cyfry aniołów Anielskie liczby to jeden z ważniejszych sposobów, w jaki kontaktują się z nami nasi anielscy przewodnicy.
Anioły

Anielskie liczby dadzą Ci wskazówkę, co robić

Aniołowie – nasi przewodnicy duchowi, mają swoje sposoby, żeby się z nami komunikować. Jednym z nich są anielskie liczby, czyli sekwencje liczb. Wypatruj ich, a dowiesz się na co zwrócić teraz uwagę. Oto przewodnik po anielskich liczbach.

Polecane artykuły:

Anioły

Karty anielskie dodają otuchy. Poznaj ich przesłanie.

Karty anielskie są popularnym narzędziem ezoterycznym. Zawierają rady i wskazówki, które mogą pomóc Ci dokonać właściwego wyboru. Karty te, zwane także tarotem anielskim, powstały w wyniku zainteresowania się fenomenem aniołów. W końcu to te niezwykłe istoty niosą nam otuchę w złej godzinie, a karty z ich wizerunkiem pomagają odnaleźć własną ścieżkę.

Czytaj dalej
Anioły

Anioły, które dbają o nas w Święta.

W Boże Narodzenie otaczają nas anioły. Te na choince i ozdobach świątecznych, a także w naszych sercach. Warto właśnie teraz prosić je o wsparcie. 22 grudnia i w Wigilię poproś archanioła Gabriela o zgodę. W Boże Narodzenie zwróć się do anioła Haniela o miłość. Tuż po świętach - 27 grudnia, proś anioła Elemiasza o zdrowie. W święta na pewno Cię wysłuchają.

Czytaj dalej
Anioły

Anioły, które strzegą domowego ogniska.

W Twoim domu nie wiadomo dlaczego mnożą się kłopoty, wybuchają awantury, a może domownicy zmagają się z chorobami? Poproś o pomoc swoich anielskich opiekunów, żeby odegnały pecha i nie wpuszczały złej energii. Zrób wezwanie czterech archaniołów, a przekonasz się jaką mają moc.

Czytaj dalej