Bliźnięta

2022 rok

Urok osobisty pomoże ci zdobyć przychylność ludzi, od których wiele zależy, więc twoja kariera nabierze tempa. Daj szansę nowym związkom, ale nie spiesz się z decyzją.

Bliźnięta

Uczucia

Przekonasz się w tym roku, Bliźniaku, że na swego partnera zawsze możesz liczyć. I jeżeli nawet chodził ci po głowie pomysł rozstania, zupełnie go porzucisz. Może być ci nawet trochę wstyd, że w ogóle miałeś takie myśli. Rozwód lub separacja waszych wspólnych przyjaciół uświadomią wam, jakie to szczęście, że nie musicie przechodzić przez podobne dramaty. Więcej okazji do wspólnych rozrywek przyniosą wam sekstyle Wenus z Merkurym (16-20 kwietnia i 4-8 maja). Samotne Bliźnięta będą się cieszyć dużym powodzeniem, szczególnie podczas pobytu Wenus w tym znaku (23 czerwca – 17 lipca). Może nawet zbyt dużym, nie będzie ci łatwo wybrać spośród licznego grona adoratorów. Z pomocą pospieszy Merkury w trygonie z Saturnem (30 czerwca – 4 lipca). Dzięki niemu dasz szansę komuś, kto jest od ciebie starszy i ma duże doświadczenie życiowe. Ale właśnie dzięki temu ten związek nie rozpadnie się na pierwszym życiowym zakręcie.

Katarzyna Owczarek
Z wykształcenia psycholog, od ponad 20 lat zajmuję się astrologią, tarotem i numerologią.

Artykuły dla Bliźniąt

sukcesy i przestrogi, horoskop tygodniowy
Astrologia

Sukcesy i przestrogi (12 -18.09). Mars w Bliźniętach mówi: zawalcz o siebie!

Spoglądamy w horoskop tygodniowy! Czeka nas raczej chaotyczny tydzień. Mars w Bliźniętach sprawi, że zechcemy wziąć się za siebie albo... zająć się hazardem. Jest nawet szansa na wygraną! Saturn w Wodniku pomoże nam być sobą, a Pluton w Koziorożcu przyniesie nowe, zaskakujące wieści. Oto sukcesy i przestrogi dla wszystkich znaków zodiaku.

więcej artykułów

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu