Strzelec

2022 rok

Nadchodzi twój czas i masz szansę spełnić swoje marzenia. Nie zabraknie ci dobrych pomysłów, które szybko wcielisz w życie. Spodoba ci się to, co nowe i nieznane.

Strzelec

Uczucia

W stałych parach codzienne życie stanie się piękniejsze i pozbawione nudy. Jowisz w Rybach (1 stycznia – 10 maja i 28 października – 19 grudnia) uspokoi emocje i pozwoli ci się cieszyć tym, co masz. A masz bardzo dużo. Kochający, wierny i oddany partner, na którego możesz liczyć w najtrudniejszych chwilach, to prawdziwy skarb. Doceń go i zrób wszystko, by nie zwątpił w twoje uczucie. Łatwiej przetrwacie wówczas konflikty i napięcia, które zapowiadają kwadratury Słońca z Jowiszem (27 czerwca – 1 lipca i 20-24 grudnia). Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, największe szanse na spotkanie tej właściwej osoby masz w czasie trygonu Wenus z Jowiszem  (16-20 sierpnia). Nawet jeśli nie będziesz do końca przekonany, czy ta znajomość ma jakikolwiek sens, nie odmówisz zaproszenia na randkę. Strzelcy z drugiej dekady w czasie sekstylu Słońca z Saturnem (10-14 grudnia) będą musieli podjąć decyzje dotyczące przyszłości. Być może nie warto trzymać się tego, co było, tylko zaufać szczęściu i otworzyć się na nowe.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Strzelca

pełnia truskawkowego księżyca, truskawkowa pełnia, pełnia czerwiec
Księżyc

Pełnia truskawkowego Księżyca, czerwiec 2022. Ta pełnia Księżyca w Strzelcu otwiera nowe możliwości!

Przed nami Superpełnia Truskawkowego Księżyca! Zobaczymy ją na niebie 14 czerwca! Księżyc w żądnym przygód znaku Strzelca przynosi nam szereg możliwości, błyskotliwych pomysłów i szczęścia, jeśli tylko otworzymy się na przygodę! Zagraża nam jednak na wpływ Neptuna. Pomoże Saturn!

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu