Horoskop roczny

Ryby

2022 rok

Gwiazdy ci sprzyjają, więc realizuj swoje marzenia. Los uśmiechnie się do ciebie, zapomnisz o kłopotach. Przygotuj się na wielkie sukcesy w pracy i powodzenie towarzyskie.

Ryby

Uczucia

W związkach szykują się zmiany. Jeśli codzienność u boku partnera trochę ci, Rybo, spowszedniała, będziesz mile zaskoczona jego przemianą, którą sprowokuje sekstyl Wenus z Uranem (16-20 kwietnia). Twój ukochany wykaże fantazję, o którą nigdy byś go nie podejrzewała. Niezwykle odświeżająco wpłynie to na wasze uczucia. Nawet te związki, które miały się już ku końcowi, podczas koniunkcji Wenus z Jowiszem (28 kwietnia – 2 maja) mają szansę na nowy start, tylko już na innych zasadach. Samotne Ryby niech porzucą szukanie miłości na portalach randkowych i bywają częściej wśród ludzi. Wiele wskazuje, że kogoś wartościowego przedstawią ci wspólni znajomi lub rodzina – np. na weselu lub innej okolicznościowej imprezie. Dla ciebie również zabrzmieć mogą weselne dzwony, szczególnie jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie. Już teraz możesz „w ciemno” zarezerwować termin w dniach 13-17 listopada, gdy Wenus będzie w trygonie z Jowiszem.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Ryb

Zapamiętuj sny, idź za intuicją! Z pełnią Księżyca w Rybach uwolnisz się od złego
Astrologia

Zapamiętuj sny, idź za intuicją! Z pełnią Księżyca w Rybach uwolnisz się od złego

Prorocze sny, wzmocniona intuicja i przypływ kreatywności! To wszystko i jeszcze więcej czeka nas w pełnię Księżyca w znaku marzycielskich Ryb (21 września). Ostatnia pełnia lata, zwana też Księżycem Żniw lub Plonów, to czas kończenia trudnych spraw i zbierania nagród.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł