Horoskop miesięczny

Skorpion

1 - 31.05, maj

Dowiesz się ciekawych rzeczy, które pomogą ci zdobyć przewagę. Nadmierna szczerość nie zawsze popłaca. Uran wróży ci parę niespodzianek. Merkury narazi na krytykę, a Wenus popsuje atmosferę w sypialni. Pod wpływem Marsa chętnie ruszysz się z domu. Odkryć tajemnice konkurencji pomoże ci Pluton.

 

Uczucia

Do miłości podchodzić zechcesz racjonalnie, nawet na chłodno. Nie w głowie będą ci spacery przy księżycu, czułe słówka, pocałunki… Nie będzie mieć u ciebie szans żaden czaruś i uwodziciel, nie dasz się nabrać na zaklinanie swego eks, że się zmienił i tym razem wszystko będzie inaczej, tylko daj mu jeszcze jedną szansę. Dopiero gdy odprawisz z kwitkiem wszystkich adoratorów, poczuć możesz się, Skorpionie, samotny i w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (25-29 maja) rzucisz się w ramiona kogoś przypadkowego. Takie romanse nie kończą się zwykle dobrze, w twoim wypadku nie będzie inaczej. Z partnerem zagrasz w otwarte karty. Powiesz, co ci się nie podoba, gdzie cię zawiódł, w czym nawalił. Nie miej tylko mu za złe, jeśli odpłaci ci tym samym. W domu także schodzić będziecie sobie z drogi, by nie podpaść drugiej stronie i nie narazić się na kolejną porcję bolesnej krytyki.

 

Artykuły dla Skorpiona

superksiężyc, pełnia różowego księżyca
Astrologia

Pierwszy Superksiężyc w tym roku! Pełnia Różowego Księżyca (27.04) niesie emocje i niespodzianki

Duże emocje, przebłyski intuicji i nieoczekiwane wydarzenia - wszystko to niesie pełnia Różowego Księżyca (27.04). A za sprawą tajemniczego Skorpiona, w którym znajdzie się Księżyc, staniemy twarzą twarz z naszymi najciemniejszymi sekretami. Dodajmy do tego nieprzewidywalnego Urana i już wiemy, że będzie się działo! Oto horoskop na czas pełni.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/5 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/19 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł