Strzelec - przyjazny ogień

Strzelce są do siebie bardzo podobne. Dziarskie i żwawe, pełne werwy, mają parę i idą do przodu. I odciskają swoje piętno na historii świata...

Strzelec - przyjazny ogień

Więcej artykułów

Astrologia

Stuu, Gargamel, Gonciarz, czyli #metoo na polskim You Tube. Kim są twórcy, których ogląda młodzież? Zaglądamy w horoskopy!

Afera okrzyknięta polskim MeToo zatacza coraz szersze kręgi. Sprawa wyszła na jaw podczas kwadratury Wenus i Urana. To aspekt skandali, również seksualnych. Najsmutniejsze jest w niej to, że dotyczy influencerów, którzy kreowali się na feministów i dotąd uchodzili za „sumienie Internetu”. Kim są mężczyźni, który nadużyli internetowej sławy?

Czytaj dalej >
Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (2-9.10). Neptun wprowadzi trochę nostalgii, poczujemy się leniwie i beztrosko. Odetchniemy!

Tydzień zapowiada się spokojny. Aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem pozwolą zająć się ciałem i duszą. I choć będziemy nieco roztrzęsione, uda nam się uporać ze smuteczkami, które mogą się pojawiać w umyśle co kilka godzin. W czwartek Merkury wejdzie w znak Wagi, a my poczujemy radość, chęć do spotkań i nauki. I kasa zacznie się zgadzać!

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu