Koziorożec

2022 rok

Największe problemy masz już za sobą. Zapanujesz nad tym, co dotychczas wymykało ci się spod kontroli. Wykorzystaj każdą okazję, by uczyć się nowych rzeczy.

Koziorożec

Uczucia

Jeśli do tej pory wędrowałeś, Koziorożcu, samotnie po świecie, Wenus w trygonie z Plutonem (19-23 czerwca i 24-28 września) może postawić na twojej drodze kogoś, do kogo szybciej zabije ci serce. Będziesz mieć wrażenie, że znacie się od zawsze, że to twoja druga połowa. I nie pomylisz się. Przed wami bardzo romantyczna końcówka roku. Wenus w sekstylu z Neptunem (26-30 grudnia) przebąkuje coś o zaręczynach, a może nawet o powiększeniu rodziny. W związkach ze stażem bez większych zmian. Partner będzie słuchać cię i robić to, co sobie życzysz. Nie trać jednak czujności, bo związek to nie firma. Zamiast tylko egzekwować wykonanie zadań, poświęć ukochanej osobie więcej czasu, porozmawiaj, przytul albo zafunduj romantyczne wyjście. Tym bardziej że w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (7-11 lipca) twój partner potrzebować będzie pomocy, a przynajmniej zainteresowania, wysłuchania i dobrej rady. Zadbaj o to, by nic innego nie zaprzątało wówczas twojej głowy.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Koziorożca

pełnia księżyca lipiec 2022
Księżyc

Pełnia Księżyca w Koziorożcu może ujawnić niewygodne prawdy. Co przyniesie znakom zodiaku Superksiężyc w lipcu?

13 lipca 2022 r. zobaczymy na niebie pełnię Koźlego Księżyca. To także Superksiężyc - możesz go zaobserwować! Ta pełnia wypada w ziemskim znaku Koziorożca, który wzywa nas do wzięcia odpowiedzialności za nasze życie. Dzięki wpływom Plutona mamy szansę na ponowne zaplanowanie przyszłości oraz przekształcenie naszych marzeń i celów, które się nie sprawdziły.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu