Strzelec i miłość. Jak go uwieść, zatrzymać i... porzucić?

Ona jest niczym amazonka - radosna, dumna, żywiołowa i pewna siebie. On - przyjacielski i serdeczny, ale też ambitny i niezbyt wierny. Ich związki są dynamiczne, czasem niespokojne, lecz nie ma w nich miejsca na nudę. Zobacz, jak kocha Pani i Pan Strzelec, jak ich uwieść, zatrzymać i ... porzucić.

Strzelec i miłość. Jak go uwieść, zatrzymać i... porzucić?

Więcej artykułów

Astrologia

Na psa Byka nie licz podczas joggingu, kot to koneser smaków. W sezonie Byka zwierzęta spróbują sięgnąć po władzę

W maju Słońce w znaku Byka ciągnąć będzie zwierzaki do lasu. Psy mogą pobiec za sarną lub złapać jakiś trop i…. tyle ich widziano. W sezonie Byka trwa także koniunkcja Jowisza z Uranem, przez którą zwierzęta będą niesforne. Zdarzy im się zapomnieć, kto jest w domu panem i spróbują sięgnąć po władzę np. zająć kanapę. Sprawdź horoskop dla zwierząt!

Czytaj dalej >
Astrologia

Horoskop na urodziny dla Byka. W 2024 zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz przypomina, że pieniądze lubią ruch

26 maja Jowisz opuszcza twój znak, ale ciebie nie opuści szczęście. Staniesz się mniej ambitny, lecz uda ci się utrzymać wszystko to, co dotąd osiągnąłeś, a nawet wywalczyć coś ekstra. Dopiero teraz zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz w Bliźniętach przypomina jednak, że pieniądze lubią ruch, dlatego nie trzymaj ich w skarpecie.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu