Wodnik

2022 rok

Docenisz domowe życie u boku partnera. W pracy pilnuj tego, co masz, ale jeśli jakiś zarobkowy pomysł przyjdzie ci do głowy, łap okazję, a nie stracisz.

Wodnik

Uczucia

Przed wolnymi Wodnikami wiele niespodzianek. Nowe znajomości, flirty i dowody sympatii za sprawą Urana przyjdą z nieoczekiwanej nieraz strony. Nawet wieloletnia przyjaźń w czasie koniunkcji Urana i Wenus (10-14 czerwca) przerodzić się może w namiętny romans, w dodatku z happy endem. W wakacyjnej scenerii każdy wyda ci się o wiele bardziej atrakcyjny. Miłosny zawrót głowy czeka nie tylko single. Wenus w sekstylu z Marsem i Uranem (31 lipca – 5 sierpnia) sprzyja zakazanym romansom i potajemnym schadzkom. Wodniki w parach będą wiedzieć, czego chcą od związku, i jak to osiągnąć. Wzrośnie także twoja pewność siebie w sypialni. Ale tam, gdzie nie ma czego wskrzeszać, nie będziesz mieć żadnych skrupułów, by powiedzieć: „koniec". Zaiskrzy więc nie tylko w łóżku. Jeżeli jednak nie chcesz rozstania, w razie konfliktu z partnerem nie wywlekaj starych przewinień, do czego namawiać cię może pamiętliwy Saturn. Lepiej uznać, że było, minęło.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wodnika

sanna marin horoskop urodzeniowy
Gwiazdy

Rządzi Finlandią, nie je mięsa, czasem imprezuje. Sanna Marin - premierka ery Wodnika!

O Sannie Marin, premierce Finlandii, słyszeli do niedawna głównie obserwatorzy skandynawskiej polityki. Za sprawą prywatnego nagrania z imprezy polityczka trafiła prosto na łamy plotkarskiej prasy. Kim jest naprawdę? Poważną panią premier czy party girl? To prawdziwa polityczka ery Wodnika! Sprawdzamy jej horoskop.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu