Strzelec

02.10 - 08.10

Tydzień może być nerwowy, bo od wtorku Księżyc znajdzie się w opozycji do Twojego znaku. Możesz liczyć na przyjaciół i flirty. Wenus w trygonie przyniesie powodzenie w miłości.

Strzelec

Klimat tygodnia

Różne interesujące osoby nagle przypomną sobie o Tobie. Możliwe są zaskakujące spotkania i rozmowy, elektryzujące wiadomości. Od wtorku do czwartku (3–5.10) Księżyc w opozycji zajmie Cię rozwiązywaniem cudzych problemów, ale potem zrobi się spokojniej. Nie bierz do serca wszystkiego, co mówią inni, bo Ryby i Panny mogą przesadzać z czarnowidztwem. Ty za to patrzysz na wszystko z optymizmem, bo masz naturę wojownika. Od czwartku (5.10) Merkury w sekstylu obudzi Twoją ciekawość. Postanowisz wybrać się na wykład, więcej czytać i rozwijać zainteresowania.

Artykuły dla Strzelca

scarlett johansson horoskop
Gwiazdy

Scarlett Johansson bywa porównywana z Marilyn Monroe, ale różni się od niej diametralnie. Zaglądamy w horoskop najlepiej opłacanej aktorki!

Jest najlepiej opłacaną aktorką. Zdarza jej się dostawać za role 14 milionów dolarów rocznie. W filmach często się rozbiera i nie unika nasyconych erotyzmem scen. „Ze Scarlett tak to już jest, że tylko czekasz, aż zdejmie ubranie” – powiedział kiedyś reżyser David Fincher. Często porównywana jest do Marilyn Monroe, ale diametralnie się od niej różni.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu