Tarot

Tarot

Tarot tygodnia:   Kochankowie

W tym tygodniu zajmować będziemy się głownie tym, co sprawia nam przyjemność. Zabawa, rozrywki, sztuka, spotkania z przyjaciółmi i trochę niewinnych plotek poprawią nam humory. W pracy doskonale dogadamy się z ludźmi i razem zrobimy duże postępy. Wieczory zapowiadają się romantycznie, spędzimy je głównie w ramionach ukochanej osoby, oglądając filmy o miłości.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Pustelnik

W tym tygodniu stronić będziemy od głośnego, męczącego towarzystwa i znajomości, które nic nie wnoszą do naszego życia. Zamiast gnać na imprezę, zapragniemy odpocząć w samotności. Szanować będziemy swoje zdrowie i czas. Nigdzie przecież nie musimy się spieszyć. Nie uciekniemy też od głębszych refleksji, a odpowiedzi na trudne pytania odnajdziemy w rozmowach z samym sobą.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Wisielec

W tym tygodniu odpuścimy sobie nadmiar zadań i pomyślimy o odpoczynku. Więcej będziemy czytać i rozmyślać niż robić coś konkretnego. Ale tego właśnie nam potrzeba. Spokoju i dystansu. Okaże się, że z perspektywy pewne sprawy nabierają znaczenia, inne zaś je tracą. Jeśli zdołamy wyciszyć emocje, nie damy się wciągnąć w żadną intrygę.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodnia:   Rydwan

Dopisze nam energia i kondycja, które przydadzą się, gdy będziemy biegać po mieście i załatwiać mnóstwo spraw. Ten tydzień zapowiada się bowiem bardzo dynamiczny, pełen wyzwań, spotkań, rozmów i nawiązywania kontaktów. Chwilami możemy być tym zmęczeni i przytłoczeni, dlatego warto ustalić priorytety i koniecznie znaleźć czas na odpoczynek.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Cesarz

W tym tygodniu pilnować będziemy przede wszystkim swoich interesów, bronić swojej pozycji i swojego zdania. Staniemy się odważni i uparci, stąd możliwe kłótnie, zwłaszcza o pieniądze, o których będziemy teraz więcej myśleć i dokładniej je liczyć. Zdołamy wszystko załatwić i jeszcze zmotywować innych do pracy.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Tarot tygodniowy:   Śmierć

Wszystko kiedyś się kończy. Także wakacje. W tym tygodniu uświadomimy sobie bezlitosny upływ czasu możemy wpaść w lekką melancholię. Możliwe, że jakieś uczucie nie przetrwa odległości i rozłąki. Poczujemy, że wielu spraw mamy dość i chętnie byśmy się od nich uwolnili. To dobra okazja, by rozstać się z tym, co nam nie służy np. papierosem lub zrzucić nadmiarowe kilogramy.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Kochankowie

Ten tydzień upłynie pod hasłem imprez, spotkań, nowych znajomości. Dostaniemy tyle zaproszeń, że chwilami trudno będzie się zdecydować, gdzie się wybrać, a gdzie nie. Ale na pewno nie będziemy siedzieć w domach. Relacje staną się bliższe, cieplejsze i dadzą nam wiele radości. Kto jeszcze nie zdążył się zakochać tego lata, powinien uważnie rozglądać się dookoła.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Papież

W tym tygodniu nie uciekniemy od poważnych tematów. Będziemy dużo czytać, rozmyślać, pogłębiać wiedzę, być może już planować, jakie podręczniki kupić dzieciom do szkoły. Zainteresuje nas rozwój duchowy, poszukiwać będziemy wyższych wartości czy to w religii, czy w filozofii, czy w ezoteryce. Zakochani wreszcie podejmą decyzję o ślubie.

Czytaj dalej >
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Tarot tygodniowy:   Rydwan

W tym tygodniu będzie się działo. Zaskakujące wydarzenia następować będą jedno po drugim. Przyjdą długo oczekiwane wiadomości, z czego ucieszą się zwłaszcza szukający nowej pracy. Częściej wychodzić będziemy z domów i uprawiać sport, rozkręci się życie towarzyskie. Wakacyjne wyjazdy przebiegną bez komplikacji i będą bardzo udane.

Czytaj dalej >
Tarot

Tarot tygodniowy:   Gwiazda

Tydzień przywitamy w beztroskich, wręcz szampańskich nastrojach. Jeśli do tej pory coś się nie udawało, teraz pojawi się szansa na rozwiązanie dotychczasowych problemów. W rodzinie i w pracy zdołamy wyczarować przyjazną atmosferę. Przyciągać będziemy samych sympatycznych, pomocnych ludzi. To dobry czas na sprawy finansowe i zakupy ładnych przedmiotów, ozdób i prezentów.

Czytaj dalej >