Poznaj moc medytacji i wyluzuj

Spokojny umysł, bez dręczących myśli jest nam teraz bardzo potrzebny. Taki stan pozwoli osiągnąć codzienna medytacja, nawet jeśli polega tylko na wyglądaniu przez okno lub zamknięciu się na chwilę w łazience. 20 minut dziennie w ciszy oczyszcza ciało, duszę i świadomość. Taka pustka w głowie jest uzdrawiająca! Tylko jak ją osiągnąć?

medytacja Medytacja nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wprawionych

Więcej artykułów

Zdrowie i uroda

Odżywka do paznokci - wzmacnia i upiększa

Piękne i zdrowe paznokcie są marzeniem wielu osób, a odżywka do paznokci może być kluczowym elementem w pielęgnacji i poprawie ich wyglądu oraz kondycji. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej temu, czym jest odżywka do paznokci, jak działa oraz jakie są jej korzyści i najlepsze sposoby jej stosowania.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Wyciskasz siódme poty, a waga ani drgnie? Od tych 7 hormonów zależy, czy schudniesz

Zrzucanie zbędnych kilogramów to raczej długi maraton niż bieg krótkodystansowy, jeśli chcemy uchronić się przed powrotem do dawnej wagi. Najważniejsze w całej tej podróży jest odblokowanie lub zablokowanie w ciele takich procesów, które umożliwią i wspomogą odchudzanie. Poznaj mechanizm działania hormonów, które specjalizują się w spalaniu tłuszczu, jego magazynowaniu i kontrolowaniu głodu i apetytu. Jest ich siedem.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu