Horoskop roczny

Koziorożec

2022 rok

Największe problemy masz już za sobą. Zapanujesz nad tym, co dotychczas wymykało ci się spod kontroli. Wykorzystaj każdą okazję, by uczyć się nowych rzeczy.

Koziorożec

Uczucia

Jeśli do tej pory wędrowałeś, Koziorożcu, samotnie po świecie, Wenus w trygonie z Plutonem (19-23 czerwca i 24-28 września) może postawić na twojej drodze kogoś, do kogo szybciej zabije ci serce. Będziesz mieć wrażenie, że znacie się od zawsze, że to twoja druga połowa. I nie pomylisz się. Przed wami bardzo romantyczna końcówka roku. Wenus w sekstylu z Neptunem (26-30 grudnia) przebąkuje coś o zaręczynach, a może nawet o powiększeniu rodziny. W związkach ze stażem bez większych zmian. Partner będzie słuchać cię i robić to, co sobie życzysz. Nie trać jednak czujności, bo związek to nie firma. Zamiast tylko egzekwować wykonanie zadań, poświęć ukochanej osobie więcej czasu, porozmawiaj, przytul albo zafunduj romantyczne wyjście. Tym bardziej że w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (7-11 lipca) twój partner potrzebować będzie pomocy, a przynajmniej zainteresowania, wysłuchania i dobrej rady. Zadbaj o to, by nic innego nie zaprzątało wówczas twojej głowy.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Koziorożca

nów w koziorożcu, nów księżyca, fazy księżyca nów
Astrologia

Pierwszy nów w 2022 roku: wyznaczaj cele, czekaj niespodzianek!

Nadchodzi pierwszy nów Księżyca 2022! Zaraz po rozpoczęciu Nowego Roku - 2 stycznia Słońce i Księżyc połączą siły w znaku ambitnego Koziorożca. To podwójna dawka nowych początków i idealny moment, aby realistycznie i pragmatycznie zaplanować nadchodzący rok.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł