Horoskop miesięczny

Strzelec

1 - 30.09, wrzesień

Poprawią się twoje wyniki w pracy i relacje z bliskimi. Na partnera będziesz mógł liczyć. Tylko nie wracaj do przeszłości. Mars w sekstylu daje ci energię i siłę przebicia, Merkury w kwadraturze pomoże uruchomić kontakty i wiele się nauczyć. Do twojej odpowiedzialności i solidności zaapeluje Słońce w Pannie. Wenus w trygonie sprzyja randkom i przygodom.

 

Uczucia

Jeśli czujesz się, Strzelcu, niekochany, to się zmieni. Partner przypomni sobie, jak ważny jesteś dla niego, a jeśli coś było nie tak między wami, zrobi wszystko, by ci to wynagrodzić. Możesz liczyć na niego w sprawach ważnych, ale też codziennych drobiazgach. Wyniesie śmieci, rozwiesi pranie, zrobi zakupy, bo poczuje się zagrożony. W czasie kwadratury Wenus z Jowiszem (14-19 września) zauważy, że ktoś cię uwodzi, a ty… nie masz nic przeciwko. Samotne Strzelce zapomną o sercowych niepowodzeniach, bo poznają kogoś, przy kim były partner wypadnie wyjątkowo blado. Jeśli ta osoba jest całkowitym przeciwieństwem twojego eks, śmiało. Mars mówi, że warto zaryzykować. Jeżeli jednak tylko jego ulepszoną wersją, lepiej trzymaj się od niego z daleka, bo wielce prawdopodobne, że również cię zrani, tylko bardziej. Pełnia w Baranie (28-30 września) obiecuje początek całkiem nowej miłosnej relacji.

 

Artykuły dla Strzelca

scarlett johansson horoskop
Gwiazdy

Scarlett Johansson bywa porównywana z Marilyn Monroe, ale różni się od niej diametralnie. Zaglądamy w horoskop najlepiej opłacanej aktorki!

Jest najlepiej opłacaną aktorką. Zdarza jej się dostawać za role 14 milionów dolarów rocznie. W filmach często się rozbiera i nie unika nasyconych erotyzmem scen. „Ze Scarlett tak to już jest, że tylko czekasz, aż zdejmie ubranie” – powiedział kiedyś reżyser David Fincher. Często porównywana jest do Marilyn Monroe, ale diametralnie się od niej różni.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu