Tarot

Tarot

Karta: XV Diabeł

Będziemy żyć pełnią życia i korzystać wszystkich przyjemności lata. Uważajmy jednak na niebezpieczne pokusy i nie narażajmy zdrowia, życia czy portfela. Wokół nas kręcić może się bowiem w tym tygodniu więcej fałszywych przyjaciół i nieuczciwych ludzi.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na sierpień. Czas zrobić życiowe porządki!

W sierpniu karty Tarota mówią o tym, że czekają Cię nowe obowiązki a wraz z nimi nowe szanse. Czas zrobić w życiu porządek! Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Papież, Słońce i Cesarzowa. Oto Tarot na sierpień i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: X Koło Fortuny

Przed nami tydzień niespodzianek. Niemal nic nie pójdzie zgodnie z planem. Kto wyjeżdża na wakacje, może znaleźć się w całkiem innym miejscu niż zamierzał lub mieć niezapowiedziane przestoje w podróży. Kto planował zostać w domu – być może wcale do niego nie trafi.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: VI Kochankowie

W tym tygodniu wiele zależeć będzie od naszych relacji z ludźmi. Chętnie będziemy spotykać się, imprezować, nawiążemy nowe przyjaźnie i romanse. Koledzy z pracy pomogą nam uporać się z najtrudniejszymi zadaniami, znajdziemy więc także czas na rozmowy i plotki.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: IV Cesarz

Zabawa i wakacyjny odpoczynek mogą poczekać. W tym tygodniu skupimy się na pracy. Możemy dużo osiągnąć, zyskać awans, wzmocnić swoją pozycję i oczywiście sporo zarobić. Rozgrywki i intrygi zostawmy jednak za drzwiami firmy. W związkach rywalizacja zamiast dodać pieprzu, może zepsuć dobrą atmosferę.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na lipiec. Zaufaj intuicji, podejmij ważne decyzje!

W lipcu karty Tarota doradzają byś zaufał intuicji. Przed Tobą ważne decyzje, być może dotyczące życia rodzinnego. Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Cesarzowa, Wieża i Księżyc. Oto Tarot na lipiec i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XI Moc

Pierwszy tydzień wakacji spędzimy bardzo aktywnie. Zmienimy się w wulkany energii, którą wskazane byłoby konstruktywnie wykorzystać, np. uprawiając sport albo biorąc się za cięższą pracę. W przeciwnym razie będziemy wdawać się w bezsensowne kłótnie i awantury, zaś podczas wakacyjnych wędrówek możemy porywać się na cele przekraczające nasze fizyczne możliwości.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XVII Gwiazda

Lato przywitamy w beztroskich nastrojach. Jeśli do tej pory coś się nie udawało, teraz pojawi się szansa na rozwiązanie dotychczasowych problemów. W rodzinie i w pracy zdołamy wyczarować przyjazną atmosferę. Przyciągać będziemy samych sympatycznych, pomocnych ludzi.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: Rydwan

W tym tygodniu dużo się będzie działo. Zaskakujące wydarzenia następować będą jedno po drugim. Przed nami wiele nieoczekiwanych okazji, które warto wykorzystać jak najszybciej, zanim staną się nieaktualne. Będziemy sprawni, dynamiczni i pełni energii.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XVIII Księżyc

W tym tygodniu zanurzymy się w świat marzeń, magii, poezji i sztuki. Praca i sprawy materialne nie będą nas interesować. Możemy być nieco senni i rozkojarzeni, za to reagować emocjonalnie i wszystko brać do siebie. Nie ułatwi nam to kontaktów z otoczeniem, chętnie więc zaszyjemy się w samotności.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: I Mag

W tym tygodniu przybędzie nam sił i energii do działania. Szybko uporamy się z zaległościami i zabierzemy na nowe projekty. Będziemy dużo rozmawiać, czytać, szukać informacji w internecie, nawiązywać nowe – nie tylko zawodowe – kontakty. Rozkręcą się spotkania na mieście, znów chętnie odwiedzimy nasze ulubione miejsca.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: IX Pustelnik

W tym tygodniu zajmiemy się sobą, swoimi sprawami. Coś trzeba będzie przygotować, czegoś dopilnować no i solidnie przyłożyć się do nauki. Nie będziemy bujać w obłokach, tylko załatwiać konkrety, może nieco nudny, ale niezbędne szczegóły, na które wcześniej brakowało nam czasu.

Czytaj dalej >>