Horoskop miesięczny

Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Prognoza:

Bycie ze sobą to sprawdzian z odpowiedzialności, tolerancji i dojrzałości. O tym, czy twój związek zbudowany jest na tak solidnych fundamentach, będziesz miał, Byku, okazję przekonać się w czasie kwadratury Wenus z Saturnem (6-10 października). W zgodnych stadłach układ ten przyniesie przejściowe ochłodzenie, zaś te pary, które już od dawna zmagały się z problemami, mogą ostatecznie się rozstać. Samotnym Bykom sprzyjać będzie powodzenie. Skorzystaj z tego podczas koniunkcji Wenus i Marsa (3-7 października). Wówczas ktoś zrobi na tobie wrażenie. Jeśli masz urodziny w trzeciej dekadzie, być może właśnie na kogoś takiego czekałeś.


Rodzina:

Nie słuchaj, Byku, niczyich dobrych rad. Zwłaszcza znajomych i sąsiadów, którzy ostatnio zaczęli bardzo interesować się twoimi sprawami. Być może twoim kosztem chcą poprawić własne samopoczucie lub znaleźć temat do plotek. Obronić się przed krewnymi, którzy uważają, że skoro nosicie to samo nazwisko, powinniście również myśleć i żyć tak samo, pomoże trygon Wenus z Plutonem (2-6 października). W domu zaczną ci przeszkadzać rzeczy, na które długo nie zwracałeś, Byku, uwagi. Postanowisz wszystko wyczyścić i naprawić. Padniesz ze zmęczenia, ale swego dopniesz.


Zdrowie:

Przez pierwsze dwie dekady października twoja kondycja będzie bez zarzutu. Zaplanuj więc na ten czas większe porządki czy malowanie ścian. Nie zapominaj przy tym o własnym bezpieczeństwie, zwłaszcza jeśli masz urodziny w pierwszej połowie maja. Upewnij się, że drabina, na którą wchodzisz, jest stabilna. A może zauważysz, że widzisz coraz gorzej? To niekoniecznie kwestia wieku. Odwiedź okulistę, by wykluczyć poważne schorzenia. Na wizyty w spa czy u kosmetyczki najdogodniejszy czas wyznacza Wenus w Wadze w drugiej połowie miesiąca. Maseczki na twarz, ciało czy włosy zadziałają wówczas wyjątkowo intensywnie. Na szorstkie, popękane pięty pomoże zaś gruby piling i zwykła wazelina.


Kariera:

Nadmiar obowiązków to tylko dowód, że jesteś, Byku, w tej firmie niezbędny, możesz więc przestać obawiać się zwolnienia. Jeśli jednak ciągle harujesz za dwóch i końca nie widać, porozmawiaj o tym z szefem, najlepiej podczas sekstylu Merkurego z Plutonem (27-29 października). Uda się przekonać go, by część twoich zadań przydzielił komuś innemu. Byku z drugiej dekady, nie podejmuj pochopnych decyzji w czasie kwinkunksu Wenus z Neptunem (21-25 października). Jeśli jednak popełnisz błąd, pamiętaj, że na przyznanie się do niego stać tylko ludzi naprawdę wielkich. Potraktuj wpadkę jako okazję do nauczenia się czegoś, uzupełnienia wiedzy, a nie powód do wstydu. Awansu i większych pieniędzy doczekasz się po 23 października. Zaplanowanie długoterminowej inwestycji lub ubicie korzystnego interesu ułatwi ci Merkury w koniunkcji z Jowiszem (17-19 października). Jeśli masz własną działalność, bądź w tych dniach gotów podjąć się realizacji szybkiego, nietypowego zlecenia, którego, na swą szkodę, odmówi konkurencja. Wkrótce pluć będzie sobie w brodę, patrząc, jak ty liczysz zyski.


Ważne znaki:

Skorpion nie zdoła ci się oprzeć. Na imprezę zaprosi cię Rak.


Co Ci sprzyja?

Wiarą we własne siły i skutecznością działania naładuje cię trygon Marsa z Plutonem (1-5 października). W czasie trygonu Wenus z Plutonem (2-6 października) masz szansę zrozumieć, kogo naprawdę kochasz.


Wystrzegaj się!

Podczas kwadratury Wenus z Saturnem (6-10 października) możesz zerwać dobrze zapowiadającą się znajomość. Kwadratura Wenus z Plutonem (26-30 października) podsyci twoją zazdrość.


 

Nie dasz się wyprzedzić konkurencji i zawalczysz o awans. Dopniesz swego. Słońce i Merkury w kwinkunksie ułatwiają ci zrobienie porządków w domu i w pracy. Do dbałości o zdrowie i urodę zachęca trygon Wenus. Trygon Marsa da ci odwagę do zdecydowanych działań.

reklama


Zobacz także