Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Prognoza:

Samotna Wago, nie obawiaj się uczuciowych niepowodzeń. Szansa, że twoje względy zostaną odrzucone lub oddasz serce niewłaściwej osobie, są teraz znikome. Przeciwnie, możesz spotkać kogoś, kogo od pierwszej chwili oczarujesz z wzajemnością. Nie pokazuj jednak od razu, jak bardzo ci zależy. Przez pierwsze dwa tygodnie października Wenus w znaku Panny namawia do powściągliwości. Poobserwuj obiekt uczuć, poudawaj niedostępność, bo dopiero w drugiej połowie miesiąca zyskasz pewność, czy to jest to. W stałych związkach sytuacja wreszcie się wyklaruje. Może dlatego, że przestaniesz mówić zagadkami, a zaczniesz komunikować wprost swoje potrzeby. Najlepsze dni na randki i intymne spotkania to pełnia Księżyca (4-6 października) i sekstyl Wenus z węzłem księżycowym w ostatnich dniach miesiąca.


Rodzina:

Nie będziesz się przejmować opinią innych. Krążące w towarzystwie plotki na twój temat skwitujesz wzruszeniem ramion. W końcu nie liczy się to, jak o tobie mówią, ale że w ogóle mówią. Zdołasz z wdziękiem wybrnąć z każdej gafy, gdy Merkury utworzy koniunkcję ze Słońcem w twoim znaku (6-10 października). W drugiej połowie miesiąca będziesz wyznaczać trendy. To od ciebie znajomi dowiedzą się, co się nosi w tym sezonie, na co warto iść do kina i jaką wybrać restaurację. Rozwiązywanie problemów rodzinnych pozostawisz starszym jej członkom. I źle na tym nie wyjdziesz. Tylko o wystrój mieszkania zadbaj, Wago, sama, w końcu od czegoś ma się ten wyrafinowany gust i artystyczne talenty.


Zdrowie:

Odważ się na zmiany, zacznij uprawiać sport dający zastrzyk adrenaliny, wyjedź w daleką podróż, przeżyj przygodę. Ale dopiero w ostatniej dekadzie października. Do tego czasu korzystaj z dobrodziejstw jogi. Nie myśl, Wago, że jest droga czy elitarna. Zajęcia w klubie nie kosztują wcale więcej niż aerobik, nie wymagają kosztownego sprzętu, a ileż korzyści dla ciała i ducha. Bo oprócz lepszej kondycji i samopoczucia, odnajdziesz harmonię wewnętrzną, a bez niej nie ma przecież szczęśliwej Wagi.


Kariera:

Refleks, trzeźwe myślenie i trafna ocena sytuacji to bonusy od Merkurego, które pomogą Wagom z drugiej i trzeciej dekady wybić się na prowadzenie w wyścigu o tytuł ulubieńca szefa. Drogę do awansu masz szeroko otwartą. Ale jeśli bardziej interesuje cię własna działalność, poczekaj do trzeciej dekady października, gdy Mars wesprze cię w podejmowaniu nowych wyzwań. Jeśli jakiś pomysł od dawna chodził ci po głowie, powiesz sobie: teraz albo nigdy! Wagi urodzone we wrześniu odważnie rzucą rękawicę konkurencji, spróbują swoich sił na nowych frontach. Te z trzeciej dekady postawią na mniej ryzykowne, sprawdzone metody, zadowalając się mniejszym zyskiem. Urzędnicy będą wyjątkowo przychylni, a żadne przepisy i wymagania nie okażą się zbyt trudne do spełnienia. W sprawach finansowych od 10 października masz, Wago, silne oparcie w Jowiszu. Sam jednak nic nie zdziała, jeśli mu nie pomożesz, podejmując mądre działania, np. zakładając lokaty.


Ważne znaki:

Ryby nie zostawią cię w potrzebie. O twój żołądek zadba Rak.


Co Ci sprzyja?

Trygon Wenus z Plutonem (2-6 października) to dobry czas na publiczne wystąpienia. Zapomnisz o tremie. W czasie sekstylu Słońca z Saturnem (14-18 października) możesz stać się dla kogoś mentorem i autorytetem.


Wystrzegaj się!

Nie najlepszą wiadomość od rodziny możesz otrzymać podczas opozycji Merkurego z Uranem (14-16 października). Twoje zaniedbania będą bardziej niż zwykle widoczne w czasie kwinkunksa Wenus z Neptunem (21-25 października).


 

Kręte drogi się wyprostują. Będziesz robić to, na co masz ochotę. I jeszcze dobrze zarobisz. Słońce w twoim znaku ułatwi drogę do sukcesu. Merkury (do 16 października) pomoże ci wyciągać właściwe wnioski. W drugiej połowie miesiąca na twoją korzyść zacznie działać uwodzicielska Wenus – wypiękniejesz, a może się zakochasz!

reklama


Zobacz także