Wodnik

2023 rok

Przed tobą rok, w którym nie wolno ci się lenić. Możesz wiele osiągnąć, jeśli podniesiesz sobie poprzeczkę. Poznasz siebie z nowej strony, zaskoczysz szefa i przyjaciół. W domu zrobisz prawdziwą rewolucję.

Wodnik

Uczucia

Wyjątkowo długie lato, pełne miłości, romansów, namiętności obiecuje ci Wenus w znaku Lwa od 5 czerwca do 8 października. Nieśmiałym doda odwagi do podążania za głosem serca. Na brak wrażeń nie będą narzekać zarówno samotni, jak i pozostający w związkach. Wokół ciebie pojawi się wiele nowych osób, które zechcą cię adorować, uwodzić… A ty rzucisz się w wir romansów. Czy się zakochasz? Co najwyżej zauroczysz na chwilę, zostawiając pechowca ze złamanym sercem. Nic na to nie poradzisz, żemasz tak silną potrzebę wolności. Niezależność nie ogrzeje cię jednak w długie jesienne wieczory. Uświadomisz to sobie w czasie kwinkunksa Wenus z Saturnem (6-10 listopada). Możesz się poczuć wówczas, Wodniku, samotny i niekochany, ale nie martw się. Miłość przyjdzie do ciebie podczas trygonu Wenus z Saturnem (3-7 grudnia) z osobą obecną w twoim życiu od dawna. Dopiero wtedy zrozumiesz, że łączy was nie tylko przyjaźń.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wodnika

natalia nykiel
Gwiazdy

Natalia Nykiel unika skandali, jak na Wodnika przystało umie żyć „po swojemu”, ale pracuje jak Koziorożec. Zaglądamy w horoskop artystki

W 2013 roku wzięła udział w "The Voice of Poland", które okazało się przepustką do jej kariery. Rzesze fanów przyniosła jej z kolei piosenka "Bądź duży", która przez długi czas nie schodziła ze szczytu list przebojów. 10 sierpnia premierę miał singiel „Bye bye” wydany we współpracy z producentami z Portugalii. A co widać w horoskopie Natalii Nykiel?

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu