Koziorożec

2024 rok

Masz szansę spełnić swoje największe zawodowe ambicje. Możesz działać z rozmachem i w niczym się nie ograniczać. Wypatruj nowych okazji i otwórz się na zmiany. Daj się ponieść miłości, bo nieraz cię zaskoczy.

Koziorożec

Uczucia

Koziorożce w stałych związkach porywczy Mars zmotywuje do walki o partnera. Nawet jeśli wasze drogi jakiś czas temu zaczęły się rozchodzić, to nie jest za późno, by na nowo się do siebie zbliżyć. Tym bardziej że Neptun w sekstylu z Jowiszem (17–29 maja) pomoże ci wybaczyć wszystko, nawet zdradę, i zacząć jeszcze raz od nowa. W każdym razie warto próbować. Jeśli jednak sprawy zaszły za daleko i waszego związku nie da się uratować, zdecydujesz się na ostateczne rozwiązanie. Przestaniesz się bać samotności i tego, że sobie nie poradzisz. Będziesz nawet, Koziorożcu, żałować, że tak długo zwlekałeś z rozstaniem. Tam, gdzie wszystko dobrze się układa, nadejdzie czas na poważne rozmowy i ustalenia. Może nie warto odkładać w nieskończoność decyzji o ślubie lub powiększeniu rodziny? Tym bardziej że Jowisz w koniunkcji z Wenus (21–25 maja) mocno kibicuje tego typu działaniom.

 

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Koziorożca

toksyczni ludzie
Astrocoaching

Jak rozpoznać toksyczną osobę? 5 czerwonych flag, których nie można przegapić

Są sytuacje, których toksyczna osoba nie potrafi znieść, a wtedy odsłania swoją prawdziwą twarz. Toksyczni ludzie za pomocą różnych narzędzi manipulacji uzyskują kontrolę nad innymi po to, by czerpać korzyści z ich uległości, ale też... ich energię życiową. Sprawdź, jak ich rozpoznać, jakie mają cele i jak sobie z nimi radzić.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu