu we znaki, ale damy radę stawić im czoła. Przypomną o sobie zobowiązania i zaległości. Najwyższy czas oddać do biblioteki przetrzymywane książki, odwiedzić dentystę, zrobić przegląd samochodu. Na puste rozrywki nie będziemy mieć czasu ani ochoty. Oto Tarot tygodniowy i wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: I  Mag

Czeka nas bardzo dynamiczny tydzień, pełen zaskakujących wydarzeń. Zapanuje ogólna mobilizacja i ruch w interesie. Przeróżne okazje pojawiać będą się błyskawicznie, ale nie każda będzie warta tego, by ją wykorzystać. Oto Tarot tygodniowy i wróżba Tarota dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: III Cesarzowa

W tym tygodniu odczujemy przypływ radości i energii. Dzięki niej zdołamy zmienić na lepsze wszystko, co chcemy. W pracy damy popis kreatywności i przeforsujemy swoje pomysły, w domu zrobimy artystyczne przemeblowanie. Korzystne okażą się zwłaszcza wszelkie transakcje finansowe i rozmowy biznesowe. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: II Kapłanka

W tym tygodniu patrzeć będziemy sercem i dostrzegać więcej. Pogodzimy się z tym, na co nie mamy wpływu, a to czego nie da się zmienić, spróbujemy polubić. Dla innych staniemy się bardziej tolerancyjni, wyrozumiali, podamy sobie ręce na zgodę. Najchętniej jednak przebywać będziemy w samotności i na łonie natury. Oto Tarot tygodniowy i wróżba Tarota dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XVIII Księżyc

Będziemy w melancholijnym nastroju za kończącymi się wakacjami i odchodzącym powoli latem. Do tego pełni obaw, co przyniesie przyszłość. Nie ma co ulegać lękom, bo nic w tym tygodniu nie będzie pewne i oczywiste. Atmosfera w pracy raczej senna i leniwa, dlatego czas może niemiłosiernie nam się dłużyć. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Karta Tarota: XII Wisielec

Przed nami spokojny tydzień. Nie będziemy nigdzie się spieszyć, tylko leżeć, odpoczywać, czytać, ogladać seriale. W pracy będziemy tylko ciałem. Nowe obowiązki i ambitne zadania odłożymy na później. Co najwyżej możemy dokształcać się, np. podszlifować język obcy. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XXII Głupiec

Lato oszołomi nas swoimi atrakcjami, pojawi się niejedna okazja do wykorzystania, niejeden powód do radości. Rzucimy się w wir przygód, na każdą propozycję reagować będziemy entuzjastycznie i chwytać okazję. Jednak dzieci mogą stać się wyjątkowo niesforne i trzeba będzie ich pilnować, bo nie wiadomo, co im do głowy strzeli. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XI Moc

Przybędzie nam odwagi i wiary we własne siły, nie będziemy więc czekać na bardziej sprzyjający moment, ale energicznie zabierzemy się za walkę z tym, co jeszcze niedawno wydawało się bardzo trudne. Pozwolimy sobie na więcej także w relacjach. Nie zabraknie nam śmiałości w podrywaniu i flirtowaniu. Noce będą bardzo namiętne. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Karta Tarota: VI Kochankowie

Staniemy się bardziej otwarci, towarzyscy i serdeczni. Odwiedzimy przyjaciół, zadzwonimy do znajomych, zorganizujemy rodzinną imprezę. Nabierzemy też ochoty za randki i flirty. Chętnie będziemy współpracować i rozmawiać, uda się więc zakończyć niektóre konflikty. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XIX Słońce

Pełnia lata uderzy nam do głów. Radośnie czerpać będziemy z pogody, korzystać z wody i słońca. Wiele spraw ujrzymy w zupełnie nowym świetle i podejmiemy śmiałe decyzje. Dla jednych będzie to wejście w nowy związek, dla innych własna firma lub pełna ryzyka podróż w nieznane. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>