Horoskop roczny

Waga

2022 rok

Wyplączesz się z toksycznych zależności. Zrozumiesz, że nie musisz znosić pewnych osób i poczujesz się szczęśliwa. Także w pracy.

Waga

Uczucia

Wagi po przejściach odzyskają w tym roku wiarę w miłość. A przede wszystkim we własną atrakcyjność. W czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (24-28 września, 19-23 listopada i 27-31 grudnia) usłyszysz wiele miłych słów, które dodadzą ci pewności siebie. Z uśmiechem na twarzy i blaskiem w oczach na pewno kogoś zauroczysz. Ale to nie znaczy, że od razu powiesz: tak. Postanowisz przetestować wytrwałość i szczerość intencji adoratora. I sprawdzić, czy nic poważnego przed tobą nie ukrywa. W stałych związkach zapanuje radość. Z partnerem będziecie doskonale się rozumieć i odkryjecie, że razem łatwiej jest spełniać marzenia. Być może podczas sekstylu Wenus z Merkurym (16-20 kwietnia) wyjedziecie w wymarzoną podróż, w czasie której będziecie się czuć i zachowywać, jakbyście znów mieli po dwadzieścia lat.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wagi

retrogradacja, retrogradacja planet, ruch wsteczny planet, wenus planeta
Astrologia

Retrogradacja Wenus (19.12) wprowadza świąteczny nastrój. Uwaga na pokusy!

Retrogradacja Wenus sprawi, że poczujemy prawdziwą magię świąt! Jej energia nasyci ten niezwykły czas dodatkową porcją cierpliwej, refleksyjnej i romantycznej energii. Przygotuj się na zaskakujące spotkania dawnych miłości i zobacz, jak Wenus pomoże Ci przygotować się do świąt.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł