Horoskop tygodniowy

Wodnik

18.10 - 24.10

Słońce, Mars i Merkury w trygonach niosą szybkie sukcesy. Od piątku Słońce w kwadraturze przypomni, że zabawa i lenistwo to także nagroda za trudy pracy.

Wodnik

Serce i dusza

Szczęście w miłości będzie Ci dopisywać, Wodniku. Wenus w sekstylu sprawi, że nabierzesz apetytu na seks i randki. Jeśli chcesz partnera do czegoś przekonać, to podczas środowej pełni w sekstylu znajdziesz najlepsze argumenty. Jowisz wciąż jest w Twoim znaku, sprzyja namiętnym wyznaniom i ważnym wspólnym decyzjom. A jeśli jesteś samotny, to przestań żyć przeszłością. Środowa pełnia sprzyja nowym znajomościom, ale ufaj swoim przeczuciom, a nie pesymistycznym znajomym. W czwartek i piątek Luna w kwadraturze spowoduje, że przez czyjeś rady możesz wplątać się w miłosną aferę.

Artykuły dla Wodnika

niebieski księżyc, kiedy będzie niebieski księżyc, niebieski księżyc kiedy, niebieska pełnia księżyca
Astrologia

Szczęśliwe przypadki, dobre zakończenia. Tak działa Niebieski Księżyc!

Przed nami Niebieski Księżyc! 22 sierpnia zobaczymy drugą z kolei pełnię Księżyca w Wodniku.To czas pełen magii, który wzmocni siłę intencji i pomoże nam uwolnić się od ograniczeń. Dzięki wpływom Jowisza przyniesie wszelkie błogosławieństwa i dobre zakończenia - czasem nieoczekiwane! Ostrożnie jednak z energią Urana.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/11 9.99 zł
Wróżka 2022/1 8.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/42 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł