#6 odcinek Podcastu Astrologicznego: Randki w 2024! Czy miłość widać w horoskopie? Kto ma szansę na związek?

Świat nie jest zbyt sprawiedliwy. Jednym niektóre rzeczy przychodzą z łatwością, inni muszą się sporo natrudzić. Nie inaczej jest z powodzeniem, ze związkami, małżeństwami. Co trzeba mieć w horoskopie urodzeniowym, żeby być atrakcyjną partią? Kto w 2024 roku będzie miał najwięcej szczęścia w miłości i czego mogą się spodziewać w tym obszarze znaki zodiaku? O tym wszystkim w #6 odcinku naszego Podcastu.

podcast astrologiczny odcinek 6

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na lipiec. Wenus w Raku zachęci, aby inwestować w dom. Będzie sprzyjać sprawom związanym z nieruchomościami

Cały lipiec sprzyja załatwianiu różnych urzędowych spraw szybko i konkretnie.Zrobimy plan, przenegocjujemy różne umowy, a nawet znajdziemy lepsze możliwości. Do 10.07 Wenus w znaku Raka zachęci, aby inwestować w dom. Od 11.07 Wenus w znaku Lwa pomoże zarabiać pieniądze, ale nie oszczędzać. Kusić nas będą luksusowe wydatki, ale nie dajmy się naciągnąć.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na czerwiec. Nów Księżyca w Bliźniętach sprzyja podpisywaniu ważnych umów, ale nikomu nie pożyczaj pieniędzy

Jeśli masz ważne sprawy do rozpoczęcia czy umowy do podpisania, to w czerwcu zabierz się do pracy. Od 4 do 16.6 Merkury będzie w Bliźniętach, a kiedy to się dzieje, wszystko idzie gładko. Pierwsza połowa czerwca sprzyja także większym zakupom, rezerwowaniu i kupowaniu biletów. Uwaga, podczas nowiu nie pożyczaj nikomu pieniędzy, bo długo ich nie zobaczysz z powrotem.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu