Strzelec

20.05 - 26.05

Pełnia w Twoim znaku sprzyja naprawianiu różnych błędów i prostowaniu trudnych sytuacji. Bądź dobrej myśli. Coś się odnajdzie, ktoś o czymś ważnym Ci przypomni.

Strzelec

Klimat tygodnia

Masz cierpliwość do ludzi, ale Słońce w opozycji radzi odciąć od tych, którzy psują Ci humor i podcinają skrzydła. Saturn w kwadraturze pomoże Ci bez żalu przerwać nieudane znajomości, które do niczego sensownego nie prowadzą. Jeśli w relacjach źle się dzieje, to najwyższy czas szczerze powiedzieć, na czym Ci zależy, a czego nie akceptujesz. Nie ma się czego bać, bo w czwartek (23.05) Księżyc w pełni w Twoim znaku pomoże Ci dobrać właściwe argumenty. W domu też będziesz musiał trzymać rękę na pulsie ważnych spraw. Ktoś będzie zagubiony w swoich decyzjach. Jeśli zostawisz go własnemu losowi, to wplącze się w kłopoty. Bądź odpowiedzialny za swoich bliskich.

Artykuły dla Strzelca

kuchnia pełnia księżyca w strzelcu
Astrokuchnia

Czwartkowa pełnia Księżyca przypomni o smakach z dzieciństwa. Słodkich, owocowych, w czerwonym – ognistym jak Strzelec – kolorze

To co? Czas na truskawki i tłuczek do ziemniaków. Tak, tak, dobrze przeczytałaś – potrzebujesz tłuczek do ziemniaków, aby przygotować ucztę na tę pełnię. To jest patent mojej mamy, która od zawsze, od kiedy pamiętam, właśnie tłuczkiem traktuje truskawki. Dzięki temu takie zmiażdżone kawałki pływają w pysznym sosiku. Jak one pachniały przy utłukiwaniu!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu