Waga

2022 rok

Wyplączesz się z toksycznych zależności. Zrozumiesz, że nie musisz znosić pewnych osób i poczujesz się szczęśliwa. Także w pracy.

Waga

Uczucia

Wagi po przejściach odzyskają w tym roku wiarę w miłość. A przede wszystkim we własną atrakcyjność. W czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (24-28 września, 19-23 listopada i 27-31 grudnia) usłyszysz wiele miłych słów, które dodadzą ci pewności siebie. Z uśmiechem na twarzy i blaskiem w oczach na pewno kogoś zauroczysz. Ale to nie znaczy, że od razu powiesz: tak. Postanowisz przetestować wytrwałość i szczerość intencji adoratora. I sprawdzić, czy nic poważnego przed tobą nie ukrywa. W stałych związkach zapanuje radość. Z partnerem będziecie doskonale się rozumieć i odkryjecie, że razem łatwiej jest spełniać marzenia. Być może podczas sekstylu Wenus z Merkurym (16-20 kwietnia) wyjedziecie w wymarzoną podróż, w czasie której będziecie się czuć i zachowywać, jakbyście znów mieli po dwadzieścia lat.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Wagi

horoskop weekendowy, horoskopy
Astrologia

Horoskop weekendowy (23-25.09). Wenus sprowadza słodkie pokusy

Słońce w Wadze wypełni nam czas pięknem, sztuką, muzyką, a Wenus w opozycji z Neptunem sprzyja rozwijaniu artystycznych talentów, zajmowaniu się hobby i towarzyskim spotkaniom. Nie oszczędzi nam jednak słodkich pokus. Kto się im oprze, a kto ulegnie? Oto horoskop weekendowy dla wszystkich znaków zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu