Horoskop tygodniowy

Panna

18.10 - 24.10

Luna w kwadraturze sprawi, że inni będą mieć do Ciebie różne prośby. Udzielaj się towarzysko, ale pamiętaj o własnych sprawach – możesz teraz sporo załatwić. Księżyc w trygonie doda Ci sił.

Panna

Serce i dusza

Będziesz w dobrej formie emocjonalnej, znajdziesz czas na hobby i rozwój. Dlatego w Twoim związku będzie mniej problemów, a więcej okazji do radości. Wenus w kwadraturze sprawi, że wszyscy będą Cię prosić o dobre rady. Warto jednak trzymać się z daleka od znajomych, którzy widzą świat w czarnych barwach. Przejmiesz się, a oni i tak zrobią wszystko po swojemu. Służ doświadczeniem, ale pilnuj rodzinnych sekretów. Nie daj się podejść komuś, kto pod pozorem życzliwości o wszystko wypytuje i zbiera różne plotki. Samotne Panny będą w dobrym humorze. Powodzenie Ci sprzyja, a ktoś będzie chciał się z Tobą szybko zaprzyjaźnić. Jedynie w weekend uważaj na randkach w ciemno, bo nowy adorator okaże się czepialski i z byle czego zrobi aferę. Baw się, ale nadal pilnuj swoich granic.

Artykuły dla Panny

Od potulnej harcerki do perfekcyjnej pani domu. Trzy fazy życia Panny
Zodiak

Od potulnej harcerki do perfekcyjnej pani domu. Trzy fazy życia Panny

Mała Panna rodzi się w czasie zbiorów i żniw i siłą rzeczy ... musi w nich uczestniczyć. W poczuciu obowiązku i poszukiwaniu perfekcji jest w stanie wyrzec się przyjemności. Ale daleko jej do słabej czy lekkomyślnej dziewczynki. Jaka kobieta z niej wyrośnie? Oto trzy fazy życia Panny.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/11 9.99 zł
Wróżka 2022/1 8.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/42 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł