Wodnik

18.09 - 24.09

Będzie się dużo działo. Do 20.09 Księżyc w kwadraturze szykuje wyzwania i nagłe zmiany planów. W drugiej połowie tygodnia wyciszysz się. Słońce w trygonie sprzyja rozwojowi.

Wodnik

Klimat tygodnia

Ktoś może zaskoczyć Cię sympatyczną niespodzianką lub rozrywkową propozycją, ale nie na wszystko będziesz mieć czas. Do środy (20.09) Księżyc w kwadraturze przyniesie obowiązki, przypomni o zaległościach. Nie narzekaj, bo Mars w trygonie doda Ci sił. Wenus w opozycji radzi się nie złościć na ludzi, bo mają do Ciebie zaufanie i nie możesz ich zawieść. A bez ciągnących się spraw życie stanie się łatwiejsze. W sobotę Słońce znajdzie się w trygonie do Twojego znaku, wyciągnie Cię na randkę lub spacer.

Artykuły dla Wodnika

natalia nykiel
Gwiazdy

Natalia Nykiel unika skandali, jak na Wodnika przystało umie żyć „po swojemu”, ale pracuje jak Koziorożec. Zaglądamy w horoskop artystki

W 2013 roku wzięła udział w "The Voice of Poland", które okazało się przepustką do jej kariery. Rzesze fanów przyniosła jej z kolei piosenka "Bądź duży", która przez długi czas nie schodziła ze szczytu list przebojów. 10 sierpnia premierę miał singiel „Bye bye” wydany we współpracy z producentami z Portugalii. A co widać w horoskopie Natalii Nykiel?

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu