Panna

2024 rok

Czeka cię pracowity rok, ale twoje zasługi zostaną docenione i wysoko wycenione. Pomoże ci to podjąć ważne decyzje odnośnie do przyszłości. Wreszcie przestaniesz się jej obawiać.

Panna

Uczucia

Trudny rok czeka Panny w stałych związkach. Saturn przynieść może problemy w relacjach. Te, które do tej pory udawało się wam zamiatać pod dywan, zaczną się domagać rozwiązania w czasie opozycji Wenus z Saturnem (17–21 sierpnia). Do tego pojawią się zupełnie nowe rysy na waszym związku. Lecz tam, gdzie króluje prawdziwa miłość, chłodniejsze dni tego nie zmienią. Możecie co najwyżej odbyć poważną rozmowę o przeszłości lub przyszłości, która utwierdzi cię tylko w przekonaniu, że dzielisz, Panno, życie z właściwą osobą. Samotnym Saturn także nie pozwoli na pełną beztroskę. Nie będziesz mogła z pewnością  poszaleć podczas jego kwadratur z Wenus (1–3 stycznia, 6–10 czerwca i 26–30 października). Jeśli jednak szukasz czegoś więcej niż flirt czy przelotny romans, nastaw swoje radary w dniach 20–24 marca. Koniunkcja Wenus z Saturnem może postawić na twojej drodze starszą od ciebie, poważną i godną zaufania osobę.

 

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Panny

kiedy dzieci - co na co powiedzieć
Astrocoaching

Kiedy będziesz mieć dzieci? Słyszysz takie pytanie i już się w tobie gotuje. Co wtedy odpowiedzieć?

- Czasem nie mamy wszystkiego dobrze poukładanego w głowie. Chcemy spełniać role społeczne, a jednocześnie żyć w zgodzie z naszymi przekonaniami. Ja dla siebie, ja dla innych, nie zawsze to się da pogodzić. Wtedy łatwo nas wyprowadzić z równowagi. - mówi Joanna Sławińska, która pomaga kobietom wyzwolić się z poczucia winy, schematów i zacząć żyć po swojemu.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu