Horoskop tygodniowy

Strzelec

20.09 - 26.09

Mars i Merkury w sekstylach sprzyjają ważnym dokonaniom. Słońce w kwadraturze pomoże zrobić porządek i rozstawić wszystkich po kątach. Twoje sny i przeczucia okażą się prorocze.

Strzelec

Serce i dusza

Słońce w kwadraturze sprawi, że możesz być niezadowolony ze swojego miłosnego życia. Strzelcom w stałych związkach trudno będzie powstrzymać się od wytykania partnerowi różnych błędów i potknięć. Uważaj, bo jeśli rozpętasz burzę, to tym razem zrobi się z tego poważna sprawa. Wieczorem i w nocy z poniedziałku na wtorek uważaj na słowa, bo pełnia w kwadraturze budzi emocje – także te trudne. Lepiej, żeby nie wymknęły się spod kontroli. Od środy Słońce w sekstylu namówi Cię na zmiany w codziennej rutynie i od razu wróci dobry humor. Samotni Strzelcy w weekend chętnie wyruszą na łowy i nie przegapią romantycznego Raka lub Ryby. Jednak zanim rzucisz się komuś w ramiona i poświęcisz dla niego wszystko, upewnij się, że nie jest to zwyczajny atak nudy.

Artykuły dla Strzelca

krwawy księżyc, pełnia, superksiężyc
Astrologia

Zaćmienie i pełnia Krwawego Księżyca (26.05) to emocje i ważne wieści. Co wróży zodiakowi?

Przed nami superpełnia i całkowite zaćmienie Księżyca! Czy zobaczymy je w Polsce? Co nam niesie? Na pewno zwiastuje czas wielkich emocji, życiowych zmian (czasem wymuszonych!) i ważnych decyzji. Zobacz, co jedyny Krwawy Księżyc w 2021 roku niesie wszystkim znakom zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/10 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/38 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł