Numerologia

Numerologia

Numerologia na maj 2021. Jedynka mówi: spełniaj marzenia!

W maju działa na nas śmiała i pełna energii wibracja JEDYNKI. To wspaniała wiadomość dla tych, którzy chcą zacząć coś nowego i zawalczyć o swoje marzenia. Nie czekajmy na lepszy moment, bo to już!!! Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na maj.

Czytaj dalej >>
numerologia, koronawirus, Premium
Numerologia

Kiedy koniec pandemii? Nadzieja w wibracji Szóstki! Oto numerologia wirusa

Czy w nazwie COVID -19 zapisane jest nadużywanie władzy i zniewolenie? Jakie ma znaczenie to, że w numerologii Jedynka związana jest z ... płucami? Kiedy koniec pandemii? Mija ponad rok od czasu gdy nasze życie stanęło na głowie. Zobaczcie, co o koronawirusie mówi numerologia! Sprawdzimy, jaką wirus ma numerologiczną wibrację i jakie niesie obciążenia karmiczne.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Numerologia na kwiecień 2021. Dziewiątka mówi: złapiemy oddech!

W kwietniu działa na nas spokojna i dobroczynna wibracja DZIEWIĄTKI. Dzięki niej zwolnimy tempo, złapiemy oddech i zachwycimy się pięknem przyrody. To dobry czas, by przejść na ekologiczny styl życia, wegetarianizm albo rozpocząć dietę. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na kwiecień.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Numerologia na marzec 2021. Ósemka mówi: Fortuna nam sprzyja!

W marcu działa na nas ambitna i przedsiębiorcza wibracja ÓSEMKI . Skonfrontujemy się z konkurencją, rozegramy nasze karty z rozmachem i znajdziemy nowe sposoby na zarobek. Na dodatek gorąco zrobi się w uczuciach! Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na marzec.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny na luty 2021: zobacz nowe możliwości!

Luty to miesiąc o spokojnej wibracji SIÓDEMKI. Pomoże nam ona spojrzeć na wiele spraw z innego punktu widzenia, poszerzy nasze horyzonty. Zaczniemy się zastanawiać nad zmianą pracy lub szerzej – kierunku, w którym dotychczas zmierzaliśmy. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na luty.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Poznaj horoskop numerologiczny na styczeń 2021!

W styczniu będziemy pod wpływem pogodnej SZÓSTKI. Wibracja ta pomoże nam powrócić do równowagi, odzyskać utracony spokój, zapomnieć o kłopotach. Tych ostatnich będzie zresztą teraz znacznie mniej, więcej zaś przyjemności. Oblicz swoją liczbę życia i sprawdź, co Tobie przyniesie horoskop numerologiczny na styczeń.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny na grudzień 2020

W grudniu działa na nas wibracja SIÓDEMKI. Zrobi ona wszystko, byśmy jak najmniej przejmowali się kłopotami, które otaczają nas wkoło. Uświadomi nam, jak ważna jest miłość, przyjaźń i pewność, że cokolwiek by się działo, nigdy nie zostaniemy sami. I ta świadomość niech towarzyszy nam, gdy siądziemy do wigilijnej kolacji. Poznajcie horoskop numerologiczny na grudzień 2020.

Czytaj dalej >>
odkryj! Horoskop numerologiczny: listopad 2020
Numerologia

Horoskop numerologiczny: listopad 2020

W naszych domach zapanują ciepła atmosfera, radość i rodzinne szczęście. Przyniesie je wibracja SZÓSTKI, która pomoże zapomnieć o urazach i odzyskać spokój. Porozmawiamy z krewnymi, pomożemy starszym, a z dziećmi nawiążemy bliski kontakt. Oto horoskop numerologiczny na listopad 2020 r.

Czytaj dalej >>
Numerologia

Horoskop numerologiczny: październik 2020

Październik to miesiąc o wibracji PIĄTKI. Przed nami fantastyczny czas, pełen wyzwań i nieoczekiwanych zdarzeń. Każdy dzień będzie przygodą, przyniesie nowe możliwości. Zdołamy dokonać zmian w naszych głowach, odciąć się od tego, co nas powstrzymuje, ogranicza. Oto horoskop numerologiczny na październik 2020 r.

Czytaj dalej >>