Horoskop roczny

Lew

2022 rok

Kariera nie będzie już dla ciebie najważniejsza.Ten rok sprzyja wzmacnianiu rodzinnych więzi i realizacji zainteresowań. Pieniędzy nie zabraknie.

Lew

Uczucia

Zatęsknisz za czułym kontaktem z partnerem. Pojawi się wiele okazji, by się na nowo odnaleźć. Nie warto więc pisać od razu pozwu rozwodowego, lepiej zrewidować wzajemne oczekiwania, porozmawiać ze sobą otwarcie, zaakceptować fakt, że oboje się zmieniacie i wasz związek również ewoluuje. Wolne Lwy nie powinny spieszyć się z wchodzeniem w nowe relacje. Co prawda lato, a szczególnie trygon Wenus z Jowiszem (16-20 sierpnia), postawi na twojej drodze kogoś wartego grzechu, ale skończy się na gorącym romansie. Prawdopodobnie ta osoba nie będzie zainteresowana stałym związkiem lub też – wbrew temu, co ci powie – nie będzie wolna. Gdy w dniach 20-24 października Słońce utworzy koniunkcję z Wenus, możesz się zakochać, Lwie, od pierwszego wejrzenia. Nowy związek spełni niemal wszystkie twoje oczekiwania, a jeśli nic nie stoi na przeszkodzie, szybko znajdzie finał przed ołtarzem.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Lwa

kobieta spod znaku lwa
Zodiak

Od małej atencjuszki do wiecznie młodej królowej. Trzy fazy życia Lwicy

Mała Lwica szuka uwagi i lubi gwiazdorzyć. I ma szansę zostać primabaleriną! Później też miewa skłonność do przesady, ale jest jednocześnie szczera, lojalne i hojna. A to oznacza kłopoty w życiu miłosnym! Oto 3 fazy życia Lwicy. Poznaj jej charakter.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł