#5 odcinek Podcastu Astrologicznego: na czym polega praca astrologa i czy AI kiedykolwiek się tego nauczy?

Dawniej, ale wcale nie tak dawno, bo w czasach sprzed Internetu, do astrologa szło się z lękiem, że wszystko o nas wie. Że to jakiś guru, mistrz, co pozjadał rozumy i ma talenty graniczące z jasnowidzeniem. I nawet jeśli astrolog mówił niejasnym, hermetycznym językiem, mało kto protestował. Świat jednak zmienił się błyskawicznie – jak dziś dokładnie wygląda praca astrologa? Z czym do niego przychodzimy? I czy sztuczna inteligencja kiedyś nauczy się tej dziedziny?

podcast astrologiczny odcinek 5

Więcej artykułów

Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na kwiecień: zaćmienie Słońca i retrogradacja Merkurego wróżą kłopoty. To zły miesiąc dla biznesu

Jeśli w kwietniu będziesz podejmować ważne finansowe i zawodowe decyzje, czeka cię niestabilny miesiąc z silnym nieprzewidywalnym zaćmieniem Słońca, które utworzy się 8.04 w znaku Barana i z Merkurym w retrogradacji. Czas najlepiej spożytkować na intensywną pracę nad swoimi sprawami, nie wikłać się w trudną współpracę czy porywać na trudne i nieznane wyzwania.

Czytaj dalej >
Praca i pieniądze

Horoskop finansowy na marzec. Podczas zaćmienia Księżyca niczego nie podpisuj. Wielka okazja poczeka

W marcu pojawią się okazje, które warto wykorzystać i propozycje, których nie powinieneś zignorować. Pierwsza połowa miesiąca sprzyja udanym zakupom, trafnym inwestycjom i szukaniu lepszej pracy. Pod koniec marca trudna energia półcieniowego zaćmienia Księżyca ostrzega przed pochopnymi ruchami w sprawach finansowych. Nie decyduj o niczym, zanim nie poradzisz się prawnika lub księgowego.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu