Panna

28.11 - 04.12

Opozycja Jowisza sprzyja miłości, ale kwadratury Słońca i Marsa nie pozwolą Ci uciec przed obowiązkami. Mimo to będziesz w dobrym humorze i nie pozwolisz nikomu narzekać. Bądź odważna, kreatywna i pomysłowa, bo Twoja artystyczna dusza chce trochę poszaleć.

Panna

Serce i dusza

Słońce sprawi, że będziesz zapracowana. Na romantyczne wyznania i czułe sms-y możesz zupełnie nie mieć czasu, bo będziesz myślała o zakupach czy porządkach. Spokojnie, byle do weekendu. Nie denerwuj się i nie miej wyrzutów sumienia, że doba ma tylko 24 godziny. Noś ze sobą telefon, bo będzie o czym rozmawiać z bliskimi. Będziesz doradzać, pomagać i komentować dziwne ludzkie zachowania. W środę i czwartek Luna w opozycji pomoże Ci połączyć je w całość, a nawet odkryjesz czyjeś motywacje. Ktoś, kto plotkuje na temat Twojego życia, usłyszy, co o tym sądzisz. W weekend zrobi się ciszej. W niedzielę, gdy Luna będzie w trygonie, poczytasz książkę, poleżysz, odpoczniesz.

Artykuły dla Panny

panna, charakterystyka znaków zodiaku
Znaki zodiaku

Czemu zodiakalne Panny to perfekcjoniści, a ich naturę najlepiej wyraża... Księżyc? Odpowiada astrologia ezoteryczna!

Osoby spod znaku Panny są poukładane, pragmatyczne i dążą do perfekcji. Te cechy ich charakteru wiąże się tradycyjnie z władztwem Merkurego. Ale dopiero energia Księżyca może obudzić ich wyższe "ja" i sprawić, że perfekcjonizm stanie się darem dla innych ludzi, nie zaś obciążeniem. Oto co o charakterze Panny mówi astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu