Panna

13.05 - 19.05

Słońce, Wenus i Jowisz w trygonach zadbają, by wszyscy Cię wspierali. Rób swoje i uśmiechaj się, a dojdziesz do wymarzonych celów. Księżyc w Twoim znaku zachęci Cię do jeszcze większej niezależności.

Panna

Klimat tygodnia

Słońce w trygonie zapewni Ci więcej szczęścia i radości, ale na początku tygodnia Twój nastrój będzie zmienny. Saturn w opozycji sprawi, że możesz być bardzo krytyczna wobec rzeczywistości. Ostrożnie dobieraj sobie wtedy towarzystwo, bo wśród marudzących znajomych możesz nawet złapać doła. Jeśli budzisz się rano i jesteś jak skowronek, a potem ktoś wysysa z Ciebie energię, to czas na zmiany. Wenus w trygonie nie dopuści, żebyś czuła się samotna czy nieszczęśliwa. Skup się na pozytywnych stronach życia, a od środy (15.05) Merkury w trygonie ekspresowo poprawi Ci humor.

Artykuły dla Panny

kiedy dzieci - co na co powiedzieć
Astrocoaching

Kiedy będziesz mieć dzieci? Słyszysz takie pytanie i już się w tobie gotuje. Co wtedy odpowiedzieć?

- Czasem nie mamy wszystkiego dobrze poukładanego w głowie. Chcemy spełniać role społeczne, a jednocześnie żyć w zgodzie z naszymi przekonaniami. Ja dla siebie, ja dla innych, nie zawsze to się da pogodzić. Wtedy łatwo nas wyprowadzić z równowagi. - mówi Joanna Sławińska, która pomaga kobietom wyzwolić się z poczucia winy, schematów i zacząć żyć po swojemu.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu