Horoskop tygodniowy

Byk

18.10 - 24.10

Nie będziesz smutny czy zniechęcony, ale na początku tygodnia uważaj. W środową pełnię unikaj ryzyka. Od czwartku Luna będzie wTwoim znaku i posypią się zaproszenia i oferty pracy.

Byk

Serce i dusza

Przez cały tydzień będziesz miał wielkie powodzenie, ale to nie miłość będzie najważniejsza, ale praca i domowe obowiązki. I do tego będziesz rozdrażniony, bo ktoś może Ci rozkazywać, zawracać głowę problemami i nie będziesz wiedział, jak z tego wybrnąć. Nie daj się zmusić do pospiesznych decyzji. Świat się nie zawali, jeśli ktoś będzie musiał zaczekać, aż znajdziesz dla niego spokojniejszą chwilę. Od czwartku już będzie lepiej, już po pełni Luna wejdzie w Twój znak i chętnie oddasz się przyjemnościom. W miłości więc nastanie… miłość. Nawet posłuchasz rad, jakich udziela Ci druga połówka. Single zaś będą skupiać na sobie uwagę innych. Każdy będzie chciał mieć Cię dla siebie, ale Ty śmiało możesz być wybredny.

Artykuły dla Byka

kobieta byk, pani byk
Zodiak

Od leniwej księżniczki po gospodarną babcię. Oto trzy fazy życia zodiakalnej Byczycy

Mała Byczyca przemęczać się nie lubi. Lubi za to kasę. I ta miłość pozostaje z nią przez całe życie. Zobacz, jak zmieni się jej charakter, gdy stanie się dorosłą kobietą i wreszcie starszą panią. Przyziemna, ale zmysłowa, leniwa lecz gospodarna - taka bywa Byczyca. Poznaj trzy fazy życia kobiety Byka!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/11 9.99 zł
Wróżka 2022/1 8.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/42 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/4 5.99 zł