Horoskop roczny

Panna

2022 rok

Partner cię doceni, rodzina okaże wdzięczność, a szef nie zrobi bez ciebie kroku. Pomagaj, ale nie zapominaj o sobie. Relaks to twoje prawo.

Panna

Uczucia

Będziesz cieszyć się, Panno, dużym powodzeniem, ale staniesz się wybredna i wymagająca. Każdego kandydata na życiowego partnera lub romans prześwietlisz dokładnie. I jeśli cokolwiek wzbudzi twoje wątpliwości, nie zdecydujesz się na randkę. Jedynie Panny urodzone w trzeciej dekadzie pod wpływem Neptuna będą gotowe dla miłości zrezygnować z planów, marzeń i potrzeb. Tylko czy druga strona to doceni? Najlepiej zrobisz, wstrzymując się z poważnymi decyzjami do czasu wkroczenia Wenus do znaku racjonalnego Koziorożca 10 grudnia. Jeśli ktoś wytrzyma przy tobie tak długo, śmiało możesz mu zaufać i w 2023 rok wkroczycie już jako para. Dla Panien w związkach będzie to bardzo satysfakcjonujący rok. Przekonasz się, że tworzycie zgodne stadło i nikt nie jest w stanie wejść między was, choć nie znaczy to, że nie będzie próbować.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Panny

Od potulnej harcerki do perfekcyjnej pani domu. Trzy fazy życia Panny
Zodiak

Od potulnej harcerki do perfekcyjnej pani domu. Trzy fazy życia Panny

Mała Panna rodzi się w czasie zbiorów i żniw i siłą rzeczy ... musi w nich uczestniczyć. W poczuciu obowiązku i poszukiwaniu perfekcji jest w stanie wyrzec się przyjemności. Ale daleko jej do słabej czy lekkomyślnej dziewczynki. Jaka kobieta z niej wyrośnie? Oto trzy fazy życia Panny.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł