Horoskop miesięczny

Skorpion

1 - 30.09, wrzesień

Zrozumiesz, czego pragniesz, a na co się nie godzisz. Miłość do siebie to najwspanialsze uczucie. Spróbuj koniecznie. Mars w kwadraturze zaogni istniejące spory, a gdy dołączy do niego Merkury, może otworzyć się kilka nowych frontów. Przewagę nad wrogami zapewni ci Pluton, ale Wenus w twoim znaku podpowiada, że zamiast walczyć, lepiej się dogadać.

 

Uczucia

Wenus namawia cię, byś pokochał, Skorpionie, sam siebie. Obdarzaj się miłością i czułością, uśmiechaj do siebie, mów i myśl o sobie dobrze. Nie wyolbrzymiaj wad, nie wspominaj błędów. Bądź dla siebie najlepszym przyjacielem, a w twoim życiu zaczną dziać się cudowne rzeczy. Zauważysz to już po 10 września. Wenus sprawi, że twoja uroda rozbłyśnie w pełnej krasie, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Nie tylko pojawią się nowi adoratorzy. Również ktoś, kto kiedyś dał ci kosza, zrozumie swój błąd i błagać będzie o drugą szansę. Znając ciebie, raczej jej nie dostanie, za to ty poczujesz niesamowitą satysfakcję. Niektóre sparowane Skorpiony z trzeciej dekady w pierwszych dniach września mogą poczuć, że coś się wypaliło i pora, by każdy poszedł swoją drogą. Jeśli jednak urodziłeś się w listopadzie, chwilowy kryzys bardzo szybko minie.

 

Artykuły dla Skorpiona

superksiężyc, pełnia różowego księżyca
Astrologia

Pierwszy Superksiężyc w tym roku! Pełnia Różowego Księżyca (27.04) niesie emocje i niespodzianki

Duże emocje, przebłyski intuicji i nieoczekiwane wydarzenia - wszystko to niesie pełnia Różowego Księżyca (27.04). A za sprawą tajemniczego Skorpiona, w którym znajdzie się Księżyc, staniemy twarzą twarz z naszymi najciemniejszymi sekretami. Dodajmy do tego nieprzewidywalnego Urana i już wiemy, że będzie się działo! Oto horoskop na czas pełni.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/10 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/38 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł