Na to czekaliście! W 4# odcinku Podcastu Astrologicznego zdradzamy, co trzeba mieć w horoskopie, żeby wygrać w lotto

Ten odcinek jest skierowany do osób nie tyle zaawansowanych, ale tych które albo znają swój horoskop, albo nie mają obaw, żeby sprawdzić go w programie astrologicznym. Dlaczego? Bo Jola Karpacz, nasza wydawczyni i astrolożka opowiada co trzeba mieć w horoskopie, żeby mieć szansę wygranej na loterii, poda przykłady osób, którym się udało, a na końcu –kiedy dokładnie w najbliższym czasie szykuje się wielka okazja na sukces i szczęśliwe zbiegi okoliczności, i to taka, jaka się zdarza raz na 14 lat, a może nawet rzadziej.

Na to czekaliście! W 4# odcinku Podcastu Astrologicznego zdradzamy, co trzeba mieć w horoskopie, żeby wygrać w lotto

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na lipiec. Wenus w Raku zachęci, aby inwestować w dom. Będzie sprzyjać sprawom związanym z nieruchomościami

Cały lipiec sprzyja załatwianiu różnych urzędowych spraw szybko i konkretnie.Zrobimy plan, przenegocjujemy różne umowy, a nawet znajdziemy lepsze możliwości. Do 10.07 Wenus w znaku Raka zachęci, aby inwestować w dom. Od 11.07 Wenus w znaku Lwa pomoże zarabiać pieniądze, ale nie oszczędzać. Kusić nas będą luksusowe wydatki, ale nie dajmy się naciągnąć.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na czerwiec. Nów Księżyca w Bliźniętach sprzyja podpisywaniu ważnych umów, ale nikomu nie pożyczaj pieniędzy

Jeśli masz ważne sprawy do rozpoczęcia czy umowy do podpisania, to w czerwcu zabierz się do pracy. Od 4 do 16.6 Merkury będzie w Bliźniętach, a kiedy to się dzieje, wszystko idzie gładko. Pierwsza połowa czerwca sprzyja także większym zakupom, rezerwowaniu i kupowaniu biletów. Uwaga, podczas nowiu nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo długo ich nie zobaczysz z powrotem.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu