Banan: lek na całe zło

Masz zły nastrój? Nie możesz spać? Zjedz... banana! Ukąsił cię komar? Wyskoczyła kurzajka? Uratuje cię... banan!

Banan: lek na całe zło

Więcej artykułów

Astrokuchnia

Czwartkowa pełnia Księżyca przypomni o smakach z dzieciństwa. Słodkich, owocowych, w czerwonym – ognistym jak Strzelec – kolorze

To co? Czas na truskawki i tłuczek do ziemniaków. Tak, tak, dobrze przeczytałaś – potrzebujesz tłuczek do ziemniaków, aby przygotować ucztę na tę pełnię. To jest patent mojej mamy, która od zawsze, od kiedy pamiętam, właśnie tłuczkiem traktuje truskawki. Dzięki temu takie zmiażdżone kawałki pływają w pysznym sosiku. Jak one pachniały przy utłukiwaniu!

Czytaj dalej >
Astrokuchnia

Rosnący Księżyc zwiększa apetyt, ale... nie tym razem! Na pełnię w Skorpionie zrób detoks z monodietą, a do czwartku zrzucisz 2 kilo

Gdy Księżyc powiększa się na niebie, zwykle jesteśmy szalenie głodne i spragnione wszystkiego, co smakuje karmelem albo roztopionym serem… ale nie tym razem. Środowa pełnia w skrytym Skorpionie może przynieść gastrofazę, ale taką na oczyszczenie, na wąską talię i promienną cerę! Zacznij od poniedziałku, a do czwartku zrzucisz 2 kg!

Czytaj dalej >
Astrokuchnia

Na pełnię Księżyca w eleganckiej Wadze zrób kulinarną ucztę. Ubierz się pięknie, przyrządź spaghetti i tiramisu

Cały weekend, mimo że pełnia uściśli się w poniedziałek o 7 rano, będziemy głodni i spragnieni. Jacyś podminowani. Dlatego... wcinaj pyszności. Ale najważniejsze – załóż sukienkę, pomaluj się i wyperfumuj. Tak! Ja tak robie, gdy mam doła i czuje się jak ostanie nieszczeście. Gotuję jako MISS – swojej księżycowej kuchni!

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu