Ajurweda dzieli ludzkie energie na trzy typy. Sprawdź, którą jesteś i jakie ziółka będą dla ciebie najlepsze.
Zdrowie i uroda

Herbatki mocy według Ajurwedy

Jesteś typem vata, pitta czy kapha? Według ajurwedy od tego zależy Twój wygląd i osobowość. Jeśli chcesz wzmocnić organizm i swoją życiową energię, nabrać jesiennej odporności i poprawić samopoczucie - sięgnij po kubek herbaty. Zobacz, jakim jesteś typem energetycznym i poznaj specjalny napar, który doda Ci mocy.

Polecane artykuły:

Zdrowie i uroda

Dotyk Motyla - wymasuj swoje ciało i... duszę!

Złe emocje zostawiają ślady - także na ciele! Spięty kark czy bolące nogi mogą być ich pozostałościami. Dotyk Motyla to delikatna forma automasażu, która ma jedna siłę huraganu! Z łatwością rozbije zbroję trudnych doświadczeń, pomoże uwolnić blokady. Przekonaj się!

Czytaj dalej
Zdrowie i uroda

Twoje zdrowie wypisane na twarzy

Zmarszczki na twarzy odbijają Twoje życie – pokazują, ile się śmiejesz i jak kochasz. Mają też ważne przesłanie: mówią o Twoim zdrowiu. Ruszaj do lustra i sprawdź, co możesz wyczytać ze swojej buzi. I jak poprawić swój stan zdrowia.

Czytaj dalej
Zdrowie i uroda

Kamienie lecznicze - jak je dobrać?

Kamienie szlachetne stosowano w celach leczniczych od wieków. Jak dobrać je tak, by dobrze Ci służyły? Przy wyborze najlepszego dla Ciebie kamienia leczniczego pomoże Ci litoterapeuta, ale możesz posłuchać także swojej intuicji. Oto przewodnik po kamieniach i ich działaniu.

Czytaj dalej