Panna

2022 rok

Partner cię doceni, rodzina okaże wdzięczność, a szef nie zrobi bez ciebie kroku. Pomagaj, ale nie zapominaj o sobie. Relaks to twoje prawo.

Panna

Uczucia

Będziesz cieszyć się, Panno, dużym powodzeniem, ale staniesz się wybredna i wymagająca. Każdego kandydata na życiowego partnera lub romans prześwietlisz dokładnie. I jeśli cokolwiek wzbudzi twoje wątpliwości, nie zdecydujesz się na randkę. Jedynie Panny urodzone w trzeciej dekadzie pod wpływem Neptuna będą gotowe dla miłości zrezygnować z planów, marzeń i potrzeb. Tylko czy druga strona to doceni? Najlepiej zrobisz, wstrzymując się z poważnymi decyzjami do czasu wkroczenia Wenus do znaku racjonalnego Koziorożca 10 grudnia. Jeśli ktoś wytrzyma przy tobie tak długo, śmiało możesz mu zaufać i w 2023 rok wkroczycie już jako para. Dla Panien w związkach będzie to bardzo satysfakcjonujący rok. Przekonasz się, że tworzycie zgodne stadło i nikt nie jest w stanie wejść między was, choć nie znaczy to, że nie będzie próbować.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Panny

panna, charakterystyka znaków zodiaku
Znaki zodiaku

Czemu zodiakalne Panny to perfekcjoniści, a ich naturę najlepiej wyraża... Księżyc? Odpowiada astrologia ezoteryczna!

Osoby spod znaku Panny są poukładane, pragmatyczne i dążą do perfekcji. Te cechy ich charakteru wiąże się tradycyjnie z władztwem Merkurego. Ale dopiero energia Księżyca może obudzić ich wyższe "ja" i sprawić, że perfekcjonizm stanie się darem dla innych ludzi, nie zaś obciążeniem. Oto co o charakterze Panny mówi astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu