Horoskop roczny

Strzelec

2022 rok

Nadchodzi twój czas i masz szansę spełnić swoje marzenia. Nie zabraknie ci dobrych pomysłów, które szybko wcielisz w życie. Spodoba ci się to, co nowe i nieznane.

Strzelec

Uczucia

W stałych parach codzienne życie stanie się piękniejsze i pozbawione nudy. Jowisz w Rybach (1 stycznia – 10 maja i 28 października – 19 grudnia) uspokoi emocje i pozwoli ci się cieszyć tym, co masz. A masz bardzo dużo. Kochający, wierny i oddany partner, na którego możesz liczyć w najtrudniejszych chwilach, to prawdziwy skarb. Doceń go i zrób wszystko, by nie zwątpił w twoje uczucie. Łatwiej przetrwacie wówczas konflikty i napięcia, które zapowiadają kwadratury Słońca z Jowiszem (27 czerwca – 1 lipca i 20-24 grudnia). Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, największe szanse na spotkanie tej właściwej osoby masz w czasie trygonu Wenus z Jowiszem  (16-20 sierpnia). Nawet jeśli nie będziesz do końca przekonany, czy ta znajomość ma jakikolwiek sens, nie odmówisz zaproszenia na randkę. Strzelcy z drugiej dekady w czasie sekstylu Słońca z Saturnem (10-14 grudnia) będą musieli podjąć decyzje dotyczące przyszłości. Być może nie warto trzymać się tego, co było, tylko zaufać szczęściu i otworzyć się na nowe.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Strzelca

kobieta spod znaku strzelca, cechy strzelca, cechy charakteru strzelca,
Zodiak

Od rozbrykanej dziewczynki do guru na emeryturze. Trzy fazy życia pani Strzelec

Jako dziewczyna bryka niczym źrebak i ani myśli o zabawie z lalka. Chce odkrywać świat! A potem odkrywa, że ma wielkie talenty przywódcze. Jak je wykorzysta i jaka będzie gdy dorośnie? Poznaj trzy fazy życia pani Strzelec i zobacz, jaki facet najbardziej do niej pasuje.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł