Tarot

Tarot

Tarot na kwiecień: postaw na współpracę, nie bój się ryzyka!

W kwietniu karty Tarota radzą: postaw na współpracę, bo wiele nauczysz się od innych. Ryzyko się opłaci, ale uważaj, by nie złamać prawa czy jakichś zasad. Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Cesarz, Kapłanka i Rydwan. Oto Tarot na kwiecień i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: Świat

W tym tygodniu myślami będziemy już wybiegać w przyszłość. Planować, co zrobimy, dokąd pojedziemy, gdzie zjemy i z kim się spotkamy, gdy będzie już po wszystkim. Zamarzą nam się wielkie imprezy i egzotyczne podróże, mimo że wciąż zadowalać musimy się namiastkami. Poznaj Tarot tygodniowy i zobacz, co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Kochankowie: ciepło i radość w związkach!

Ten tydzień sprzyja wyjaśnianiu nieporozumień i owocnej współpracy. Ale nade wszystko sprawom sercowym. Relacje staną się bliższe, cieplejsze i dadzą nam wiele radości. Nie dajmy się tylko wplątać w cudze intrygi i nie pozwalajmy nikomu sobą manipulować! Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Diabeł: przed nami niełatwy tydzień

Przed nami niełatwy tydzień. Kolejne ograniczenia mocno dadzą nam się we znaki, a do głosu dojdą negatywne emocje. Jedni pogrążą się w czarnych myślach, inni będą wściekać się, buntować i wyładowywać na otoczeniu. Zobacz, co karta Diabeł wróży znakom zodiaku. Oto tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Sąd: przyjdą ważne informacje

W tym tygodniu wiele spraw wyjaśni się. Przyjdą ważne informacje, dzięki czemu zrozumiemy, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Pozbędziemy się wątpliwości i zobaczymy przed sobą cel – znacznie bliższy niż nam się wydawało. Być może odkryjemy, że coś lub ktoś „na górze” chroni nas i nam pomaga. Oto co karta Sąd wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Papież: skupimy się na pracy i nauce

W tym tygodniu będziemy poważni, skupieni na pracy i nauce, bo dzięki temu możemy wiele osiągnąć. Docenimy takie wartości jak dom, rodzina, wspólnota. Chętnie pomagać będziemy innym, kierując się bezinteresownym odruchem serca. Możemy zostać wystawieni na pokusę tylko po to, by udowodnić swoją wierność, szczerość i lojalność. Oto co karta niesie znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Głupiec: poczujemy wiosnę!

W tym tygodniu poczujemy już wiosnę. Na sercach zrobi nam się lżej, będziemy częściej śmiać się i wygłupiać. Nie będziemy zanadto o nic się martwić, a pieniądze wyfruną z naszej kieszeni tak szybko, jak się pojawią. Wpadniemy na nowe pomysły w pracy i zawrzemy nowe znajomości, które szybko przerodzą się w romanse. Oto, co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na marzec: nie odkładaj ważnych decyzji!

W marcu karty Tarota radzą: nie odkładaj ważnych spraw i decyzji na później. Czekają Cię zmiany, które urozmaicą monotonię codziennego życia. Musisz jednak uważać na nadmierne wydatki! Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Umiarkowanie, Świat i Cesarzowa. Oto tarot na marzec i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Cesarzowa: korzystajmy z życia!

W tym tygodniu myśleć będziemy wyłącznie o tym, jak umilić sobie czas. Zamiast sprzątać czy pracować – poleniuchujemy, zamiast oszczędzać – wydamy kasę na zakupach. I to wcale nie na artykuły pierwszej potrzeby, ale ciuchy i kosmetyki z nieco wyższej półki. Oto tarot tygodniowy - zobacz, co karta wróży znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Mag: bierzmy sprawy w swoje ręce!

W tym tygodniu poczujemy, że mamy dość bierności, bezsilności i postanowimy wziąć sprawy we własne ręce. Zrozumiemy, że to od nas zależy, w jakim świecie żyjemy i zrobimy wszystko, by stworzyć go według własnych zasad. Bez trudu zdołamy przekonać innych do swoich pomysłów. Oto przepowiednia dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Pustelnik: nadrobimy zaległości

W tym tygodniu poczujemy, że mamy dość zamknięcia, ograniczeń, przymusu. Dni dłużyć będą się nam w nieskończoność, z drugiej jednak strony właśnie teraz znajdziemy czas, by zrobić to, co od dawna odkładaliśmy. Trudne prace, porządki, remonty, zaległe rachunki, czekające na przeczytanie książki. To wyzwania na najbliższe dni. Zobacz, co wróżba niesie znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodniowy. Wieża: koniec złudnych nadziei

To, co nie miało dostatecznie mocnych podstaw, zawali się w tym tygodniu z wielkim hukiem, ale zamiast strachu czy żalu, poczujemy ulgę. Mogą runąć błędne przekonania, nierealne plany, złudne nadzieje, swój kres znajdą również nieszczęśliwe związki. Przekonamy się, że tak jest lepiej, że świat nie zawalił się - nadal trwa i obiecuje nam jeszcze wiele dobrego! Oto tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na luty: wszystko jest możliwe!

W lutym 2021 roku karty tarota mówią: wszystko jest możliwe! Na horyzoncie pojawią się nowe perspektywy, zrealizujesz plany i odbierzesz nagrodę za swoje wysiłki. Uważaj jednak na fałszywych przyjaciół! Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Mag, Słońce i Pustelnik. Oto tarot na luty i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>