Zobacz, jak się ubrać by wzmocnić życiową energię i obudzić wewnętrzną moc!
Zdrowie i uroda

Idziesz na spacer? Te ubrania dodadzą Ci mocy!

Planujesz spacery po mieście lub po lesie? Ubierz się ciepło! Odpowiednio dobrany strój nie tylko chroni przed bakteriami i zarazkami. Poprawia nastrój i wygląd, a także wspiera Cię energetycznie. Zobacz jak się ubrać, by obudzić w sobie prawdziwą moc i odpędzić negatywne energie.

Polecane artykuły:

Zdrowie i uroda

Uniknij efektu jojo z księżycową dietą!

Odchudzasz się od zawsze i masz wrażenie, że tyjesz od powietrza? Sekstyl Urana do Księżyca 5 listopada podpowie, jak uniknąć dietetycznych pułapek i efektu jojo. Ten wyjątkowy układ planet wzmocni twoją siłę woli i pomoże pokonać różne pokusy. Schudnij z księżycową dietą bez efektu jojo!

Czytaj dalej
Zdrowie i uroda

5 rytuałów tybetańskich - na młodość, urodę i seksapil

Historię tych tybetańskich rytuałów okrywa mgła tajemnicy. Ale ich wykonanie jest dziecinne proste! Te ćwiczenia pozwolą ci wzmocnić odporność oraz całe ciało. Nabierzesz witalności, oczyścisz czakry i zyskasz radość na nowy dzień w zaledwie 15 minut. Wypróbuj je!

Czytaj dalej
Zdrowie i uroda

Dotyk Motyla - wymasuj swoje ciało i... duszę!

Złe emocje zostawiają ślady - także na ciele! Spięty kark czy bolące nogi mogą być ich pozostałościami. Dotyk Motyla to delikatna forma automasażu, która ma jedna siłę huraganu! Z łatwością rozbije zbroję trudnych doświadczeń, pomoże uwolnić blokady. Przekonaj się!

Czytaj dalej