Ryby

2022 rok

Gwiazdy ci sprzyjają, więc realizuj swoje marzenia. Los uśmiechnie się do ciebie, zapomnisz o kłopotach. Przygotuj się na wielkie sukcesy w pracy i powodzenie towarzyskie.

Ryby

Uczucia

W związkach szykują się zmiany. Jeśli codzienność u boku partnera trochę ci, Rybo, spowszedniała, będziesz mile zaskoczona jego przemianą, którą sprowokuje sekstyl Wenus z Uranem (16-20 kwietnia). Twój ukochany wykaże fantazję, o którą nigdy byś go nie podejrzewała. Niezwykle odświeżająco wpłynie to na wasze uczucia. Nawet te związki, które miały się już ku końcowi, podczas koniunkcji Wenus z Jowiszem (28 kwietnia – 2 maja) mają szansę na nowy start, tylko już na innych zasadach. Samotne Ryby niech porzucą szukanie miłości na portalach randkowych i bywają częściej wśród ludzi. Wiele wskazuje, że kogoś wartościowego przedstawią ci wspólni znajomi lub rodzina – np. na weselu lub innej okolicznościowej imprezie. Dla ciebie również zabrzmieć mogą weselne dzwony, szczególnie jeśli urodziłaś się w trzeciej dekadzie. Już teraz możesz „w ciemno” zarezerwować termin w dniach 13-17 listopada, gdy Wenus będzie w trygonie z Jowiszem.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Ryb

pełnia księżyca w Rybach 2022
Księżyc

Pełnia Księżyca w Rybach 2022 wzmocni intuicję. Co Księżyc Żniwiarzy niesie znakom zodiaku we wrześniu ? Oto horoskop

Lato dobiega końca, ale zanim oficjalnie się z nim pożegnamy, będziemy mieli okazję zobaczyć magiczną pełnię Księżyca w ostatnim znaku zodiaku - Rybach. Nadchodząca 10 września 2022 roku pełnia ożywi Twoje marzenia, wzmocni intuicję, rozkołysze emocje oraz dostarczy kilku pozytywnych niespodzianek na koniec sezonu! Sprawdź, jak księżycowa energia wpłynie na Twój znak zodiaku!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu