Nów Księżyca i całkowite zaćmienie Słońca w Baranie. Sprawdź, co przyniesie to niepokojące i rzadkie zjawisko

Zbliżając się do Całkowitego Zaćmienia Słońca/ Nowiu Księżyca w Baranie 8 kwietnia 2024 r., przygotuj się na erę potężnych, nieprzewidywalnych energii, które mogą radykalnie zmienić Twoje życie! Ten artykuł poprowadzi Cię przez konsekwencje tych wydarzeń i pokaże, jak wykorzystać ich energię do osobistego rozwoju i transformacji.

zaćmienie słońca i nów księżyca w kwietniu

Więcej artykułów

Księżyc

Pełnia Księżyca w marcu otwiera sezon zaćmień. Robaczy Księżyc, zwany też Pełnią Śmierci, wystawi na próbę nasze relacje

Czy w nocy wiercisz się i przewracasz, marzysz tylko o tym, aby w końcu porządnie się wyspać? Jeśli tak, nie jesteś sam! Pełnia Księżyca w Wadze 25 marca 2024 r. rozpocznie tegoroczny sezon zaćmień Częściowym Zaćmieniem Księżyca powodując emocjonalne turbulencje i wydobywając na powierzchnię to, co po cichu w nas dojrzewało.

Czytaj dalej >
Księżyc

Nadchodzi Śnieżny Księżyc, czas na porządki przed nowym! Pełnia Księżyca w lutym sprzyja higienie i dbaniu o zdrowie

24 lutego przygotuj się na czarujący Śnieżny Księżyc w znaku praktycznej Panny! To astrologiczne wydarzenie obiecuje urzekające połączenie ziemskiej praktyczności i eterycznej intuicji. Odkryj, jak Śnieżna Pełnia Księżyca w Pannie może poprowadzić Cię w kierunku bardziej zorganizowanego i satysfakcjonującego życia i co przyniesie znakom zodiaku.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu