Wodnik

2023 rok

Przed tobą rok, w którym nie wolno ci się lenić. Możesz wiele osiągnąć, jeśli podniesiesz sobie poprzeczkę. Poznasz siebie z nowej strony, zaskoczysz szefa i przyjaciół. W domu zrobisz prawdziwą rewolucję.

Wodnik

Uczucia

Wyjątkowo długie lato, pełne miłości, romansów, namiętności obiecuje ci Wenus w znaku Lwa od 5 czerwca do 8 października. Nieśmiałym doda odwagi do podążania za głosem serca. Na brak wrażeń nie będą narzekać zarówno samotni, jak i pozostający w związkach. Wokół ciebie pojawi się wiele nowych osób, które zechcą cię adorować, uwodzić… A ty rzucisz się w wir romansów. Czy się zakochasz? Co najwyżej zauroczysz na chwilę, zostawiając pechowca ze złamanym sercem. Nic na to nie poradzisz, żemasz tak silną potrzebę wolności. Niezależność nie ogrzeje cię jednak w długie jesienne wieczory. Uświadomisz to sobie w czasie kwinkunksa Wenus z Saturnem (6-10 listopada). Możesz się poczuć wówczas, Wodniku, samotny i niekochany, ale nie martw się. Miłość przyjdzie do ciebie podczas trygonu Wenus z Saturnem (3-7 grudnia) z osobą obecną w twoim życiu od dawna. Dopiero wtedy zrozumiesz, że łączy was nie tylko przyjaźń.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wodnika

horoskop weekendowy
Astrologia

Horoskop weekendowy (20-22.01.). Nów w Wodniku: będą nas kusić nowości!

Nów w Wodniku zachęcać będzie do przygód i próbowania wszelkich nowości. Skuszą nas nowe smaki, zapachy, miejsca, muzyka i towarzystwo. A Wenus w koniunkcji z Saturnem pomoże z szerokiej oferty rozrywek wybrać tylko te z najwyższej półki.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu