Horoskop roczny

Wodnik

2022 rok

Docenisz domowe życie u boku partnera. W pracy pilnuj tego, co masz, ale jeśli jakiś zarobkowy pomysł przyjdzie ci do głowy, łap okazję, a nie stracisz.

Wodnik

Uczucia

Przed wolnymi Wodnikami wiele niespodzianek. Nowe znajomości, flirty i dowody sympatii za sprawą Urana przyjdą z nieoczekiwanej nieraz strony. Nawet wieloletnia przyjaźń w czasie koniunkcji Urana i Wenus (10-14 czerwca) przerodzić się może w namiętny romans, w dodatku z happy endem. W wakacyjnej scenerii każdy wyda ci się o wiele bardziej atrakcyjny. Miłosny zawrót głowy czeka nie tylko single. Wenus w sekstylu z Marsem i Uranem (31 lipca – 5 sierpnia) sprzyja zakazanym romansom i potajemnym schadzkom. Wodniki w parach będą wiedzieć, czego chcą od związku, i jak to osiągnąć. Wzrośnie także twoja pewność siebie w sypialni. Ale tam, gdzie nie ma czego wskrzeszać, nie będziesz mieć żadnych skrupułów, by powiedzieć: „koniec". Zaiskrzy więc nie tylko w łóżku. Jeżeli jednak nie chcesz rozstania, w razie konfliktu z partnerem nie wywlekaj starych przewinień, do czego namawiać cię może pamiętliwy Saturn. Lepiej uznać, że było, minęło.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wodnika

Wodnik znak zodiaku miłość, wodnik miłość, wodnik 2022 miłość
Zodiak

Wodnik kocha całym sobą i na luzie! Oto horoskop miłosny

Recepta na miłość według Wodnika jest prosta: wspólne zainteresowania, dużo luzu i najlepiej żadnych poważniejszych obowiązków czy problemów! Zobacz, jak Wodnik okazuje miłość i poznaj horoskop miłosny. Sprawdź, jak go uwieść, kiedy jest dla niego dobry czas na miłość i jakie talizmany pomogą w życiu uczuciowym.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł