Praca i pieniądze

Praca i pieniądze

Jak zarabiać i oszczędzać zgodnie z fazami księżyca

Zastanawiasz się kiedy zainwestować pieniądze, a kiedy wziąć kredyt albo korzystnie zrobić zakupy? Posłuchaj Księżyca! Domowe budżety, pensje, inwestycje rosną i ubywają, tak jak przybywa i ubywa Księżyca na niebie. Fazy księżyca podpowiedzą, jak zarabiać i oszczędzać pieniądze. Oto 10 sposób na to, by zadbać o swoje finanse w rytmie Luny.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Nowe pomysły i nowa praca? Horoskop finansowy na marzec 2021

Czekasz na wiosnę? W Twoich finansach przyjdzie już w marcu! Merkury z Jowiszem dadzą szczęście, a Słońce i Wenus w Baranie zmotywują do działania. To korzystny czas na zaczynanie nowych spraw, zakładanie spółek i szukanie nowej pracy. Zarobią handlowcy, szczególnie ci od nieruchomości. Oto horoskop finansowy na marzec 2021.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Zarobisz - planety sprzyjają! Horoskop finansowy na luty 2021

Luty pozwoli wrócić do rozpoczętych pod koniec zeszłego roku projektów, przyniesie też nowe okazje. Łap je! W tym miesiącu czekają nas same korzystne wiadomości i intratne propozycje. Ale nie tak szybko – retrogradacja Merkurego do 21.02 zniechęca do podpisywania umów i zakupu nowego sprzętu. Oszuści nie śpią, bądź czujny!

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Łap okazje! Horoskop finansowy na styczeń 2021

W styczniu czas uporządkować sprawy finansowe i zawodowe. Kwadratury Jowisza i Saturna z Uranem sprawią, że niebawem pojawią się nowe możliwości i okazje, które warto w mig podchwycić! Jednak w drugiej połowie miesiąca musisz uzbroić się w cierpliwość, bo mogą pojawić się opóźnienia. Oto horoskop finansowy na styczeń 2021.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Teraz ryzyko się opłaci! Horoskop finansowy na grudzień

Grudzień będzie najważniejszym miesiącem tego roku! Nadchodzą przełomowe wydarzenia i wielkie zmiany, zwłaszcza w biznesie, gospodarce i sprawach społecznych. Zwiastuje je koniunkcja Jowisza z Saturnem w Wodniku i całkowite zaćmienie Słońca w Strzelcu (13 - 14.12). Jak wpłyną na Twój portfel? Poznaj horoskop finansowy na grudzień.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Dobre wieści! Horoskop finansowy na listopad

Właśnie teraz prawie wszyscy dostaną dobre wiadomości finansowe – bo dużo spraw ruszy do przodu i będą miały szansę powodzenia! Merkury wychodzi z retrogradacji (3.11), a to sprzyja rozwojowi. Sekstyl Słońca z Jowiszem zsyłają wygrane, podwyżki, dotacje, uznanie. Jednak trzeba też uważać! Oto horoskop finansowy na listopad.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Wytańcz sobie bogactwo!

Kobiety mają moc, która zwiększa się w ruchu. Dzięki niej możesz spełniać marzenia dla siebie i dla innych! Wyzwól swoją energię w tańcu. To proste i przyjemne! Wytańcz sobie bogactwo - najlepiej gdy Księżyc jest w I kwadrze.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Trudny miesiąc! Horoskop finansowy na październik

Październik to trudny czas dla naszych finansów. Na niebie utworzy się półkrzyż kardynalny z Marsa w Baranie, Słońca w Wadze oraz Saturna, Jowisza i Plutona w Koziorożcu. Oznacza to niestabilność finansową. Nie rzucaj w tym czasie pracy, uważaj na wydatki! Na szczęście z końcem miesiąca pokonasz kłopoty! Oto horoskop finansowy na październik.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Nowa praca i sukcesy! Horoskop finansowy na wrzesień

Wrzesień to bardzo dobry miesiąc na znalezienie lepszej pracy i finansowe sukcesy. Wielki trygon ziemski na niebie, który utworzą Słońce, Uran i Jowisz, sprzyja podejmowaniu ryzyka, skutecznemu załatwianiu spraw i rozpoczynaniu nowych zawodowych przedsięwzięć. Poznaj horoskop finansowy na wrzesień.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Zaryzykuj! Horoskop finansowy na sierpień

W sierpniu zaryzykuj! Przez cały miesiąc silne planety wspierają ambitne i działania. Po 20.08 bardzo dobra aura dla nauki, handlu, podróży i poszerzania horyzontów. To dobry moment na szukanie pracy. A pod koniec miesiąca daj szansę szczęściu i zagraj w totka!

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Czas okazji! Horoskop finansowy na lipiec

Lipiec zapowiada się dynamicznie! Będzie obfitywał w okazje, ale i ciężką pracę. Powrócą stare sprawy, którymi pilnie trzeba się zająć. Lipiec nie jest jednak dobry na zaczynanie nowych projektów czy inwestycji. Zobacz, które dni sprzyjają Twoim finansom, a które zwiastują kłopoty.

Czytaj dalej >>