Horoskop miesięczny

Strzelec

1 - 30.04, kwiecień

Horoskop miesięczny to astrologiczne spojrzenie na cały miesiąc. Piszemy o tym, jak gwiazdy wpłyną na Twoje uczucia, życie rodzinne, pracę i zdrowie. Wskazujemy dni, w których masz szansę odnieść sukces oraz te niekorzystne dla Ciebie. Z naszym horoskopem każdy znak zodiaku może zaplanować swój miesiąc.

Uczucia

Możesz mieć teraz problem z wyborem, bo w twoim otoczeniu pojawi się kilka interesujących osób. Z tym się spotkasz na kawie, z tamtym umówisz na spacer, z innym na przejażdżkę. Nie spiesz się tylko z zacieśnianiem znajomości ani tym bardziej z poważnymi deklaracjami. Sekstyl Wenus z Marsem (4-8 kwietnia) sprzyja raczej krótkim niezobowiązującym przygodom. Strzelce po miłosnych przejściach wkrótce znajdą nowy cel. Nie musi wcale być nim kolejny partner. Nów w Baranie (11-13 kwietnia) sugeruje, byś spróbował, Strzelcu, odnaleźć szczęście w sobie, a nie u czyjegoś boku. Sparowani poczują, czym jest prawdziwa namiętność. Partnera będziesz pragnąć, ale nie zabraknie też romantycznych chwil i czułych gestów. Ukochana osoba zrobi ci fantastyczną niespodziankę w czasie sekstylu Wenus z Jowiszem (8-12 kwietnia).

 

Rodzina

Będziesz świetnym kompanem podczas imprez. Razem zrealizujecie niejeden szalony pomysł, a nawet jeśli coś się wam nie uda i tak liczy się dobra zabawa. W domu wiele radości i dumy przyniosą ci sukcesy najmłodszych członków rodziny, zwłaszcza że sam, Strzelcu, miałeś w nie całkiem spory wkład. Nieporozumienia między krewnymi nie będą dotyczyć ciebie, więc lepiej się w nie wtrącaj. Jeśli atmosfera zagęszczać się zacznie przy świątecznym stole, zaproponuj herbatę, kolejny kawałek mazurka i zmień temat.

 

Praca i pieniądze

W pracy nie będzie zadań zbyt trudnych ani problemów zbyt skomplikowanych. Szef zorientuje się, jak świetnym jesteś fachowcem i powierzy ci bardzo ważne zadanie. Jeśli dobrze się z niego wywiążesz, możesz spodziewać się awansu lub dużej nagrody w czasie sekstylu Słońca z Jowiszem (13-17 kwietnia). Lecz nie umkniesz przed zazdrosnymi spojrzeniami kolegów, którzy nie mogąc bezpośrednio ci zaszkodzić, rozsiewać zaczną złośliwe plotki. Nie ułatwiaj im tego, zwierzając się ze swoich zawodowych planów, a tym bardziej z prywatnych spraw. Urodzonym w trzeciej dekadzie podczas trygonu Marsa z Jowiszem (13-19 kwietnia) ktoś zaproponować może spółkę. Bycie współwłaścicielem firmy brzmi dumnie, ale niekoniecznie musi przełożyć się na lepsze zarobki, więc dobrze się zastanów, zanim powiesz tak. Skoro o zarobkach mowa, dobra passa, którą obiecuje Wenus, skończyć może się nagle 14 kwietnia. Dobrze byłoby, gdybyś miał, Strzelcu, jakieś odłożone zaskórniaki na drugą połowę miesiąca i nie musiał zapożyczać się u krewnych, znajomych albo co gorsza w parabankach.

 

Zdrowie

Kondycja świetna. Nie znaczy to, że możesz, Strzelcu, zaniedbywać zdrowie i zasuwać bez wytchnienia. A pojawią się u ciebie takie skłonności, zwłaszcza jeśli urodziłeś się w trzeciej dekadzie. Jeżeli nie nauczysz się okazywać emocji, zwłaszcza tych negatywnych, zamiast uśmiechać się i udawać, że wszystko gra, zapłacisz za to po 23 kwietnia problemami z żołądkiem. Pomogą na nie domowe mieszanki na bazie ziół. W czasie kwadratury Wenus z Saturnem (23-27 kwietnia) więcej uwagi przyjdzie ci poświęcić zdrowiu kogoś z bliskich, dobrze więc, by tobie nic wówczas nie dolegało.

 

 

Ważne znaki

Baran w końcu przyzna ci rację. Za twoją pomoc odwdzięczy się Lew.

Co Ci sprzyja?

Toksyczną znajomość, która wiele cię kosztowała, zakończysz w czasie sekstylu Merkurego z Plutonem (1-3 kwietnia). Z przychylności losu zdołasz skorzystać podczas sekstylu Wenus z Jowiszem  (8-12 kwietnia).

 

Wystrzegaj się!

Oberwać za niewinność możesz w czasie kwadratury Marsa z Neptunem (6-12 kwietnia). Koniunkcja Słońca z Merkurym (18-20 kwietnia) uczyni cię złośliwym, możesz więc kogoś zranić.

 

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Strzelca

całkowite zaćmienie Słońca, zaćmienie Słońca,
Astrologia

Całkowite zaćmienie Słońca 14 grudnia: nie bój się zacząć od nowa!

Dobiega końca dziwny rok 2020, a jego zwieńczeniem będzie całkowite zaćmienie Słońca w Strzelcu. Już 14 grudnia wraz z nowiem Księżyca doświadczymy tej intensywnej energii. Zaćmienie to czas niepokoju i emocjonalnego chaosu, ale też zakończeń - często nieoczekiwanych. Nie boj się ich, bo czeka na Ciebie zupełnie nowy początek! Oto co zaćmienie niesie znakom zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł