Księżyc

Księżyc to naturalny satelita Ziemi. Różne fazy Księżyca wpływają na ludzi w określony sposób. Kiedy jest Pełnia? Kiedy jest pierwsza i trzecia kwadra? Poznaj wszystkie fazy księżyca. Zobacz jak na nas wpływają i co robić, by wykorzystać energię Księżyca w codziennym życiu.

nów w Wodniku Premium
Księżyc

Nów Księżyca w Wodniku już 21 stycznia. Zasiejemy ziarna zmian

Styczniowy nów Księżyca w Wodniku to czas na wielkie marzenia i nieszablonowe rozwiązania. Wszystkie znaki zodiaku mają szansę na nowy, jasny początek - każdy ma ogromne szanse odnieść sukces! Styczeń 2023 to dobry moment na wymyślanie intencji, wizualizowanie zmian i niekonwencjonalnych rozwiązań. Pamiętaj jednak, że aby nowe mogło przyjść, stare musi odejść. 

Czytaj dalej >>
Księżyc

Księżycowy sennik 2023. Jak zaplanować sen, który ma się spełnić?

Początek roku to czas, w którym chcemy zajrzeć w przyszłość i znaleźć w niej optymizm. Pierwszy noworoczny sen może podpowiedzieć ci, w jakiej dziedzinie życia w nadchodzącym roku czeka cię największy sukces i jak poradzisz sobie z kłopotami, problemami, ze wszelkimi trudnościami. Prorocze sny można mieć jednak podczas każdego nowiu! Jak to zaplanować i o czym marzyć, żeby się spełniło?

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
Księżyc

Fazy Księżyca 2023: kiedy są pełnie Księżyca, nowie, zaćmienia? Sprawdź kalendarz księżycowy od stycznia do grudnia w 2023 roku

Dawniej obserwacje faz Księżyca służyły rolnikom i ogrodnikom, a ten, kto umiał przewidzieć zaćmienie, mógł straszyć lud karą boską. Dziś znamy mechanizm obiegu Księżyca, a i tak co wrażliwsze osoby podczas pełni nie mogą spać, lunatykują albo są pobudzone. Choć nauka nie udowodniła wpływu Księżyca na dzieje świata, my wiemy swoje! Oto kalendarium lunacji w 2023 roku.

Czytaj dalej >>
Księżyc

Pełnia Księżyca już 8 grudnia 2022: słowa będą ważne, a Mars doda oliwy do ognia. Oto horoskop na pełnię Księżyca w znaku Bliźniąt

W astrologii pełnia Księżyca oznacza zakończenie cyklu i uwolnienie głęboko skrywanych emocji, a ostatnia pełnia w tym roku będzie wybuchowa! W czwartek 8 grudnia na nocnym niebie będziemy mieli okazję oglądać pełnię Księżyca w Bliźniętach, która zrówna się z planetą wojowników - Marsem! Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>
Nów Księżyca w Strzelcu zwiastuje nowe początki i zachęca do ryzyka! Co nas czeka 23 listopada 2022?Horoskop dla znaków zodiaku na tę fazę Księżyca Premium
Księżyc

Nów Księżyca w Strzelcu zwiastuje nowe początki i zachęca do ryzyka! Co nas czeka 23 listopada 2022?Horoskop dla znaków zodiaku na tę fazę Księżyca

Sezon zaćmień dobiegł końca, a wraz z nadchodzącym 23 listopada nowiem Księżyca w optymistycznym i szczęśliwym Strzelcu mamy okazję pozbierać się po kosmicznym tornado i pełni nadziei zacząć od nowa! Energia nowiu w Strzelcu jest niesamowicie pozytywna, odważna i dodająca sił, szczególnie jeśli w ciągu ostatnich kilku miesięcy doświadczyliśmy intensywnych i trudnych zmian.

Czytaj dalej >>
Reklama - Kontynuuj czytanie poniżej
zaćmienie Księżyca Premium
Księżyc

Tracisz grunt pod nogami? Tak działa pełnia w Byku i zaćmienie Księżyca! Oto horoskop na czas Krwawego Księżyca w listopadzie 2022

8 listopada 2022 czeka nas zaćmienie Krwawego Księżyca. To magiczne i wyjątkowe wydarzenie! Zaćmienia Księżyca są często zwiastunem kluczowych zmian w życiu. Czeka nas więc czas emocjonalnych wzlotów i upadków oraz wielu niespodzianek. Ta pełnia Księżyca w Byku może również wydobyć na światło dzienne pewne prawdy w naszych relacjach. Co czeka znaki zodiaku?

Czytaj dalej >>
pełnia księżyca w baranie 2022 Premium
Księżyc

Pełnia Księżyca w październiku 2022 obudzi nasze instynkty. Zobacz horoskop na pełnię Księżyca Myśliwych w znaku Barana

9 października niebo oświetli pełnia Księżyca w ognistym Baranie. Księżyc Myśliwych (od dawnego zwyczaju jesiennego polowania) budzi instynkty i daje napęd do działania. Pełnia Księżyca Myśliwych przypomina nam, że instynktownie wiemy, dokąd powinniśmy iść i od czego odejść. Co robić podczas tej pełni i jak na nas podziała? Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Czytaj dalej >>