Kursy

Z magiczną subskrypcją masz nieograniczony dostęp do wszystkich kursów, pisanych przez najlepszych astrologów i tarocistów w Polsce.

Chcę magiczną subskrypcję

Akademia astrologii

Akademia astrologii

Astrologia to konkretna wiedza, sztuka odczytywania i interpretowania znaków niebieskich. Gdy raz się w niej rozsmakuje, trudno będzie się z astrologią rozstać. Jest nie tylko fascynująca, lecz przede wszystkim pozwala uniknąć błędów i skłania nas do wybierania najlepszych z możliwych dróg. Dzięki niej po prostu żyjemy mądrzej.
Liczba lekcji: 70
Autor: Piotr Piotrowski
Filozof i nauczyciel astrologii. Specjalizuje się w jungowsko-analitycznej interpretacji horoskopów indywidualnych, a także w tradycyjnych technikach astrologii urodzeniowej, horarnej, elekcyjnej i mundalnej.
Kurs Kart Tarota

Kurs Kart Tarota

Można śmiało powiedzieć, że Tarot to wyjątkowe karty w porównaniu do innych kart, służących do przepowiadania przyszłości. O ile karty klasyczne w dużej mierze przepowiadają przede wszystkim wydarzenia z życia człowieka, o tyle Tarota można porównać do zwierciadła, w którym może przejrzeć się człowiek i zobaczyć również innych ludzi.
Liczba lekcji: 57
Autor: Maria Bigoszewska
Poetka, dziennikarka, autorka słuchowisk radiowych. Ale też praktykująca wrożka i znawczyni tarota, która chętnie niesie poradę, pociechę i przestrogę.
Kurs chirologii

Kurs chirologii

Nasze ręce pracują, wyrażają uczucia, czasem zadają ból, ale także dają rozkosz. Co więcej, z dłoni możemy również odczytać charakter człowieka, stan jego zdrowia oraz wysnuć prognozy na przyszłość. Tym właśnie zajmuje się chirologia. Zaczynamy kurs chirologii!
Liczba lekcji: 32
Autor: Izabela Dajwłowska
Kurs kart anielskich

Kurs kart anielskich

Zapraszam na kurs wróżenie z kart anielskich. Nauczę Cię nie tylko, jak rozumieć wróżbę, ale także, jak rozmawiać z aniołami, jak je wzywać i jak otaczać się ich energią. Jest to konieczne, ponieważ wróżba ta różni się od innych – za jej pomocą możemy aktywnie wpływać na nasze życie.
Liczba lekcji: 35
Autor: Iwona Przybylska De Acosta
Kurs wróżenia z run

Kurs wróżenia z run

Liczba lekcji: 30