Skorpion

2024 rok

Bądź dobrej myśli, bo mimo przejściowych perturbacji twoje sprawy będą się rozwijać w dobrym kierunku. Swoje słabości przemienisz w siłę, a wady zdołasz przekształcić w atuty. Zrozumiesz, co jest w życiu ważne.

Skorpion

Uczucia

Zimą i wiosną będzie się działo. Doskonale zabawisz się w karnawale, czarując, uwodząc i zwodząc, jak to masz, Skorpionie, w zwyczaju. Myślisz, że nie dosięgnie cię strzała Amora? Nawiązywaniu romansów, które mogą z czasem przekształcić się w trwałe i udane związki, sprzyja Wenus w trygonie z Jowiszem (27–31 stycznia). A jeśli masz już partnera, to w tych dniach warto stanąć przed ołtarzem lub przynajmniej przyjąć pierścionek zaręczynowy. W stałych związkach problemy na szczęście znikną i znów będzie jak dawniej. Przynajmniej do 25 maja, kiedy przestanie sprzyjać wam Jowisz. Wciąż jednak pozostaniesz pod wpływem Urana, który spowodować może rewolucję w niejednym partnerskim układzie. Skorpiony, których związki dotknął kryzys, w czasie kwadratury Wenus z Plutonem (20–24 września) odważnie stawią mu czoło. Wystrzegajcie się tylko nieuzasadnionej zazdrości i krzywdzących podejrzeń. Natomiast tam, gdzie zbyt wiele was dzieli, warto zastanowić się nad dalszym ciągiem.

 

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Skorpiona

znaki zodiaku
Znaki zodiaku

Po trupach do celu. Czego pożąda zodiak tak bardzo, że zrobi wszystko, absolutnie wszystko, by to osiągnąć?

Jeden będzie jątrzyć, inny skorumpuje nauczycieli swych dzieci. Niektóre udają milutkie, choć są wrednymi sukami. Są pani Dulskie, co zauważą ździebełka w cudzych oczach, a we własnym nie dojrzą belki i takie, co pójdą do łóżka z szefem. Po co? W imię czego ludzie popełniają grzeszki, a nawet łamią prawo? Podpowie znak zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu