Kochają szczerze ale gwałtownie i uwielbią komplementy. Takie są w miłości Lwy!

Ona jest wyniosła i pewna siebie, uwielbia stać na piedestale wokół tłumu adoratorów. On jest szlachetny i pełen energii, ale też zarozumiały i zaborczy. Jakie są związki pani i pana Lwa? Poznaj tajniki ich dusz i zobacz, jak Lwa uwieść i jak wygląda z nim życie.

Kochają szczerze ale gwałtownie i uwielbią komplementy. Takie są w miłości Lwy!

Więcej artykułów

Astrologia

Na psa Byka nie licz podczas joggingu, kot to koneser smaków. W sezonie Byka zwierzęta spróbują sięgnąć po władzę

W maju Słońce w znaku Byka ciągnąć będzie zwierzaki do lasu. Psy mogą pobiec za sarną lub złapać jakiś trop i…. tyle ich widziano. W sezonie Byka trwa także koniunkcja Jowisza z Uranem, przez którą zwierzęta będą niesforne. Zdarzy im się zapomnieć, kto jest w domu panem i spróbują sięgnąć po władzę np. zająć kanapę. Sprawdź horoskop dla zwierząt!

Czytaj dalej >
Astrologia

Horoskop na urodziny dla Byka. W 2024 zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz przypomina, że pieniądze lubią ruch

26 maja Jowisz opuszcza twój znak, ale ciebie nie opuści szczęście. Staniesz się mniej ambitny, lecz uda ci się utrzymać wszystko to, co dotąd osiągnąłeś, a nawet wywalczyć coś ekstra. Dopiero teraz zaczną spływać zyski z zeszłorocznych inwestycji. Jowisz w Bliźniętach przypomina jednak, że pieniądze lubią ruch, dlatego nie trzymaj ich w skarpecie.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu