Byk

2022 rok

Przed tobą stabilizacja zawodowa i finansowa, ale w miłości szykuje się jakieś rozczarowanie. Drobne, na szczęście. Pojawi się większa ochota na wydawanie pieniędzy, niż na ich zarabianie.

Byk

Uczucia

Będziesz mieć duże powodzenie i prawdopodobne, że zakochasz się, i to niejeden raz! Dlatego nie planuj od razu zaręczyn i ślubu, czy nawet rozwodu, gdy tylko mocnej zabije ci do kogoś serce. A może się to zdarzyć w dniach 16-20 kwietnia, 31 lipca – 4 sierpnia, 18-22 września oraz 20-24 grudnia. Jak sam widzisz, Byku, masz w tym roku przynajmniej cztery wielkie miłosne szanse, więc jeśli nie powiedzie ci się wiosną lub latem, na pewno jesienią lub zimą spotkasz wreszcie prawdziwą miłość. Pary z dłuższym stażem będą musiały zadać sobie pytanie, czy jeszcze jest między nimi uczucie, czy to już tylko przyzwyczajenie. Nawet jeśli miłość po latach gdzieś się ulotniła, nigdzie nie jest powiedziane, że nie można jej wskrzesić. Wielce pomocny okaże się tutaj trygon Wenus z Neptunem (5-9 sierpnia i 8-12 listopada), gdy łatwiej będzie wzbudzić w tobie romantyczne wzruszenia. Urodzeni w drugiej dekadzie pod wpływem kwadratur Wenus z Uranem (17-21 marca, 25-29 sierpnia) mogą wdać się w pozamałżeński romans. Musisz być szczególnie ostrożny i niezwykle dyskretny, bo rozwód wisi w powietrzu.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Byka

johnny depp amber heard
Gwiazdy

Johnny Depp i Amber Heard - wojna Bliźniaka z Bykiem. Co mówi horoskop partnerski?

Jedno narcystyczne, drugie uzależnione. Johnny Depp i Amber Heard toczą sądową batalię o miliony dolarów. Przy okazji publicznie piorą swoje brudy. Komu wierzyć? Bliźniakowi z ascendentem w Lwie, czy Byczycy z Księżycem w Wadze? Sprawdzamy, co mówią ich horoskopy urodzeniowe i horoskop partnerski.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu