Waga

2023 rok

Potrzebujesz więcej wrażeń? Częściej podejmuj wyzwania, które cię zmobilizują do rozwoju, sięgania wyżej. Dojrzejesz duchowo i zdobędziesz poczucie, że los nie miota tobą niczym wiatr suchym liściem.

Waga

Uczucia

Nie można wciąż być po uszy zakochanym. Uczucia ewoluują, a każdy związek ma swoje lepsze i gorsze momenty. Uświadomi ci to Saturn. Dopóki przebywa w znaku Wodnika, czyli do 6 marca, dopóty będziecie się z partnerem dobrze dogadywać. Jednak później grożą wam nieporozumienia, dadzą znać o sobie różnice zdań, odmienne priorytety. Możesz się, Wago, poczuć zmęczona codziennością i uważać, że motyle w brzuchu, które wywoływała sama obecność ukochanej osoby, bezpowrotnie odleciały. Jeśli jednak wasz związek oparty jest na prawdziwym uczuciu, wyzwania, z którymi przyjdzie ci się uporać w czasie kwadratury Wenus z Saturnem (12-16 kwietnia), tylko scementują tę relację. Staraj się zawsze dostrzegać to, co wciąż was łączy, a nie co dzieli. Samotnym Wagom Wenus przyniesie wiele okazji, by ten stan zmienić. W czasie trygonu Wenus z Plutonem (9-13 kwietnia) ktoś spodoba ci się z wzajemnością. Nie układaj sobie jednak od razu w myślach życia z tą osobą, bo możliwe, że się przeliczysz. Po prostu ciesz się chwilą.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wagi

horoskop finansowy, astrologia finansowa
Astrologia

Zaćmienie Księżyca zsyła napięcia. Uwaga na pochopne decyzje! Horoskop finansowy na listopad 2022

Astrologia finansowa w listopadzie radzi: rozsądnie i z namysłem podejmuj decyzje zawodowe i finansowe. W pierwszej połowie miesiąca całkowite zaćmienie Księżyca i dynamiczny półkrzyż, który utworzą Saturn, Merkury, Wenus, Słońce i Uran, ześlą mocne napięcia. Poznaj układy planet na niebie oraz dobre i gorsze dni dla Twoich finansów. Oto horoskop finansowy na listopad.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu