Tarot

Tarot

Tarot tygodnia:  Karta Wieża

Przed nami nerwowy tydzień, pełen wstrząsów i chaosu. Mnóstwo niespodziewanych spraw zwali nam się na głowy i trzeba będzie reagować błyskawicznie, działając na oślep, bez planu. Poradzimy sobie pod warunkiem, że nie stracimy nadziei. Nie będzie bowiem aż tak źle, jak w pierwszej chwili może wyglądać. Zawalą się tylko prowizorki i to, co i tak nie miało szans przetrwania.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot tygodnia:  Karta Głupiec

Przed nami prawdziwie karnawałowy tydzień, pełen radości i okazji do zabawy. Praca i obowiązki będą męczyć nas i nudzić, dlatego nie poświęcimy im ani odrobiny więcej czasu, niż to konieczne. Za to chętnie się czegoś nauczymy, zajmiemy czymś zupełnie nowym, by przełamać rutynę. Będziemy beztrosko korzystać z życia, wydawać pieniądze, nie martwiąc się, co przyniesie jutro.

Czytaj dalej >>
tarot na luty 2023 Premium
Tarot

Tarot miesięczny na luty 2023. Nie oglądaj się za siebie!

Wszystko ułoży się po twojej myśli, jeśli będziesz przestrzegać prawa i umów, również tych grzecznościowych, przyjacielskich i sąsiedzkich. Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Karty Tarota Świat, Koło Fortuny i Papież wskazują Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca. Zobacz, co wróżą znakom zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: IX Pustelnik

Na chwilę zapomnimy o hucznych imprezach i głośnym towarzystwie. Ale odkryjemy, że wcale za tym nie tęsknimy. Nie będziemy się nigdzie spieszyć. Zajmiemy się spokojną pracą i nadrabianiem zaległości, które już zdążyły się nawarstwić. Pełni spokoju, rozwagi i mądrości ostrożnie planować będziemy każdy krok, dlatego nie zaskoczą nas żadne niemiłe niespodzianki. Chętnie sięgniemy po książki, albo posiedzimy w ciszy, słuchając ulubionej muzyki.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: I Magik

Zręcznie i szybko uporamy się z zawodowymi tematami, nawiążemy nowe kontakty i rozpoczniemy korzystną współpracę. Nie zabraknie nam w tym tygodniu dobrych pomysłów, a dyskusje i burze mózgów będą wyjątkowo intensywne i owocne. Znajdziemy odpowiedzi na ważne pytania. Będziemy biegać po urzędach, załatwiać mnóstwo spraw, odpisywać na korespondencję, nie tylko zawodową.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Karta Tarota X Koło Fortuny

W tym tygodniu czeka nas wiele niespodzianek, ale spokojnie, większość będzie miła. A nawet jeśli coś w pierwszej chwili wyglądać będzie na katastrofę, w dłuższej perspektywie okazać może się szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Nawet sprawy, na których postawiliśmy już krzyżyk, mogą niespodziewanie powrócić i rozwiązać się na naszą korzyść. Dlatego nie ma co się denerwować, tylko zaufać Losowi.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota II Kapłanka

Spokojnie i leniwie rozpocznie się ten rok. Zmęczeni po sylwestrowych szaleństwach powoli wracać będziemy do codzienności. Do niektórych nie dotrze jeszcze, że zaczął się karnawał. Bardziej niż imprezami czy wydarzeniami w świecie zewnętrznym interesować będziemy się sprawami duszy, zagłębimy się w świat mądrych książek, psychologii, magii...

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota XVII Gwiazda

Ten świąteczno – noworoczny tydzień upłynie nam pod znakiem nadziei. Na przekór kłopotom i trudnej codzienności, będziemy radośni i pełni wiary, że zły czas przeminie, a światło i dobro znów zatriumfują. Możemy doznać nagłego przypływu natchnienia i inspiracji, które wykorzystamy do rozwiązania problemów lub skomponowania wystrzałowej kreacji na sylwestra.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota XVI Wieża

Pośpiech, stres i nerwowość towarzyszyć będą nam przez cały tydzień. Nic nie potoczy się gładko, wciąż jakieś nieoczekiwane kryzysy i wiadomości będą wytrącać nas z równowagi. Możemy pogubić się w chaosie przedświątecznych przygotowań, a im bardziej będziemy starali się go opanować, tym większe napotkamy przeszkody.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Tarot

Karta Tarota XIV. Umiarkowanie

Przed nami spokojny tydzień udanej współpracy, przyjaźni i miłości. Wszystko, czego podejmiemy się wspólnie z innymi ludźmi i dla innych, ma szansę powodzenia. Nie zabraknie nam cierpliwości i tolerancji nawet wobec marudnych znajomych czy złośliwych członków rodziny. Zawrzemy pokój, a przynajmniej rozejm z wrogami.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: XVIII  Księżyc

W tym tygodniu żyć będziemy bardziej marzeniami niż rzeczywistością, a swoje pobożne życzenia brać za dobrą monetę. Kierować nami będą przede wszystkim emocje, nie racjonalna analiza, a te potrafią zwieść na manowce. Tak jak złudne jest światło Księżyca. Dlatego nie reagujmy nerwowo i zadbajmy o psychiczny komfort.

Czytaj dalej >>
tarot miesieczny na grudzien Premium
Tarot

Tarot miesięczny na grudzień 2022: twoje marzenie się spełni!

Wróżba Tarota na grudzień 2022: Wykorzystaj cenne informacje, zdobywaj nowe umiejętności, dogaduj się z ludźmi. Graj na loterii, bierz udział w konkursach, uwierz w swoje szczęście. Karty Tarota Umiarkowanie, Kochankowie i Pustelnik wskazują Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca. Zobacz, co wróżą znakom zodiaku. Oto Tarot miesięczny i horoskop Tarota na grudzień.

Czytaj dalej >>