Jacy są ludzie z silnym Słońcem w horoskopie? Zobacz jak żyć z typem słonecznym!

W domu wszystko kręci się wokół jego spraw: pracy, ambicji, fochów. To on, bezapelacyjnie, gra pierwsze skrzypce. Kto taki? Typ słoneczny - osobnik o rozbuchanym ego. Tak działa na niego silne horoskopowe Słońce, samiutki środek Układu Słonecznego, wokół którego krąży to, co pozostałe. Zobacz, jak sobie z nim radzić i jak ułoży się on ze znakami zodiaku.

typ słoneczny to osoba z silnym Słońcem w horoskopie

Więcej artykułów

Astrologia

Stuu, Gargamel, Gonciarz, czyli #metoo na polskim You Tube. Kim są twórcy, których ogląda młodzież? Zaglądamy w horoskopy!

Afera okrzyknięta polskim MeToo zatacza coraz szersze kręgi. Sprawa wyszła na jaw podczas kwadratury Wenus i Urana. To aspekt skandali, również seksualnych. Najsmutniejsze jest w niej to, że dotyczy influencerów, którzy kreowali się na feministów i dotąd uchodzili za „sumienie Internetu”. Kim są mężczyźni, który nadużyli internetowej sławy?

Czytaj dalej >
Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (2-9.10). Neptun wprowadzi trochę nostalgii, poczujemy się leniwie i beztrosko. Odetchniemy!

Tydzień zapowiada się spokojny. Aspekty Merkurego z Neptunem i Plutonem pozwolą zająć się ciałem i duszą. I choć będziemy nieco roztrzęsione, uda nam się uporać ze smuteczkami, które mogą się pojawiać w umyśle co kilka godzin. W czwartek Merkury wejdzie w znak Wagi, a my poczujemy radość, chęć do spotkań i nauki. I kasa zacznie się zgadzać!

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu