Wodnik

28.11 - 04.12

W poniedziałek i wtorek Luna w Twoim znaku przyniesie dobre wiadomości i wyprostuje trudne sprawy. Szczęście się do Ciebie uśmiechnie oczami kogoś, kogo skrycie kochasz. Merkury i Wenus w sekstylach sprzyjają planowaniu życia.

Wodnik

Serce i dusza

Spodziewaj się dobrych wiadomości od bliskich i znajomych, którzy zapragną odnowić z Tobą relacje. Jednak możesz nie mieć czasu na wizyty i chętnie porozmawiasz przez telefon. Z niektórymi osobami w weekend warto się będzie jednak spotkać, nawet kosztem różnych obowiązków. Czyjeś sukcesy zachęcą Cię do działania, ktoś podzieli się z Tobą pomysłem na hobby. Dobra energia też popłynie, bo i Twoje rady będą dla kogoś cenne. W miłości spokojniej. Saturn w koniunkcji sprawi, że możesz narzekać na brak czasu, ale i tak zapanuje zrozumienie i miłość. Samotne Wodniki będą miały powodzenie, ale jednocześnie będą zmienne. Intuicja Cię nie zawiedzie, a więc nie umawiaj się z byle kim i byle gdzie, bo stracisz czas. Skąpy Skorpion lub zazdrosny Koziorożec nie zasłuży na drugą szansę. Za to z Bykiem i Strzelcem będzie wesoło.

Artykuły dla Wodnika

sanna marin horoskop urodzeniowy
Gwiazdy

Rządzi Finlandią, nie je mięsa, czasem imprezuje. Sanna Marin - premierka ery Wodnika!

O Sannie Marin, premierce Finlandii, słyszeli do niedawna głównie obserwatorzy skandynawskiej polityki. Za sprawą prywatnego nagrania z imprezy polityczka trafiła prosto na łamy plotkarskiej prasy. Kim jest naprawdę? Poważną panią premier czy party girl? To prawdziwa polityczka ery Wodnika! Sprawdzamy jej horoskop.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu