Horoskop miesięczny

Strzelec

1 - 28.02, luty

Mimo znaczących sukcesów w pracy kontroluj wydatki. Miłosne rozterki się rozwieją. Śmiało idź po swoje. Przyświeca ci Jowisz w Baranie. Z najtrudniejszymi zadaniami i najgorszymi wrogami pomoże ci ekspresowo rozprawić się Mars w opozycji. Nie przegap miłości i okazji do zarobku, które po 20 lutego przyniesie ci Wenus.

 

Uczucia

Na początku miesiąca dręczyć cię mogą, Strzelcu, rozterki i wątpliwości, czy na pewno związałeś się z odpowiednią osobą. Czy partner cię kocha, czy pasujecie do siebie. A może to pomyłka i gdzieś tam czeka na ciebie twoja druga połowa? Wahania te podsycać będzie Wenus w koniunkcji z Neptunem (13-17 lutego). Samotni Strzelcy obawiać się mogą, że przegapili swoją szansę i nikt już nigdy ich nie pokocha. Nie rzucaj się w desperacji w czyjeś ramiona, zwłaszcza znalezione w internecie, bo się rozczarujesz. Zaufaj Wenus, która 20 lutego wejdzie do znaku Barana. Przekonasz się wtedy, że warto było czekać. Zarówno dla samotnych, jak dla sparowanych zacznie się wiosna w sercu. W parach z problemami znajdziecie rozwiązanie i znów będziecie się cieszyć  sobą i każdym dniem. A jeśli urodziłeś się w trzeciej dekadzie, masz najlepszy czas na zalegalizowanie związku, spiesz się zarezerwować termin, bo Jowisz nie będzie wiecznie ci sprzyjał.

 

Artykuły dla Strzelca

strzelec charakterystyka
Znaki zodiaku

Zodiakalny Strzelec mierzy wysoko. Astrologia ezoteryczna mówi: to energia Ziemi wskaże cel jego strzale

Zodiakalny Strzelec kocha wolność i swymi ambicjami mierzy wysoko. Jowisz zapewnia mu wzrost i rozwój, nie zawsze jednak w pożądanym kierunku. I choć jego strzała mierzy w niebo, dopiero energia planety Ziemi pomoże mu odnaleźć życiowy cel i spełnienie. Oto, co o Strzelcu mówi astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu