Horoskop tygodniowy

Strzelec

12.04 - 18.04

Słońce, Merkury i Wenus w trygonach dodadzą Ci sił. Ciesz się życiem i baw, choćby Mars w opozycji podsyłał Ci maruderów, a poczujesz, jak ubywa Ci lat i problemów!

Strzelec

Serce i dusza

Wenus w trygonie sprzyja miłości i odkrywaniu nowych hobby. Zapragniesz bawić się i korzystać z uroków życia. Mars wciąż jest w opozycji i jeśli nie odpoczniesz, to wybuchniesz, zwłaszcza jeśli jesteś Strzelcem z III dekanatu znaku. Załatw sobie wsparcie Bliźniaka lub Wagi, a wszyscy będą was chwalić za kreatywność. Problemów z ludźmi będzie teraz mniej niż w poprzednich tygodniach. W uczuciach przyjemnie, tylko nie dawaj ukochanemu powodów do zazdrości, nawet niewinnymi flirtami ze starymi znajomymi. 8 i 9.04 Luna znajdzie się w opozycji i nawet niewinny flirt może stać się powodem dyskusji. Jeśli jesteś w relacji, która przeżywa kryzys, to porozmawiaj szczerze i napraw problem. 10 i 11.04 Luna w trygonie przekona Cię, że warto poprosić przyjaciół o mediację lub pomoc.

Miłosława Krogulska
Astrolożka, tarocistka, dziennikarka, specjalistka w układaniu horoskopów urodzeniowych.

Artykuły dla Strzelca

całkowite zaćmienie Słońca, zaćmienie Słońca,
Astrologia

Całkowite zaćmienie Słońca 14 grudnia: nie bój się zacząć od nowa!

Dobiega końca dziwny rok 2020, a jego zwieńczeniem będzie całkowite zaćmienie Słońca w Strzelcu. Już 14 grudnia wraz z nowiem Księżyca doświadczymy tej intensywnej energii. Zaćmienie to czas niepokoju i emocjonalnego chaosu, ale też zakończeń - często nieoczekiwanych. Nie boj się ich, bo czeka na Ciebie zupełnie nowy początek! Oto co zaćmienie niesie znakom zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł