Horoskop roczny

Bliźnięta

2022 rok

Urok osobisty pomoże ci zdobyć przychylność ludzi, od których wiele zależy, więc twoja kariera nabierze tempa. Daj szansę nowym związkom, ale nie spiesz się z decyzją.

Bliźnięta

Uczucia

Przekonasz się w tym roku, Bliźniaku, że na swego partnera zawsze możesz liczyć. I jeżeli nawet chodził ci po głowie pomysł rozstania, zupełnie go porzucisz. Może być ci nawet trochę wstyd, że w ogóle miałeś takie myśli. Rozwód lub separacja waszych wspólnych przyjaciół uświadomią wam, jakie to szczęście, że nie musicie przechodzić przez podobne dramaty. Więcej okazji do wspólnych rozrywek przyniosą wam sekstyle Wenus z Merkurym (16-20 kwietnia i 4-8 maja). Samotne Bliźnięta będą się cieszyć dużym powodzeniem, szczególnie podczas pobytu Wenus w tym znaku (23 czerwca – 17 lipca). Może nawet zbyt dużym, nie będzie ci łatwo wybrać spośród licznego grona adoratorów. Z pomocą pospieszy Merkury w trygonie z Saturnem (30 czerwca – 4 lipca). Dzięki niemu dasz szansę komuś, kto jest od ciebie starszy i ma duże doświadczenie życiowe. Ale właśnie dzięki temu ten związek nie rozpadnie się na pierwszym życiowym zakręcie.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Bliźniąt

pełnia zimnego księżyca, pełnia grudzień, kiedy pełnia w grudniu, pełnia księżyca w grudniu,
Astrologia

Pełnia Zimnego Księżyca (19.12): wdzięczność, nadzieja i... rozterki

Nadchodzi ostatnia pełnia Księżyca 2021 roku! Pełnia Zimnego Księżyca zaświeci na niebie 19 grudnia i przyniesie nam pozytywną i wspierającą energię, zachęcając do refleksji, nadziei i wdzięczności! Ta lunacja ma mocne wsparcie od planety szczęścia - Jowisza. Co nas czeka? Poznaj jej wpływ i horoskop dla zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu

Weź do ręki
nasze wyjątkowe magazyny papierowe

Wróżka 2022/2 9.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/3 2.99 zł
Gwiazdy mówią 2022/1 5.99 zł