Praca i pieniądze

horoskop finansowy, astrologia finansowa, finanse, astrologia Premium
Praca i pieniądze

Podejmuj ryzyko, Jowisz sprzyja! Horoskop finansowy na luty

Szybko łap finansowe okazje, bo Jowisz sprzyja błyskawicznym decyzjom i ryzyku finansowemu. Odważnie planuj swoją przyszłość – teraz szczęście sprzyja tym, którzy nie oglądają się za siebie. Merkury w ruchu prostym ułatwi sprawy urzędowe. Oto horoskop finansowy na luty.

Czytaj dalej >>
horoskop finansowy, astrologia finansowa Premium
Praca i pieniądze

Sukces jest w zasięgu ręki! Horoskop finansowy na styczeń

Wszystko się uda! Słońce i Merkury umożliwią zyski i biznesowe sukcesy, pomogą też Pluton z Uranem. Wenus i Merkury w retrogradacji mogą nieco opóźniać sprawy, ale bądź wytrwały i cierpliwy. Kiedy warto iść do urzędu, kiedy brać kredyt a kiedy inwestować? Oto horoskop finansowy na styczeń!

Czytaj dalej >>
horoskop finansowy, horoskop finanse, astrologia, pieniądze, Premium
Praca i pieniądze

Czas dobrych okazji i zakupów! Horoskop finansowy na grudzień

Na wszystko wystarczy kasy! Księżyc idący do pełni skłoni nas do większych wydatków na prezenty świąteczne. Na szczęście Merkury pomoże sensownie zaplanować budżet - nie będzie wpadek! Kiedy warto iść do urzędu, kiedy brać kredyt a kiedy inwestować? Oto horoskop finansowy na grudzień!

Czytaj dalej >>
horoskop finansowy, astrologia finansowa Premium
Praca i pieniądze

Ogranicz wydatki na przyjemności! Oto horoskop finansowy na listopad

Nowe wyzwania czekają, a Ty zmierzysz się z nimi w nów i pełnię Księżyca! Jaki będzie listopad dla Twoich finansów? Merkury w Strzelcu wpłynie na nowe przedsięwzięcia, a Mars z Merkurym spowodują zawirowania. Kiedy warto iść do urzędu, kiedy brać kredyt a kiedy inwestować? Oto horoskop finansowy na listopad!

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Praca i pieniądze

Inflacja szaleje... wszystko przez Saturna i Neptuna?

Inflacja rośnie, wraz z nią wszystko drożeje. Bank centralny pierwszy raz od dziewięciu lat podnosi stopy procentowe, by ją nieco wyhamować. A astrologowie spoglądają w niebo na Saturna. Bo idą wielkie zmiany w gospodarce. Mamy się bać, czy cieszyć?

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Praca i pieniądze

Wróżka prawdę Ci powie… Cała prawda o pracy wróżbity

Każdy kto choć raz skorzystał z usług wróżki z pewnością zastanawiał się nad tym skąd tak właściwie osoba ta wie o nas tak dużo. Zaskakujące jest to, że wróżbita wie o nas rzeczy, których nikt nie mógł wiedzieć. Czy zatem takie usługi są faktycznie pewnego rodzaju magią, czy może nadzwyczaj inteligentnie dopracowaną sztuczką? Odpowiedź może zaskoczyć.

Czytaj dalej >>