Skorpion

2023 rok

Masz szansę w tym roku wiele zmienić na lepsze, o ile tylko zechcesz podjąć ryzyko i zrobić krok w nieznane. Przychylny Jowisz gwarantuje ci miękkie lądowanie, w dodatku nie będziesz w tym sam.

Skorpion

Uczucia

Jeśli czekasz na miłość, masz szansę spotkać ją właśnie w tym roku. Ale nie od razu, dlatego nie nastawiaj się na to, że osoba, którą poznasz w karnawale, okaże się tą na całe życie. Bo w połowie stycznia możesz zaliczyć uczuciowe rozczarowanie. Wenus w kwadraturze z Uranem (13-17 stycznia) wciągnąć cię może w jakiś zakazany romans, który będzie cię sporo kosztować. Zachęcą cię ekscytujące początki, ale okaże się, że zaczniesz żałować, że się w to wplątałeś. Lepiej oczyść pole, by być gotowym na wielkie uczucie, które spadnie na ciebie w czasie trygonu Wenus z Neptunem (1-5 czerwca). Wszystko potoczy się bardzo szybko i już jesienią możecie zacząć planować wspólną przyszłość. Skorpiony, które tkwią w nieudanej relacji, poczują, że tak dłużej się nie da. Partner przestanie rokować jakiekolwiek nadzieje na poprawę lub zrobi coś, co ostatecznie przekona cię do rozstania. Nie ulegaj emocjom, najpierw sprawdź, czy faktycznie wyczerpaliście już wszystkie możliwości ratowania związku. Jeśli przetrwacie gorszy okres, od 16 maja wszystko znów zacznie się układać.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Skorpiona

skorpion charakterystyka
Znaki zodiaku

Zodiakalny Skorpion wciąż walczy z własnym cieniem. Astrologia ezoteryczna radzi: pomoże mu energia Plutona

Zodiakalny Skorpion spędza życie walcząc z demonami żyjącymi w bagnie jego podświadomości. Musi ruszyć w stronę światła, którego ognista moc wypali trucizny niskich popędów, kompulsji i lęków. Pomoże mu transformująca energia Plutona. Oto, jak charakteryzuje Skorpiona astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu