Byk

28.11 - 04.12

Jowisz w sekstylu przyniesie Ci nowe pomysły. Koniec nudy i stagnacji! Przed Tobą ciekawe wyzwania, a w pracy szansa na większą gotówkę. W środę i czwartek, gdy Luna znajdzie się w sekstylu, łap okazje i czaruj, a wszystko dobrze się skończy.

Byk

Serce i dusza

Kwadratura Saturna sprawi, że możesz być zdenerwowany i zmęczony z powodu nudnych domowych obowiązków. Wielu Bykom na początku tygodnia zacznie ciążyć odpowiedzialność za wszystkich dookoła. Luna w kwadraturze radzi, byś przestał udawać, że wszystko jest w porządku, gdy wcale nie jest. W niedzielę od południa za sprawą Luny w koniunkcji staniesz się bardziej serdeczny i wyrozumiały. Przyjaciołom i krewnym zacznie bardziej zależeć na Twoim towarzystwie. Partner też przestanie narzekać i włączy się do zabawy. Samotne Byki nie będą tęsknić za miłością, ale w środę i czwartek Luna w sekstylu przyniesie kilka ciekawych zaproszeń na różne kulturalne imprezy.

Artykuły dla Byka

zaćmienie Księżyca
Księżyc

Tracisz grunt pod nogami? Tak działa pełnia w Byku i zaćmienie Księżyca! Oto horoskop na czas Krwawego Księżyca w listopadzie 2022

8 listopada 2022 czeka nas zaćmienie Krwawego Księżyca. To magiczne i wyjątkowe wydarzenie! Zaćmienia Księżyca są często zwiastunem kluczowych zmian w życiu. Czeka nas więc czas emocjonalnych wzlotów i upadków oraz wielu niespodzianek. Ta pełnia Księżyca w Byku może również wydobyć na światło dzienne pewne prawdy w naszych relacjach. Co czeka znaki zodiaku?

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu