Horoskop tygodniowy

Panna

19.07 - 25.07

Do środy możesz mieć więcej pracy, a nawet okaże się, że trzeba po kimś poprawiać lub sprzątać. Na szczęście nie cały tydzień będzie taki! Od czwartku Wenus w koniunkcji wszystko ułatwi! Odetchniesz.

Panna

Serce i dusza

Na początku tygodnia możesz czuć się trochę zniechęcona, a nawet rozczarowana zachowaniem ludzi wokół siebie. Machnij na ich dziwne zachowania ręką i zaczekaj, aż Twój znak odwiedzi promienna Wenus. Od czwartku wszyscy będą się prosić, żebyś znalazła dla nich czas, posłuchała ich i popatrzyła pięknymi oczami. Nie tylko planeta miłości się Tobą zaopiekuje, ale także Luna w trygonie przyniesie zaproszenia na ciekawe spotkania i imprezy. Ciesz się popularnością, ale też pamiętaj, że nie z każdym warto się bratać. Jeśli ktoś najpierw kopał pod Tobą dołki, a teraz udaje wielkiego przyjaciela, to nadal bądź czujna. Nie zwierzaj się z sekretów, zwłaszcza jeśli dotyczą randek i tajemnic w Internecie. W miłości też w drugiej połowie tygodnia zrobi się goręcej. W piątek Luna w trygonie sprzyja namiętnym randkom, a jeśli nie masz odpowiedniego kandydata, to czaruj.

Artykuły dla Panny

pełnia w Pannie, pełnia księżyca, śnieżna pełnia,
Astrologia

W Śnieżną Pełnię w Pannie (27.02) pielęgnuj zdrowie i... marzenia. Oto horoskop dla Ciebie

27 lutego czeka nas Śnieżna Pełnia w znaku praktycznej Panny. Ta pełnia Księżyca to doskonały czas na detoks i uporządkowanie swojej codzienności. Śnieżny Księżyc pomoże Ci zatroszczyć się o swoje zdrowie, odżywić ciało i umysł. Uprzątniesz też bałagan, który stoi między Tobą a Twoimi marzeniami! Przeczytaj horoskop i zobacz, co pełnia wniesie do Twojego życia.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/8 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/29 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/3 5.99 zł