Tarot

Tarot

Karta: V Papież

Czas zająć się poważnymi sprawami. Zrobić coś pożytecznego np. posprzątać mieszkanie i czegoś się nauczyć, choćby kilku zwrotów w obcym języku. Zainteresujemy się, jak dzieci radzą sobie w szkole i czy nie potrzebują pomocy. Wszystko się uda, pod warunkiem, że działać będziemy spokojnie i rzeczowo.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: I Mag

W tym tygodniu nie będziemy się lenić. Możemy wiele zdziałać, pchnąć nasze sprawy w dobrym kierunku. Dogadamy się z innymi, podpiszemy korzystne umowy, zdamy ważny egzamin. Wykorzystamy także szanse na zawarcie nowych znajomości.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XII Wisielec

W tym tygodniu więcej rozmyślać będziemy niż działać. Okaże się, że z perspektywy pewne sprawy nabierają znaczenia, inne zaś je tracą. W pracy zachowamy profesjonalny dystans i nie damy się wciągnąć w żadną intrygę.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XXI Świat

W tym tygodniu zapragniemy wolności, przygód i wrażeń. Na przekór rozpoczynającej się jesieni marzyć będziemy o wakacjach i planować przyszłe wyjazdy. W pracy czeka nas ożywienie, ważne wiadomości przyjdą z zagranicy. Wpadną nam do głów nowe pomysły, śmiałe i odkrywcze. Działać będziemy z rozmachem, wierząc, że chcieć to móc!

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: VIII Sprawiedliwość

W tym tygodniu dojdzie do ważnych rozstrzygnięć, zapadną istotne decyzje. Możemy pomyślnie załatwić sprawy urzędowe i znaleźć sposoby na zdobycie dodatkowej gotówki. W życiu we dwoje zagramy w otwarte karty. Uda się wiele wyjaśnić i zacząć nowy wspólny rozdział.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: III Cesarzowa

Przed nami tydzień pełen sukcesów. W pracy będziemy błyszczeć, wzbudzać podziw, a na imprezach nadawać ton. W domu zaś odpoczniemy w komforcie, gotując i rozwijając artystyczne pasje. A potem leniwe wyciągniemy się na wciąż jeszcze letnim słońcu.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XVIII Księżyc

Nie unikniemy rozgardiaszu, tym bardziej, że trudno będzie nam się zdyscyplinować, a ludzie dookoła mogą nieustannie zmieniać zdanie. Zapragniemy więc spędzić ten tydzień w samotności, zagłębić się w siebie, oddać się lekturze, medytacji lub przynajmniej dłużej pospać, bo sny będą teraz niezwykłe.

Czytaj dalej >>
Tarot

Tarot na wrzesień. Świat stanie przed Tobą otworem!

Teraz wszystko będzie możliwe! Sprawy, które stały w miejscu ruszą z kopyta! Uważaj jednak na swoje życie uczuciowe. Poznaj Aurę, Przestrogę i Szansę miesiąca, które niosą karty Mag, Kochankowie i Cesarz. Oto Tarot na wrzesień i wskazówki dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta Tarota: I Mag

Przed nami pracowity tydzień, na szczęście nie zabraknie nam energii i dobrych pomysłów. Uda się znaleźć odpowiedzi na ważne pytania i rozwiązanie wielu problemów, bo łatwo nam będzie się skoncentrować. Będziemy mieć nosa do interesów i korzystnie zainwestujemy pieniądze.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: 0 Głupiec

Z entuzjazmem rzucimy się wir wakacyjnych przygód, a jeśli nie wszystko pójdzie zgodnie z planem – cóż, tym lepiej! Nawet najwięksi domatorzy odłożą pilota, wyłączą komputer i ruszą w świat. Zapalimy się do nowych pomysłów i wciągniemy rodzinę oraz znajomych w szalony plan pieszej rowerowej czy kajakowej wyprawy.

Czytaj dalej >>
Tarot

Karta: XX Sąd

Nasze plany na ten tydzień mają szansę się zrealizować, bo niebo będzie nam sprzyjać. Uda się rozwiązać problemy i spaść na cztery łapy, jakby ktoś nad nami czuwał. Może to dobry anioł? To wspaniały tydzień także dla tych, którzy mają dość samotności i marzą o spotkaniu bratniej duszy.

Czytaj dalej >>