Szlachetny egocentryk, czy może ufny optymista? Zobacz, jak pozycja Księżyca w horoskopie wpływa na charakter ludzi spod znaku Lwa

Pozycja Księżyca w horoskopie może zupełnie zmienić charakter człowieka. Sprawdź, jak Księżyc w znakach wpływa na Lwy, jakimi są osobami, czego poszukują w miłości i związku. Oto słoneczno - księżycowy horoskop Lwów.

Położenie Księżyca w horoskopie Lwa odkryje jego osobowość.

Więcej artykułów

Astrologia

Co przyniesie Merkury w znaku Panny? Będziemy kalkulować, analizować i zadawać pytania. Wszystko pójdzie perfekcyjnie

Mądrość, rozsądek i obiektywizm zyskamy dokładnie od 26 lipca od godziny 00.41 – masz całe wakacje na wcielanie w życie planu, który mógł ci chodzić po głowie. Merkury, wchodząc w znak Panny uczy, jak być mądrym, odpowiedzialnym i rzeczowym. Przyda się to w rozmowach, przy zawieraniu umów, sprzedaży wszelkich pojazdów, ciuchów i przy remontach!

Czytaj dalej >
Astrologia

Sukcesy i przestrogi dla zodiaku (15-21.7). Mars z Uranem podjudzą naszą niepokorną naturę i chęć pójścia swoją drogą

Do środy nawet nie myśl o tym, że ci się nie chce. Chyba że jesteś na urlopie pod palmami albo nad jeziorem. Ale i w takich okolicznościach przyrody sekstyl Słońca z Uranem przyniesie kreatywność i poukłada w głowie, co robić, co mówić, z kim się kontaktować. I jak pozbyć się problemów. Kiedy Mars wejdzie w Bliźnięta, przekonamy innych do swoich pomysłów, a podczas pełni Księżyca zaplanujemy przyszłość... z kimś. Z kim chcesz?

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu