Horoskop tygodniowy

Byk

12.04 - 18.04

Poczujesz się jak na karuzeli. Uran w koniunkcji i od 14.04 Wenus dbają o humor i wigor. Będziesz wskazywać innym drogę, doradzać i organizować. Zacznij żyć, jak marzyłeś.

Byk

Serce i dusza

Tuż po Wielkanocy w domu może być nerwowo, bo trzeba będzie wrócić do codziennych obowiązków. Może nawet nie zauważysz, że ktoś czeka na Ciebie… 8.04 i 9.04 Luna w sekstylu radzi porozmawiać z partnerem o waszych planach, inaczej coś wam umknie. Zastanów się, jak przekonać partnera do wyjazdu lub zakupu, na którym Ci zależy. Od 14.04 Wenus w koniunkcji sprzyja zabawie, randkom i rozrywkom, ale też rozwojowi osobistemu. Poczujesz, że szczęście Ci sprzyja. Zaufaj swojej intuicji i bądź wierny swoim poglądom, bo cudze zdanie może Cię rozproszyć i zwieść. Od 14.04 Wenus w Twoim znaku doda Ci siły, a to sprzyja pozbywaniu się kompleksów i pokazywaniu niektórym znajomym, co umiesz, jak sobie radzisz. Eksperymentuj i szukaj swojego stylu. Wszyscy za Tobą podążą. Zarezerwuj też więcej wolnego czasu na sport i zabawę. Rodzina i przyjaciele chętnie Ci potowarzyszą.

Miłosława Krogulska
Astrolożka, tarocistka, dziennikarka, specjalistka w układaniu horoskopów urodzeniowych.

Artykuły dla Byka

sen,  zasypianie, znaki zodiaku
Zodiak

Byk zabierze Ci poduszkę, Lew zakuta się kołdrą. Tak zasypiają znaki zodiaku!

Każdy z nas zasypia inaczej, ale Twój znak zodiaku zdradzi, co robisz wieczorem w łóżku. Potrzebujesz bliskości, bezpieczeństwa i przytulasów? A może co chwilę wstajesz do łazienki czy lodówki? Oto jak zasypiają znaki zodiaku!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/4 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/15 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/2 5.99 zł