Rozwiń intuicję! Proste ćwiczenia na czakrę trzeciego oka

Chcesz pobudzić intuicję i poprawić koncentrację myśli? Pracuj z czakrą trzeciego oka. To bardzo subtelny ośrodek energetyczny, wymagający łagodnej harmonizacji. Dzięki tym prostym ćwiczeniom łatwiej skorzystasz z mocy swej intuicji.

czakra trzeciego oka, jak otworzyć trzecie oko, jak otworzyć 3 oko,

Więcej artykułów

Astrocoaching

Tajemnice reinkarnacji. Jak pracować z pamięcią o poprzednich wcieleniach?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie wydarzenia z odległej przeszłości wpłynęły na twoje życie, pomyśl, czego bałeś się w dzieciństwie lub nadal boisz, może ognia, wody, zwierząt. Jak jeszcze pracować z pamięcią o poprzednich wcieleniach? Przyjrzyj się znamionom na skórze. Masz koszmary senne? Zapisuj! Wszystkie stare lekcje da się odrobić.

Czytaj dalej >
Astrocoaching

Każdy znak zodiaku ma swoje magiczne supermoce. Pokazują je Słońce, Księżyc i ascendent. Co jest Twoją superpower?

Moment, w którym się rodzisz, wpływa na Twój los, obdarowuje Cię unikalnymi cechami charakteru i niezwykłymi talentami – także tymi nie z tej ziemi! Talent do rysowania czy matematyki ujawnia się szybko, ale talenty magiczne ukryte w nas, często pozostają niezauważone, bo nikt nie uczy się jak Harry Potter dokonywać z przyjaciółmi niemożliwego w szkole magii. Poznanie swoich zdolności nie z tego świata ułatwi zajrzenie w horoskop – ten słoneczny, księżycowy i ascendentalny, bowiem każdy z nich dał Ci szczególne zdolności. Czy poznałeś już swoje?

Czytaj dalej >

Jeszcze więcej magii każdego dnia!
Odkryj nasze specjalne zestawy

Przejdź do sklepu