Ryby

2024 rok

Przestaniesz się rozpraszać i trwonić energię. Spokojem, cierpliwością i małymi krokami zdobędziesz w tym roku, co tylko zechcesz. I, co najważniejsze, utrzymasz to! Osiągniesz mądrość i dojrzałość.

Ryby

Uczucia

Rybom bez pary nie grożą miłosne rozczarowania. Od razu odróżnisz przelotne zauroczenie od prawdziwego uczucia i romanse od związków wartych kontynuacji. W te pierwsze nie zechcesz się angażować, bo zamarzą ci się stabilizacja, ślub, rodzina, własne gniazdko. Jeśli macie za sobą nerwowy rok, spokój bardzo wam się teraz przyda. Trygony Wenus z Saturnem (1–5 lipca i 2–6 października) to doskonała okazja, by odbudować lub wzmocnić łączące cię z partnerem więzi. W stałych związkach Ryb z drugiej dekady zagościć mogą jednak nuda i rutyna. Ale to przecież nie powód, by składać pozew rozwodowy, zwłaszcza jeśli wciąż wam na sobie zależy. Korzystajcie z okazji do urozmaiceń i dużo ze sobą rozmawiajcie. Pomóc może wam także terapia dla par. Wspólna codzienność znów zacznie dostarczać Rybom powodów do radości podczas trygonów Wenus z Neptunem (9–13 lipca i 14–18 października). Ale najgorętsza będzie późna jesień, bo Wenus w Strzelcu (17 października – 11 listopada) rozgrzeje emocje w niejednym związku. Okaże się, że nie jesteś wcale taką zimną Rybą.

 

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Ryb

czym sa sny
Sennik

"...z Ryanem Goslingiem przepędzałam osy...", czyli czym są sny? Dlaczego powstają i jak prawidłowo odczytać ich znaczenie?

Sny od tysiącleci fascynują ludzi. Już w starożytności postrzegane były jako okna do innych wymiarów, ale przede wszystkim do świata dusz. Przynosiły one inspiracje i wskazówki, odpowiedzi na pytania, będące zagadką na jawie, dlatego ich interpretację traktowano bardzo poważnie, a zajmowały się tym wybrane osoby o wyjątkowych talentach i umiejętnościach, np. kapłani.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu