Strzelec

26.09 - 02.10

Będziesz w dobrym humorze, ale Mars w opozycji dostarczy Ci emocji i podkręci ambicję. Z kolei Merkury w sekstylu przyniesie ważne przemyślenia i wyłoni się z nich nowa strategia działania. Czas na zmianę!

Strzelec

Serce i dusza

Skończą się dyskusje i pocieszanie przyjaciółek, które same nie wiedzą, czego chcą. Mars w opozycji sprawi, że będziesz szybki i konkretny. Stracisz cierpliwość do wielbicieli, którzy gubią się w deklaracjach. Nie dasz z siebie zrobić ani ofiary, ani naiwniaka. Niektóre relacje z tego powodu będą musiały się zakończyć, ale tym razem nie będziesz płakać, tylko odetchniesz z ulgą. Takie atrakcje funduje Ci Mars w opozycji, więc korzystaj z okazji, bo teraz masz siłę, aby układać sprawy po swojemu. Czas mija i szkoda życia – do takiego wniosku dojdą zwłaszcza Strzelce z I dekady znaku. Musisz mieć swój świat i swoją przestrzeń, bo inaczej wybuchniesz. Uważaj też na nowe romanse. Jeśli się w coś wplączesz, może zrobić się namiętnie, ale nadal trzymaj się swoich zasad i postanowień. Kto kocha, musi się teraz do Ciebie dopasować.

Artykuły dla Strzelca

pełnia truskawkowego księżyca, truskawkowa pełnia, pełnia czerwiec
Księżyc

Pełnia truskawkowego Księżyca, czerwiec 2022. Ta pełnia Księżyca w Strzelcu otwiera nowe możliwości!

Przed nami Superpełnia Truskawkowego Księżyca! Zobaczymy ją na niebie 14 czerwca! Księżyc w żądnym przygód znaku Strzelca przynosi nam szereg możliwości, błyskotliwych pomysłów i szczęścia, jeśli tylko otworzymy się na przygodę! Zagraża nam jednak na wpływ Neptuna. Pomoże Saturn!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu