Horoskop tygodniowy

Wodnik

19.07 - 25.07

Pełnia w Twoim znaku niesie nowe pomysły i seksapil. Odkryjesz, że nie musisz się tak męczyć, żeby mieć świetne efekty i sporo kasy. Od czwartku Słońce w opozycji uczyni Cię optymistą!

Wodnik

Serce i dusza

Będziesz się zastanawiać, jak właściwie zachować się wobec próśb znajomych czy partnera. Słuchaj serca, nie reaguj nerwowo na zaczepki i pretensje. Mars wciąż jest w opozycji i może zupełnie niepotrzebnie podgrzewać Twoje emocje. Nie wpadaj w złość, gdy coś nie układa się tak, jakbyś chciał, bo od czwartku wszystko zacznie się układać. W miłości będziesz zazdrosny, czasami nawet zły. Postanowisz się dowiedzieć, czemu partner podejmuje takie, a nie inne decyzje i w czyim to jest interesie. Nie słuchaj znajomych ani rodziców, którzy mogą sączyć Ci jad do ucha! Samotne Wodniki od czwartku poczują zew przygody. W weekend postanowisz rozpracować pewną niedostępną osobę. Dzięki pełni w swoim znaku zodiaku operacja się powiedzie, ale poszukaj sobie także innych rozrywek. Idź na imprezę, wykład lub kawę z kimś miłym, a będziesz się doskonale bawić.

Artykuły dla Wodnika

Zacznij od nowa z podwójną pełnią w Wodniku! Pomoże zmiana nawyków
Astrocoaching

Zacznij od nowa z podwójną pełnią w Wodniku! Pomoże zmiana nawyków

Szczęście, spełnienie, spokój. Księżyc w Wodniku pomoże Ci zdać sobie sprawę, jakie są Twoje potrzeby i w którą stronę chcesz poprowadzić swoje życie. Zacznij od zmiany codziennych nawyków. Przeczytaj, co warto zrobić. I na początek - przestań planować!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/8 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/29 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/3 5.99 zł