Rak

2023 rok

Przeszkody ustąpią, nic już nie będzie cię blokować. Zaczniesz jasno wyrażać swoje potrzeby i żądać, by inni je spełniali. Nie pozwolisz, by przeszła ci koło nosa jakakolwiek okazja do zarobku czy dobrej zabawy.

Rak

Uczucia

Jeszcze przed nastaniem wiosny możesz, Raku, uznać, że masz dość samotności, a rany po ostatnim rozstaniu już się zagoiły. Dasz się zauważyć, zaprosić na randkę i nawet na nią przyjdziesz. Dalszy scenariusz zależy tylko od ciebie. Ale wiedz, żeWenus w Rybach (27 stycznia - 19 lutego) to najlepszy czas na znalezienie drugiej połowy. W stałych związkach o kłótnie najłatwiej będzie w czasie pobytu Marsa w twoim znaku (25 marca - 19 maja). Dojść może wówczas do ostrej wymiany zdań, podczas której powiesz o kilka słów za dużo. Urażony do żywego partner nie tak łatwo da się udobruchać. Twoją intuicję wzmocni trygon Słońca z Neptunem (18-22 lipca). Możesz zrozumieć, że ktoś skrycie się w tobie kocha – i to od lat – albo odkryć kłamstwa i podwójne życie partnera. Dla niektórych Raków z końca znaku będzie to zatem czas niespodziewanych rozstań, ale też początku nowych związków.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Raka

wodnik znak zodiaku
Znaki zodiaku

Niezależne, bystre i wolne od uprzedzeń, takie są zodiakalne Wodniki. Oto pełna charakterystyka znaku zodiaku

Najczęściej mają swoje pasje i często udaje im się przekuć je w pracę. Ponieważ bywają samotnikami, outsiderami, a przy tym są niesterowne, szukają swojego miejsca tam, gdzie struktury są poziome, gdzie nie ma typowego szefa i klasycznych ścieżek awansu. Jakie inne cechy mają zodiakalne Wodniki? Poznaj charakterystykę tego znaku zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu