Panna

2023 rok

Objawisz nie tylko swój intelekt, ale także odwagę i siłę przebicia. Pokażesz, na co cię stać i prześcigniesz konkurencję. Pozwól sobie czasem na odrobinę szaleństwa, a twoja miłość odrodzi się na nowo.

Panna

Uczucia

Zapragniesz, Panno, ożywić swój związek. Dobrą okazją będą walentynki. Wenus w koniunkcji z Neptunem (13-17 lutego) pokaże ci partnera przez różowe okulary. Zobaczysz w nim więcej zalet niż wad. Nawet na te ostatnie wspaniałomyślnie przymkniesz oko. Rozkwit uczuć czeka cię także wiosną. Pod wpływem trygonu Wenus z Saturnem (11-15 maja) niektóre sparowane Panny z trzeciej dekady poczują się gotowe, by wreszcie powiedzieć „tak”. Szansą dla samotnych będzie Merkury w Koziorożcu (1 stycznia - 10 lutego i 1-31 grudnia). Wśród pokaźnej liczby wielbicieli pomoże ci wyłowić najbardziej wartościową osobę. Słońce wędrujące przez znak Koziorożca od 22 grudnia utwierdzi cię tylko w przekonaniu, że warto było dać jej szansę. Niestety Wenus w opozycji z Neptunem (1-5 listopada) przynieść może silne zauroczenie. Ta osoba nadaje się może na krótki romans, ale na pewno nie wspólną podróż przez życie.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Panny

panna, charakterystyka znaków zodiaku
Znaki zodiaku

Czemu zodiakalne Panny to perfekcjoniści, a ich naturę najlepiej wyraża... Księżyc? Odpowiada astrologia ezoteryczna!

Osoby spod znaku Panny są poukładane, pragmatyczne i dążą do perfekcji. Te cechy ich charakteru wiąże się tradycyjnie z władztwem Merkurego. Ale dopiero energia Księżyca może obudzić ich wyższe "ja" i sprawić, że perfekcjonizm stanie się darem dla innych ludzi, nie zaś obciążeniem. Oto co o charakterze Panny mówi astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu