Księżyc

Księżyc to naturalny satelita Ziemi. Różne fazy Księżyca wpływają na ludzi w określony sposób. Kiedy jest Pełnia? Kiedy jest pierwsza i trzecia kwadra? Poznaj wszystkie fazy księżyca. Zobacz jak na nas wpływają i co robić, by wykorzystać energię Księżyca w codziennym życiu.

nów w Wadze 2022 Premium
Księżyc

Nów Księżyca w Wadze zwiastuje romantyczny początek jesieni! Horoskop dla znaków zodiaku na tę fazę Księżyca, 25 września 2022

Po pełni w Rybach nadchodzi nów Księżyca w znaku Wagi, a z nim szansa na znalezienie upragnionej harmonii. Czeka nas romantyczny początek jesieni! Powietrzna natura Wagi przyniesie powiew ekscytujących zmian w życiu uczuciowym i towarzyskim. Ta faza Księżyca da nam możliwość pogłębienia naszych relacji z ludźmi i pokaże, że warto kierować się w życiu miłością i intuicją! Oto księżycowy horoskop na nów w Wadze 2022.

Czytaj dalej >>
pełnia księżyca w Rybach 2022 Premium
Księżyc

Pełnia Księżyca w Rybach 2022 wzmocni intuicję. Co Księżyc Żniwiarzy niesie znakom zodiaku we wrześniu ? Oto horoskop

Lato dobiega końca, ale zanim oficjalnie się z nim pożegnamy, będziemy mieli okazję zobaczyć magiczną pełnię Księżyca w ostatnim znaku zodiaku - Rybach. Nadchodząca 10 września 2022 roku pełnia ożywi Twoje marzenia, wzmocni intuicję, rozkołysze emocje oraz dostarczy kilku pozytywnych niespodzianek na koniec sezonu! Sprawdź, jak księżycowa energia wpłynie na Twój znak zodiaku!

Czytaj dalej >>
pełnia księżyca w wodniku 2022 Premium
Księżyc

Po nowiu w Lwie czas na Superksiężyc i pełnię Księżyca w Wodniku. Sierpniowa Pełnia w Wodniku 2022 niesie osobistą rewolucję! Oto horoskop

12 sierpnia przyniesie nam pełnię Księżyca w wyjątkowym znaku Wodnika, który skłania nas, by troszczyć się o wszystkich. Zaangażowany w tę pełnię Saturn zachęci nas do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje decyzje, a Uran zaserwuje nam niejedną niespodziankę! Ta pełnia to Superksiężyc, więc podziała szczególnie silnie. Zobacz, co Ci przyniesie.

Czytaj dalej >>
Księżyc

Fazy Księżyca w sierpniu 2022: pełnia Księżyca podkręci złość, nów przyniesie melancholię

Sierpień to ostatni miesiąc wakacji, nic więc dziwnego, że chcemy jak najlepiej skorzystać z wolnego czasu. Pomoże energia Księżyca. Pełnia w Wodniku może przynieść złość, ale też pomoże utrwalić wakacyjne przyjaźnie. Nów w Pannie to melancholijny czas powrotów do domu, ale też dobry moment, by przywołać dożynkowe bogactwo. Poznaj fazy Księżyca w sierpniu 2022 roku i zobacz, jak podziała na nas pełnia, jak kwadry i jak nów w sierpniu!

Czytaj dalej >>
nów księżyca lipiec 2022 Premium
Księżyc

Nów Księżyca w lipcu 2022 wypada w znaku Lwa i uwolni kreatywność. Co dokładnie oznacza dla twojego znaku zodiaku?

Nów w Lwie to taniec, zabawa i drinki z palemką! W czwartek 28 lipca zadziorny płomień Lwa będzie wyjątkowo jasny i napełni optymizmem wszystkie znaki zodiaku! Nów Księżyca w znaku Lwa to piękny czas na romans i nowy początek, szczególnie w kreatywnych przedsięwzięciach. Przygotuj się na tę fazę księżyca, odrzuć rutynę i czuj energię Lwa. Oto, co nów oznacza dla twojego znaku zodiaku. Poznaj horoskop!

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
pełnia księżyca lipiec 2022 Premium
Księżyc

Pełnia Księżyca w Koziorożcu może ujawnić niewygodne prawdy. Co przyniesie znakom zodiaku Superksiężyc w lipcu?

13 lipca 2022 r. zobaczymy na niebie pełnię Koźlego Księżyca. To także Superksiężyc - możesz go zaobserwować! Ta pełnia wypada w ziemskim znaku Koziorożca, który wzywa nas do wzięcia odpowiedzialności za nasze życie. Dzięki wpływom Plutona mamy szansę na ponowne zaplanowanie przyszłości oraz przekształcenie naszych marzeń i celów, które się nie sprawdziły.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
nów księżyca w bliźniętach 2022 Premium
Księżyc

Nów Księżyca w Bliźniętach 2022 niesie czas beztroski. Mars doda nam odwagi!

30 maja 2022 czeka nas nów Księżyca w Bliźniętach! Ta faza Księżyca zachęca nas, aby poprawić umiejętności komunikacyjne, rozwijać nowe zainteresowania i otworzyć się na różne punkty widzenia! Jeśli ostatnio wszystko wydawało się być trochę bardziej poważne - nów Księżyca w Bliźniętach niesie czas beztroski. Poznaj energię tego nowiu i horoskop dla znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>