Księżyc

Księżyc to naturalny satelita Ziemi. Różne fazy Księżyca wpływają na ludzi w określony sposób. Kiedy jest Pełnia? Kiedy jest pierwsza i trzecia kwadra? Poznaj wszystkie fazy księżyca. Zobacz jak na nas wpływają i co robić, by wykorzystać energię Księżyca w codziennym życiu.

pełnia różowego księżyca Premium
Księżyc

Różowy Księżyc: w pełnię w kwietniu popraw swoje relacje

Różowy Księżyc to nazwa pełni Księżyca w kwietniu. Co nam niesie pełnia w Wadze w 2022 roku? Podkreśli istotę partnerstwa i relacji w naszym życiu, zarówno osobistym, jak i zawodowym. Pełnia Różowego Księżyca niesie też emocjonalne kulminacje, przełomy i zakończenia. Co szykuje Tobie? Poznaj jej energię i sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Zdrowie i uroda

Jak trenować w rytmie Księżyca

Chcesz zacząć się ruszać, ale nie możesz się zdecydować, jaki sport będzie dla Ciebie najlepszy? Crossfit, aqua aerobic, a może nordic walking lub joga? Zapytaj Księżyc, a trening będzie nie tylko przyjemny, ale i efektywny.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
ksiezyc w horoskopie, księżyc w znaku zodiaku, astrologia księżyc, księżyc w znakach, Premium
Astrologia

Księżyc w znakach mówi o uczuciach. Jak wpływa na Twoje związki?

Jesteś impulsywny i łatwo tracisz kontrolę, a może masz skłonność do racjonalizowania swoich uczuć? Twój wewnętrzny świat emocji w dużej mierze kształtowany jest przez położenie Księżyca w horoskopie urodzeniowym. Zobacz, w jakim znaku masz Księżyc Ty i Twoi bliscy, a lepiej ułożysz z nimi swoje relacje.

Czytaj dalej >>