Horoskop tygodniowy

Wodnik

12.04 - 18.04

Słońce, Merkury i Wenus w trygonach dadzą dobry humor i sympatię otoczenia. Pomożesz innym, możesz też liczyć na przyjaciół. Trygon Marsa namówi Cię do aktywności i zabawy.

Wodnik

Serce i dusza

Słońce, Wenus i Merkury w sekstylach dadzą Ci powodzenie. Saturn w koniunkcji postawi sprawy na ostrzu noża, dzięki temu nie pozwolisz, by ktoś Cię ograniczał. Już 5.04 po południu Luna wkroczy do Twojego znaku i nastawi Cię optymistycznie do życia. 7 i 8.04 Twój dom stanie się przystanią dla zagubionych dusz, nie odmówisz ludziom pomocy. Pod wpływem Marsa w trygonie będziesz chodzić na spacery i zajmować się hobby. Nie zabraknie wydarzeń rodzinnych, ale miłość okaże się najważniejsza. Będziesz zauważany wszędzie, gdzie się pojawisz. Nie wstydź się tego, co czujesz, bo ktoś będzie czekał na ciepłe słowa. Od 14.04 Wenus w kwadraturze pomoże skupić się na tym, co najważniejsze. Samotne Wodniki mogą liczyć na wiadomości, także od dawnych miłości. Podejdziesz do wszystkiego na luzie i z humorem. Jowisz w koniunkcji i tak szykuje Ci nowe znajomości.

Miłosława Krogulska
Astrolożka, tarocistka, dziennikarka, specjalistka w układaniu horoskopów urodzeniowych.

Artykuły dla Wodnika

saturn w wodniku, koniunkcja planet
Astrologia

Masz Saturna w Wodniku w urodzeniowym horoskopie? Szykuj się na życiowe zmiany!

Urodziłeś się w 1992 lub 1993 roku? Wtedy właśnie ostatni raz Saturn przechodził przez Wodnika! Teraz wrócił, a to oznacza dla Ciebie ważny czas: zmian, istotnych decyzji, podróży w nieznane. Również Wodniki, Lwy, Skorpiony i Byki odczują mocno jego działanie. Przed jakimi wyzwaniami stoisz i jakie możliwości się przed Tobą otwierają?

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł