Skorpion

2022 rok

Intuicja podpowie ci, co jest najważniejsze i jaką drogą kroczyć. Podejmiesz każde wyzwanie. Osiągnięcie poczucia bezpieczeństwa może być trudne.

Skorpion

Uczucia

Samotne Skorpiony zatęsknią za miłością. Wiele zależeć będzie od twojej inicjatywy. Nie czekaj, aż ktoś się odezwie albo gdzieś cię zaprosi. Wykorzystaj towarzyską szansę, którą da ci Wenus w znaku Byka (28 maja – 22 czerwca). Jest bardzo prawdopodobne, że ktoś zawróci ci wtedy w głowie. Nie rzucaj się jednak zachłannie na nowe uczucie, pozwól mu dojrzeć. Niech zacznie się od przyjaźni. Jest wówczas szansa, że ogień szybko się nie wypali. Największe szanse na znalezienie drugiej połowy mają urodzeni w trzeciej dekadzie, którym sprzyjać będą trygony Wenus z Plutonem (19-23 czerwca i 24-28 września). Jeśli jesteś, Skorpionie, z kimś związany, możesz zauważyć, że partner nie pociąga cię już tak jak wcześniej, że oddaliliście się od siebie. Ale nie myśl, że wasz związek zbliża się do końca. To najprawdopodobniej wpływ kwadratur Wenus z Saturnem (16-20 czerwca i 5-9 listopada). Gdy miną, odzyskasz pewność, że razem lepiej niż samemu.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Skorpiona

trygon plutona do słońca
Astrologia

Pluton ze Słońcem dają moc! Skorpiony odkryją swoje powołanie, ale co z innymi znakami zodiaku?

Już w poniedziałek (19.09) nadchodzi przebudzenie mocy! Pluton w trygonie do Słońca da nam potężną siłę do realizacji najtrudniejszych zadań. Kto najbardziej skorzysta z tej energii? Na pewno Skorpiony. Dodatkowo trygon Urana z Wenus zatrzęsie emocjami. Niektórzy będą mocno zaskoczeni, gdy spadnie na nich uczucie!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu