Praca i pieniądze

Magia

W truskawkową pełnię zrób rytuał na bogactwo

Pełnia truskawkowego Księżyca wyznacza czas rozkwitu i letniej obfitości przyrody. Na dodatek jej energię wspiera niosący dobrobyt Jowisz. Dlatego właśnie dziś (24.06) zrób rytuał bogactwa. Odpędzisz finansowe kłopoty i przyciągniesz pieniądze!

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Jak zarabiać i oszczędzać zgodnie z fazami księżyca

Zastanawiasz się kiedy zainwestować pieniądze, a kiedy wziąć kredyt albo korzystnie zrobić zakupy? Posłuchaj Księżyca! Domowe budżety, pensje, inwestycje rosną i ubywają, tak jak przybywa i ubywa Księżyca na niebie. Fazy księżyca podpowiedzą, jak zarabiać i oszczędzać pieniądze. Oto 10 sposób na to, by zadbać o swoje finanse w rytmie Luny.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Nowe pomysły i nowa praca? Horoskop finansowy na marzec 2021

Czekasz na wiosnę? W Twoich finansach przyjdzie już w marcu! Merkury z Jowiszem dadzą szczęście, a Słońce i Wenus w Baranie zmotywują do działania. To korzystny czas na zaczynanie nowych spraw, zakładanie spółek i szukanie nowej pracy. Zarobią handlowcy, szczególnie ci od nieruchomości. Oto horoskop finansowy na marzec 2021.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Zarobisz - planety sprzyjają! Horoskop finansowy na luty 2021

Luty pozwoli wrócić do rozpoczętych pod koniec zeszłego roku projektów, przyniesie też nowe okazje. Łap je! W tym miesiącu czekają nas same korzystne wiadomości i intratne propozycje. Ale nie tak szybko – retrogradacja Merkurego do 21.02 zniechęca do podpisywania umów i zakupu nowego sprzętu. Oszuści nie śpią, bądź czujny!

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Łap okazje! Horoskop finansowy na styczeń 2021

W styczniu czas uporządkować sprawy finansowe i zawodowe. Kwadratury Jowisza i Saturna z Uranem sprawią, że niebawem pojawią się nowe możliwości i okazje, które warto w mig podchwycić! Jednak w drugiej połowie miesiąca musisz uzbroić się w cierpliwość, bo mogą pojawić się opóźnienia. Oto horoskop finansowy na styczeń 2021.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Teraz ryzyko się opłaci! Horoskop finansowy na grudzień

Grudzień będzie najważniejszym miesiącem tego roku! Nadchodzą przełomowe wydarzenia i wielkie zmiany, zwłaszcza w biznesie, gospodarce i sprawach społecznych. Zwiastuje je koniunkcja Jowisza z Saturnem w Wodniku i całkowite zaćmienie Słońca w Strzelcu (13 - 14.12). Jak wpłyną na Twój portfel? Poznaj horoskop finansowy na grudzień.

Czytaj dalej >>
Praca i pieniądze

Dobre wieści! Horoskop finansowy na listopad

Właśnie teraz prawie wszyscy dostaną dobre wiadomości finansowe – bo dużo spraw ruszy do przodu i będą miały szansę powodzenia! Merkury wychodzi z retrogradacji (3.11), a to sprzyja rozwojowi. Sekstyl Słońca z Jowiszem zsyłają wygrane, podwyżki, dotacje, uznanie. Jednak trzeba też uważać! Oto horoskop finansowy na listopad.

Czytaj dalej >>