Numerologia

Numerologia

Numerologia na kwiecień 2021. Dziewiątka mówi: złapiemy oddech!

W kwietniu działa na nas spokojna i dobroczynna wibracja DZIEWIĄTKI. Dzięki niej zwolnimy tempo, złapiemy oddech i zachwycimy się pięknem przyrody. To dobry czas, by przejść na ekologiczny styl życia, wegetarianizm albo rozpocząć dietę. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na kwiecień.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Numerologia na marzec 2021. Ósemka mówi: Fortuna nam sprzyja!

W marcu działa na nas ambitna i przedsiębiorcza wibracja ÓSEMKI . Skonfrontujemy się z konkurencją, rozegramy nasze karty z rozmachem i znajdziemy nowe sposoby na zarobek. Na dodatek gorąco zrobi się w uczuciach! Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na marzec.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny na luty 2021: zobacz nowe możliwości!

Luty to miesiąc o spokojnej wibracji SIÓDEMKI. Pomoże nam ona spojrzeć na wiele spraw z innego punktu widzenia, poszerzy nasze horyzonty. Zaczniemy się zastanawiać nad zmianą pracy lub szerzej – kierunku, w którym dotychczas zmierzaliśmy. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na luty.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Poznaj horoskop numerologiczny na styczeń 2021!

W styczniu będziemy pod wpływem pogodnej SZÓSTKI. Wibracja ta pomoże nam powrócić do równowagi, odzyskać utracony spokój, zapomnieć o kłopotach. Tych ostatnich będzie zresztą teraz znacznie mniej, więcej zaś przyjemności. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na styczeń.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny na grudzień 2020

W grudniu działa na nas wibracja SIÓDEMKI. Zrobi ona wszystko, byśmy jak najmniej przejmowali się kłopotami, które otaczają nas wkoło. Uświadomi nam, jak ważna jest miłość, przyjaźń i pewność, że cokolwiek by się działo, nigdy nie zostaniemy sami. I ta świadomość niech towarzyszy nam, gdy siądziemy do wigilijnej kolacji. Poznajcie horoskop numerologiczny na grudzień 2020.

Czytaj dalej >>
odkryj! Horoskop numerologiczny: listopad 2020
Numerologia

Horoskop numerologiczny: listopad 2020

W naszych domach zapanują ciepła atmosfera, radość i rodzinne szczęście. Przyniesie je wibracja SZÓSTKI, która pomoże zapomnieć o urazach i odzyskać spokój. Porozmawiamy z krewnymi, pomożemy starszym, a z dziećmi nawiążemy bliski kontakt. Oto horoskop numerologiczny na listopad 2020 r.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny: październik 2020

Październik to miesiąc o wibracji PIĄTKI. Przed nami fantastyczny czas, pełen wyzwań i nieoczekiwanych zdarzeń. Każdy dzień będzie przygodą, przyniesie nowe możliwości. Zdołamy dokonać zmian w naszych głowach, odciąć się od tego, co nas powstrzymuje, ogranicza. Oto horoskop numerologiczny na październik 2020 r.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Nowy Rok numerologiczny! Oto Twój horoskop!

Przetrwaliśmy rok 2020 i wchodzimy w 2021. Przynajmniej według numerologii, gdzie nowy rok zaczyna się wraz z nowiem Księżyca, 17 września. Tej jesieni już poczujemy pierwszy powiew nowej wibracji, a będzie nią PIĄTKA (2+0+2+1=5). Powiemy: precz z rutyną i zakazami! Nadchodzi czas upragnionych zmian. Zobacz, co Ciebie czeka w nowym roku.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Liczba osobowości: co kryje Twoja dusza?

Twoja liczba osobowości – obliczona z imienia i nazwiska – pomoże Ci poznać siebie. Określa to, jak widzą Cię inni - jaki rodzaj maski przybierasz wśród ludzi, co chowasz głęboko nawet o tym nie wiedząc. Dzięki niej odkryjesz swoje mocne i słabe strony, ukryte talenty i wady. Chwytaj za długopis i licz!

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny: sierpień 2020

Sierpień to miesiąc o wibracji TRÓJKI. Sprawi ona, że druga połowa wakacji będzie wyjątkowo udana. Dopiero teraz jedziesz na urlop? To strzał w dziesiątkę! Wibracja Trójki pomoże oderwać się od pracy i nudnych obowiązków. Złapiemy wiatr w żagle, poczujemy, że świat stoi przed nami otworem, a szczęście sprzyja nam na każdym kroku. Oto horoskop numerologiczny na sierpień 2020 roku.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Jaki będzie Wasz związek? Podpowie numerologia!

Chcesz wiedzieć, czy Twój związek będzie udany? Podlicz, jaką wibrację ma dzień waszego pierwszego spotkania (albo inny ważny moment, np. pierwszego pocałunku). Numerologia podpowie, co może zdarzyć się w przyszłości - na najbliższej Waszej randce i w związku, który możecie stworzyć.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Dziś najlepszy dzień tygodnia!

Piątek 17 lipca to najsilniejszy energetycznie dzień tygodnia. Podczas niego czekają nas skoki od euforii po wielki dół. Ale i nagrody! Przygotuj się! Numerologia podpowie, co Cię czeka.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny: lipiec 2020

Lipcem rządzi wibracja DWÓJKI, która pozwoli nam złapać oddech i zastanowić się, co musimy zrobić sami, a w co możemy zaangażować innych. Wiele radości dadzą nam kontakty z ludźmi oraz kulturą – spektakle, koncerty, wystawy. I oczywiście miłość. Przeczytaj horoskop numerologiczny na lipiec 2020 i zobacz, jak wibracja DWÓJKI może zmienić Twoje życie.

Czytaj dalej >>