Horoskop tygodniowy

Byk

19.07 - 25.07

Do środy czeka Cię mnóstwo zadań. W czwartek Wenus znajdzie się w trygonie i się wyciszysz. W sobotę pełnia w kwadraturze radzi niczym się nie przejmować.

Byk

Serce i dusza

Czujesz się niedoceniany, znajomi się z Tobą za bardzo nie liczą? Od czwartku Wenus w trygonie pomoże Ci to zmienić. Zastanów się jednak, czy to rzeczywiście Ty coś źle robisz. Może po prostu zadajesz się z niewłaściwymi osobami? Od czwartku Wenus pomoże Ci znaleźć lepsze towarzystwo, dlatego bądź otwarty na nowe znajomości. Ludzie, którzy psują Ci humor, nie są Ci do niczego potrzebni. Od czwartku Słońce w kwadraturze sprawi, że przestaniesz się dołować cudzymi opiniami, będziesz asertywny i pewny siebie, a w miłości bardziej zdecydowany – partner zacznie się Ciebie słuchać w codziennych sprawach. Weekend sprzyja odpoczynkowi. Wymigaj się od głośnych spotkań i pobądźcie tylko we dwoje. W sobotę Luna w pełni w kwadraturze radzi pomedytować i zająć swoimi emocjami.

Artykuły dla Byka

kobieta byk, pani byk
Zodiak

Od leniwej księżniczki po gospodarną babcię. Oto trzy fazy życia zodiakalnej Byczycy

Mała Byczyca przemęczać się nie lubi. Lubi za to kasę. I ta miłość pozostaje z nią przez całe życie. Zobacz, jak zmieni się jej charakter, gdy stanie się dorosłą kobietą i wreszcie starszą panią. Przyziemna, ale zmysłowa, leniwa lecz gospodarna - taka bywa Byczyca. Poznaj trzy fazy życia kobiety Byka!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2021/8 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/29 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2021/3 5.99 zł