Tarot

Tarot

Karta: XVI Wieża

To nie będzie spokojny tydzień. Szykujmy się na silne emocje, niespodziewane wstrząsy i zwroty akcji. Niektóre mogą nas zaniepokoić, ale pamiętajmy, że strach ma wielkie oczy i nie traćmy wiary w pomyślne zakończenie. Najważniejsze to obudzić się wreszcie z letargu i zacząć aktywnie działać. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: II Kapłanka

Przed nami spokojny tydzień. Nie będziemy nigdzie się spieszyć, więc uda się znaleźć więcej czasu dla rodziny. Rozmowy z bliskimi bardzo nas wzbogacą, a przy okazji dowiemy się, co komu w duszy gra. Zechcemy okazać innym czułość i zaopiekować się nimi. Oto wróżba Tarota na tydzień.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na styczeń: łap okazje, lecz nie bądź zachłanny

Wróżba Tarota na styczeń: nadchodzi czas dobrych okazji. To szansa na zmianę pracy, korzystne zakupy i oszczędności. Uważaj jednak, bo karty ostrzegają przed zachłannością! Oto Aura, Przestroga i Szansa miesiąca, które niosą karty Rydwan, Diabeł i Sąd. Poznaj Tarot na styczeń i wskazówki dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XIV Umiarkowanie

Tydzień spędzimy jeszcze w spokojnym rytmie, ale w dobrym nastroju, w gronie najbliższych, na rodzinnych spotkaniach i rozmowach przy stole. Skupić się na pracy czy czymś konkretnym będzie wyjątkowo trudno, za to chętnie umówimy się z przyjaciółmi. Oto Tarot tygodniowy i wróżba dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: VI Kochankowie

Trudno o lepszy klimat na ten wyjątkowy tydzień. Przestaniemy zamartwiać się tym, co może (ale wcale nie musi) się zdarzyć, a zaczniemy bawić się i korzystać z życia. Nie zabraknie okazji do imprez i spotkań z przyjaciółmi. Bez trudu zdobędziemy sympatię otoczenia.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: V Papież

Gorączka przedświątecznych przygotowań nieco opadnie. Zapragniemy odnaleźć pod tym całym blichtrem prawdziwego ducha Bożego Narodzenia. Przeżyć ten czas głębiej, bardziej świadomie, a przede wszystkim pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Nie będzie dla nas nic ważniejszego od rodziny i tradycji.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: VIII Sprawiedliwość

Wiele w tym tygodniu zrozumiemy. Niejasności się wyklarują, a zagmatwane sprawy wyprostują. Zdołamy załagodzić spory, wyjaśnić zagadki i nawiązać przyjazne kontakty. Aktualne zadania wymagać będą odpowiedzialności i samodyscypliny. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XVIII Księżyc

Tydzień upłynie spokojnie, trochę melancholijnie. Spędzimy czas w domu, z bliskimi, dla których na codzień nie mamy zbyt wiele czasu. Będziemy gotowi do współpracy, kompromisów, pomocy, nie przejdziemy obojętnie obok ludzi i zwierząt w potrzebie. W związkach nie zabraknie romantycznych uniesień. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na grudzień: zadbaj o sobie, nie daj się melancholii

Karty Tarota mówią: w grudniu pomyśl o sobie. Zadbaj o swoje potrzeby, spędź czas z rodziną. Nie skupiaj się na tym, co dawno minęło. Oto Aura, Przestroga i Szansa miesiąca, które niosą karty Pustelnik, Świat i Kapłanka. Poznaj Tarot na grudzień i wskazówki dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XXI Świat

W tym tygodniu bardziej interesować będzie nas to, co dzieje się na świecie niż w naszym własnym grajdołku. Mimo to możemy wiele zdziałać i osiągnąć, jeśli tylko otworzymy się na innych i przyjmiemy ich punkt widzenia. To dobry czas na podróże, zakupy i realizację marzeń. Oto wróżba Tarota na tydzień.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: X Koło Fortuny

Koło Fortuny może nieźle namieszać w tym tygodniu. Nic nie pójdzie tak, jak się spodziewamy, wynikną nowe, fakty, nieprzewidziane okoliczności. Niełatwo będzie się w nich odnaleźć, przydadzą się refleks i otwarty umysł. Możemy zainwestować trochę grosza w hazard, bo Fortuna nam sprzyja. Oto tarot tygodniowy i wskazówki dla zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XIIII Umiarkowanie

Przed nami spokojny tydzień, który nie powinien niczym nas zaskoczyć. Bez żadnych niespodzianek spokojnie kontynuować będziemy to, czym zajmowaliśmy się do tej pory. Łatwiej przyjdzie nam dostrzec punkt widzenia innych, co przełoży się na dobre relacje zarówno w pracy jak i w rodzinie. Oto Tarot tygodniowy.

Czytaj dalej >>