Strzelec

2023 rok

Jowisz rozliczy cię z dotychczasowych działań, za błędy przyjdzie ci zapłacić. Ale możesz zrobić duży krok w karierze. W twoim sercu trochę zawirowań. Wobec najbliższych nie zawsze będziesz w porządku.

Strzelec

Uczucia

Wenus w Rybach (27 stycznia - 19 lutego) przywołać może wspomnienia dawnych związków i zaaranżować spotkanie z partnerem z przeszłości. Nie rób sobie, Strzelcu, wielkich nadziei, bo nic z tego nie będzie. Zresztą po 20 lutego, gdy Wenus znajdzie się w znaku Barana, pojawi się ktoś zupełnie nowy. Zacznie się od spotkań na luzie, dopiero z czasem pojawi się między wami głębsze uczucie. Wakacje staną się próbą zarówno dla świeżych związków, jak i dla tych z długim stażem. Pojawią się zauroczenia, niebezpieczne romanse i ekstremalne doświadczenia. Czy zdrada wyda się, czy nie? Czy kocha, czy się tylko bawi? Nie będziesz niczego pewien, targany skrajnymi emocjami. Uspokojenie przyniesie późna jesień, choć niektóre Strzelce z trzeciej dekady zostaną już wówczas same. A te z początku znaku z kimś innym niż jeszcze kilka miesięcy temu. Z tych zmian będziesz zadowolony. Zrozumiesz, na czym stoisz, na kogo możesz liczyć i co zrobić, by twoje życie stało się jeszcze szczęśliwsze.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Strzelca

strzelec charakterystyka
Znaki zodiaku

Zodiakalny Strzelec mierzy wysoko. Astrologia ezoteryczna mówi: to energia Ziemi wskaże cel jego strzale

Zodiakalny Strzelec kocha wolność i swymi ambicjami mierzy wysoko. Jowisz zapewnia mu wzrost i rozwój, nie zawsze jednak w pożądanym kierunku. I choć jego strzała mierzy w niebo, dopiero energia planety Ziemi pomoże mu odnaleźć życiowy cel i spełnienie. Oto, co o Strzelcu mówi astrologia ezoteryczna.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu