Rozwiń intuicję! Proste ćwiczenia na czakrę trzeciego oka

Chcesz pobudzić intuicję i poprawić koncentrację myśli? Pracuj z czakrą trzeciego oka. To bardzo subtelny ośrodek energetyczny, wymagający łagodnej harmonizacji. Dzięki tym prostym ćwiczeniom łatwiej skorzystasz z mocy swej intuicji.

czakra trzeciego oka, jak otworzyć trzecie oko, jak otworzyć 3 oko,

Więcej artykułów

Astrocoaching

Mówi, że nie smakuje mu zupa, a Ty słyszysz, że już Cię nie kocha. Dlaczego mówimy jedno, a ktoś słyszy drugie? Przez traumy i iluzje

Kiedy w dzieciństwie dostawałyśmy dwóję w szkole, to nie mówiono nam, że musisz się bardziej przyłożyć do nauki, tylko: jesteś leniwa, niezdolna, nawet głupia. Jednostkowe zachowanie było uogólniane. Dlatego teraz, kiedy ktoś mówi o zupie, to słyszymy, że mówi o nas. Dlaczego słyszymy coś innego, niż ktoś mówi, wyjaśnia Joanna Sławińska, terapeutka i coach.

Czytaj dalej >
Astrocoaching

Kiedy będziesz mieć dzieci? Słyszysz takie pytanie i już się w tobie gotuje. Co wtedy odpowiedzieć?

- Czasem nie mamy wszystkiego dobrze poukładanego w głowie. Chcemy spełniać role społeczne, a jednocześnie żyć w zgodzie z naszymi przekonaniami. Ja dla siebie, ja dla innych, nie zawsze to się da pogodzić. Wtedy łatwo nas wyprowadzić z równowagi. - mówi Joanna Sławińska, która pomaga kobietom wyzwolić się z poczucia winy, schematów i zacząć żyć po swojemu.

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu