Wodnik

2024 rok

Z tego, co wypracujesz sobie w pierwszej połowie roku, będziesz mógł korzystać w drugiej. Nic nie przeszkodzi ci wtedy w dobrej zabawie, nawiązywaniu przyjaźni i smakowaniu życia. Na pewno nie w samotności.

Wodnik

Uczucia

Zimowe romanse skończą się, zanim stopnieją ostatnie śniegi i aż do lata nie będziesz mieć głowy do miłości. Dobry czas dla Wodników w stałych związkach to pobyt Wenus w znaku Lwa (11 lipca – 4 sierpnia). Nawet jeśli miałeś kryzys, dasz partnerowi jeszcze jedną szansę. Na pewno jej nie zmarnuje. Pokaż mu jednak, że ty sam, Wodniku, także coś zrozumiałeś i chcesz pracować nad waszą relacją. W twoim związku jest dobrze? Może być jeszcze lepiej! Sprawdź, jak cudownie podziałają na twoją drugą połowę komplementy i pochwały, nawet za drobiazgi. Samotne Wodniki będą się bawić, flirtować i uwodzić. Najbardziej te osoby, które okażą się trudne do zdobycia. Dopiero jesienią w twoim życiu miłosnym nieco się uspokoi. Jeżeli masz urodziny w drugiej dekadzie, możesz zauważyć, że twój wieloletni przyjaciel zachowuje się tak, jakby cię adorował. Dobrze ci się wydaje. A ty? Jesteś pewien, że z twojej strony to tylko przyjaźń? 

 

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wodnika

lapis lazuli
Amulety i talizmany

Lapis lazuli to półszlachetny kamień związany z trzecim okiem. Masz doła? Lapis lazuli pomoże ci odzyskać równowagę

Dopadła cię depresja, masz przysłowiowego doła? Lapis Lazuli pozwoli odzyskać spokój i równowagę emocjonalną, wyciszy, odpędzi czarne myśli. Znany jest również jako kamień mądrości. Z nim rozwiążesz problemy, pojawią się w twojej głowie ciekawe pomysły, inspiracje, projekty, idee, zaczniesz bardziej rozumieć świat. Poznaj więcej jego właściwości!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu