Odkwaszanie organizmu to najpyszniejsza walka w życiu. Przekonasz sie po jednym dniu!

Czujesz się ciężko, szaro, nie masz błysku w oku, męczy cię bezsenność albo bolą kolana...? To przez zakwaszenie organizmu. Do walki z nim wykorzystaj moc pysznych odkwaszających warzyw i owoców, których jest mnóstwo. Po jednym dniu przekonasz się, że to najpyszniejsza walka w życiu!

odkwaszanie organizmu

Więcej artykułów

Astrokuchnia

Rosnący Księżyc zwiększa apetyt, ale... nie tym razem! Na pełnię w Skorpionie zrób detoks z monodietą, a do czwartku zrzucisz 2 kilo

Gdy Księżyc powiększa się na niebie, zwykle jesteśmy szalenie głodne i spragnione wszystkiego, co smakuje karmelem albo roztopionym serem… ale nie tym razem. Środowa pełnia w skrytym Skorpionie może przynieść gastrofazę, ale taką na oczyszczenie, na wąską talię i promienną cerę! Zacznij od poniedziałku, a do czwartku zrzucisz 2 kg!

Czytaj dalej >
Astrokuchnia

Na pełnię Księżyca w eleganckiej Wadze zrób kulinarną ucztę. Ubierz się pięknie, przyrządź spaghetti i tiramisu

Cały weekend, mimo że pełnia uściśli się w poniedziałek o 7 rano, będziemy głodni i spragnieni. Jacyś podminowani. Dlatego... wcinaj pyszności. Ale najważniejsze – załóż sukienkę, pomaluj się i wyperfumuj. Tak! Ja tak robie, gdy mam doła i czuje się jak ostanie nieszczeście. Gotuję jako MISS – swojej księżycowej kuchni!

Czytaj dalej >
Astrokuchnia

Księżyc w Pannie przypomni, że mamy potrzeby fizjologiczne. Na pełnię Księżyca ugotuj kaszę gryczaną i zrób porządek w szafie

Sobotnia pełnia w znaku Panny obudzi w nas moce o jakie się nie podejrzewaliśmy. Ale! Nie możesz działać z pustym brzuchem. Ugotuj kasze gryczaną, ziemską jak Panna. I oddaj przyjaciółce ciuchy, których nie nosiłaś od 2 lat! Moc i energia, która płynie od Księżyca, pomoże wybrać rzeczy, w których dobrze się czujesz, a te, które nie są dla ciebie odpowiednie – oddać.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu