Pomidory dla dwojga

Likopen jest silnym przeciwutleniaczem zapobiegającym wielu chorobom, w tym niektórym nowotworom

Pomidory dla dwojga

Więcej artykułów

Zdrowie i uroda

Chodź boso, zrób matę z otoczaków, kup ekologiczny olej. Do 21 marca mamy czas na odnowę i oczyszczenie

Ziemia, kamień, olej. Pomogą odzyskać zdrowie lub je zachować, działając na przyczyny schorzeń i usuwając je u źródła. Zacznij już teraz – w sezonie Ryb masz idealny czas na oczyszczanie i odbudowę! Do 21 marca Słońce jest w tym wodnym znaku i pozwala wyhamować życie, zająć się ciałem i duszą. Naucz się dbać o siebie holistycznie – pielęgnacją na wielu poziomach.

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Co jeść zimą, by wzmocnić odporność i poczuć wewnętrzne ciepło? Podpowie Tradycyjna Medycyna Chińska

Chłody pobudzają apetyt na więcej – potrzebujemy więcej snu, więcej relaksu, więcej sytego jedzenia, bo ciało pragnie regenerować się i odkładać tkankę tłuszczową. W dodatku, aby ochronić się przed utratą ciepła, ograniczane jest krążenie peryferyczne (zewnętrzne), przez co spada temperatura skóry, a metabolizm zwalnia. I tyjemy! Co zatem jeść?

Czytaj dalej >
Zdrowie i uroda

Nie myśl zbyt wiele, a emocje trzymaj na wodzy. Psychosomatyka i chińska medycyna są zgodne: umysł i ciało to nierozłączna całość

Masz serce w gardle? A może zalewa cię żółć? Te powiedzenia to echa starych mądrości ludowych ukazujących związek organów z emocjami. Co zatruwają gniew i smutek? Dlaczego trzeba czasem uważać na radość? Łatwo zorientujesz się, że twoim zdrowiem zawładnęły emocje, gdy na dolegliwości nie pomagają leki, masaże, rehabilitacja, czy nawet operacje.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu