Strzelec

2023 rok

Jowisz rozliczy cię z dotychczasowych działań, za błędy przyjdzie ci zapłacić. Ale możesz zrobić duży krok w karierze. W twoim sercu trochę zawirowań. Wobec najbliższych nie zawsze będziesz w porządku.

Strzelec

Uczucia

Wenus w Rybach (27 stycznia - 19 lutego) przywołać może wspomnienia dawnych związków i zaaranżować spotkanie z partnerem z przeszłości. Nie rób sobie, Strzelcu, wielkich nadziei, bo nic z tego nie będzie. Zresztą po 20 lutego, gdy Wenus znajdzie się w znaku Barana, pojawi się ktoś zupełnie nowy. Zacznie się od spotkań na luzie, dopiero z czasem pojawi się między wami głębsze uczucie. Wakacje staną się próbą zarówno dla świeżych związków, jak i dla tych z długim stażem. Pojawią się zauroczenia, niebezpieczne romanse i ekstremalne doświadczenia. Czy zdrada wyda się, czy nie? Czy kocha, czy się tylko bawi? Nie będziesz niczego pewien, targany skrajnymi emocjami. Uspokojenie przyniesie późna jesień, choć niektóre Strzelce z trzeciej dekady zostaną już wówczas same. A te z początku znaku z kimś innym niż jeszcze kilka miesięcy temu. Z tych zmian będziesz zadowolony. Zrozumiesz, na czym stoisz, na kogo możesz liczyć i co zrobić, by twoje życie stało się jeszcze szczęśliwsze.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Strzelca

scarlett johansson horoskop
Gwiazdy

Scarlett Johansson bywa porównywana z Marilyn Monroe, ale różni się od niej diametralnie. Zaglądamy w horoskop najlepiej opłacanej aktorki!

Jest najlepiej opłacaną aktorką. Zdarza jej się dostawać za role 14 milionów dolarów rocznie. W filmach często się rozbiera i nie unika nasyconych erotyzmem scen. „Ze Scarlett tak to już jest, że tylko czekasz, aż zdejmie ubranie” – powiedział kiedyś reżyser David Fincher. Często porównywana jest do Marilyn Monroe, ale diametralnie się od niej różni.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu