Strzelec

30.01 - 05.02

Choć wojowniczy Mars w opozycji lubi rywalizację, to mierz siły na zamiary. Słońce w sekstylu i Jowisz w trygonie radzą skupić się na tym, co rzeczywiście dochodowe. W weekend baw się i flirtuj.

Strzelec

Serce i dusza

Słońce w sekstylu dodaje Ci sił, ale Wenus jest w kwadraturze, więc mogą dopadać Cię smuteczki. Do środy (1.02) Luna będzie w opozycji i wtedy postaraj się nie dopuszczać do siebie złych myśli. Medytacje, joga czy filozoficzna lektura pozwolą Ci utrzymać dystans do ludzi, którzy mogliby mieć na Ciebie zły wpływ, także energetyczny. Potrzebujesz duchowego oczyszczenia, więc nie próbuj na siłę naprawiać innych. Lepiej idź na długi spacer i wszystko sobie od nowa poukładaj w głowie czy w sercu, a w weekend będziesz w o wiele lepszym nastroju. Przestań też poświęcać się dla ludzi, którzy nic nie dają, a wiele wymagają. Mars w opozycji uczy bronić swoich interesów, a najmocniej poczują to Strzelce z I dekanatu. Single w weekend nabiorą ochoty na flirty. Być może znów odezwie się do Ciebie ktoś, o kim już prawie zapomniałeś? Nie przegap ciekawskiej Wagi lub sympatycznego Wodnika.

Artykuły dla Strzelca

strzelec charakterystyka
Znaki zodiaku

Zodiakalny Strzelec mierzy wysoko. Astrologia ezoteryczna mówi: to energia Ziemi wskaże cel jego strzale

Zodiakalny Strzelec kocha wolność i swymi ambicjami mierzy wysoko. Jowisz zapewnia mu wzrost i rozwój, nie zawsze jednak w pożądanym kierunku. I choć jego strzała mierzy w niebo, dopiero energia planety Ziemi pomoże mu odnaleźć życiowy cel i spełnienie. Oto, co o Strzelcu mówi astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu