Horoskop roczny

Skorpion

2022 rok

Intuicja podpowie ci, co jest najważniejsze i jaką drogą kroczyć. Podejmiesz każde wyzwanie. Osiągnięcie poczucia bezpieczeństwa może być trudne.

Skorpion

Uczucia

Samotne Skorpiony zatęsknią za miłością. Wiele zależeć będzie od twojej inicjatywy. Nie czekaj, aż ktoś się odezwie albo gdzieś cię zaprosi. Wykorzystaj towarzyską szansę, którą da ci Wenus w znaku Byka (28 maja – 22 czerwca). Jest bardzo prawdopodobne, że ktoś zawróci ci wtedy w głowie. Nie rzucaj się jednak zachłannie na nowe uczucie, pozwól mu dojrzeć. Niech zacznie się od przyjaźni. Jest wówczas szansa, że ogień szybko się nie wypali. Największe szanse na znalezienie drugiej połowy mają urodzeni w trzeciej dekadzie, którym sprzyjać będą trygony Wenus z Plutonem (19-23 czerwca i 24-28 września). Jeśli jesteś, Skorpionie, z kimś związany, możesz zauważyć, że partner nie pociąga cię już tak jak wcześniej, że oddaliliście się od siebie. Ale nie myśl, że wasz związek zbliża się do końca. To najprawdopodobniej wpływ kwadratur Wenus z Saturnem (16-20 czerwca i 5-9 listopada). Gdy miną, odzyskasz pewność, że razem lepiej niż samemu.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Skorpiona

nów w skorpionie, nów księżyca, fazy księżyca nów,
Astrologia

Nów w Skorpionie: Zgłębiaj tajemnice, obudź szósty zmysł.

4 listopada czeka nas nów w magnetycznym Skorpionie! Nie tylko wzmocni on połączenie z intuicją, ale doda też głębi naszym emocjom i relacjom z innymi. Będzie intensywnie! Skorpion jest znakiem tajemnic, więc światło dzienne mogą ujrzeć niektóre sekrety... Oto co nów niesie znakom zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł